طراحی دکوراسیون مطب پزشک

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون مطب پزشک در کرج خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون مطب پزشک در کرج

یکی دیگر از خدمات ویژه ای که مجموعه ی پایا دکور به متقاضیان محترم ارائه می دهد؛ طراحی دکوراسیون مطب پزشک در کرج می باشد. ما با تکیه بر اصول معماری و چیدمان صحیح با هدف ایجاد تغییرات مثبت و دلنشین در محل کار پزشکان ارجمند آماده ی بررسی، ارزیابی، ایراد یابی و در نهایت ارائه ی طرح های زیبا و کاربردی برای انواع مطب دندانپزشکی، مامایی، مراکز مشاوره و روانشناسی، مراکز زیبایی و سلامت پوست و مو، داروخانه، درمانگاه ها، رادیولوژی، بیمارستان ها و …خواهیم بود.

گروه صنعتی پایا دکور به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های صنعتی در ایران افتخار دارد که ب ارائه خدمات زیر همراه شما باشد:

طراحی دکوارسیون آرایشگاه زنانه

دکور مغازه پوشاک زنانه

دکور مطب پزشک در کرج

در خصوص طراحی دکوراسیون مطب پزشک در کرج با همکاری کارشناسان و طراحان حرفه ای و با تجربه، همراه با به کارگیری جدید ترین و متناسب ترین فناوری و ابزارها سعی داریم تا رضایت پزشکان را فراهم اورده و همچنین به ایجاد محیطی دلنشین و پر از آرامش برای بیماران و مراجعه کنندگان کمک نماییم. بدون شک برای چنین کاری آگاهی از موارد مرتبط با روان شناختی و همچنین تاثیرات ظاهر و شرایط فیزیکی یک مطب یا مرکز درمانی بر روح و روان بیماران، باعث می شود تا بتوان این آرامش را به خوبی فراهم نمود. در راستای طراحی هر چه زیباتر و رضایت بخش تر دکوراسیون مطب و همچنین بازسازی فضای داخلی، همکاری مستقیم مجموعه ی پایا دکور با پزشکان محترم بسیار مفید واقع شده است و تمامی موارد به صورت توافقی تعیین می گردد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی

با توجه به اینکه سبک زندگی افراد جامعه و هم چنین نوع نگرش آن ها نسبت به چندین سال گذشته بسیار تغییر یافته است و از محیط پیرامون خود به میزان بیشتری تاثیر می پذیرند، توجه به اینکه مطب شما در نظر بیماران چگونه می باشد و هم چنین آن ها چه احساسی در این فضا خواهند داشت، بسیار مهم است. زمانی که شما به عنوان یک پزشک به این موضوعات توجه داشته باشید، بیماران احساس مثبت تری خواهند داشت و در فضای مطب شما احساس راحتی و آرامش بیشتری خواهند کرد و همین موضوع به اینکه پزشک محبوب بیمارانتان باشید، بسیار کمک می کند و علاوه بر اینکه موجب افزایش در آمد می گردد، محبوبیت و اعتبارتان را نیز در اذهان عموم افزایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس

دکوراسیون مطب پزشک در کرج

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی هایپر میوه

دکوراسیون داخلی مطب پزشک در کرج

قطعا برازنده ی یک پزشک حاذق است که مطب خصوصی وی از دکوراسیون مناسب، مدرن و چشم نوازی برخوردار باشد. در سال های اخیر افراد زیادی این موضوع را مد نظر قرار داده اند و سعی در ایجاد تغیرات لازم در فضای داخلی محل کار خود داشته اند به گونه ای که بر زیبایی این محیط افزوده شود و البته مهم ترین نکته توجه به رضایت و آسودگی مراجعه کنندگان می باشد.

نکاتی در طراحی دکوراسیون مطب پزشک در کرج

در مراکزی که خدمات درمانی ارائه می شود، رعایت اصول استاندارد و صحیح چیدمان بسیار اهمیت دارد و قطعا توجه به برخی از موارد، برای ایجاد محیطی گرم و صمیمی و عاری از استرس لازم است. دقت داشته باشید که یک پزشک با محبوبیت و اعتبار خود بیماران را جذب می کند؛ بنابراین مطب اختصاصی وی نیز باید به گونه ای باشد که به پیشواز و استقبال بیماران برود و حس خوبی را در نگاه اول برای ایشان به وجود آورد. اگر به فکر طراحی، تغییر یا بازسازی دکوراسیون مطب خود هستید، حتما به مواردی که بیان شده است، فکر کنید:

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن 

 • شناخت مخاطبان: مخاطبان و بیماران شما چه کسانی هستند ؟ افراد با چه سن و سالی به مطب شما مراجعه می کنند؟ بسیار مهم است که در فضایی که در اختیار دارید از عناصری که با روحیات این افراد سازگار باشد، استفاده نمایید؛ برای مثال قطعا طراحی دکوراسیون مطب پزشک اطفال با یک مرکز مشاوره و روان درمانی نباید یکسان باشد.
 • اشتراک گذاری ذهنیات و احساسات مثبت خود با مراجعه کنندگان: پزشکان در تعیین دکوراسیون مناسب برای مطب خود به این نکته توجه داشته باشند که می توانند ذهنیات و علایق خود را با بیماران به اشتراک بگذارند؛ برای مثال اگر پزشکی نقاشی هم می کند، می تواند از نمونه آثار خود در مطب قرار دهد و به این شیوه علاوه بر ایجاد سرگرمی و افزایش جذابیت، ارتباط و حس مثبت و وجه اشتراکی بین پزشک و بیماران برقرار می گردد و خود این موضوع باعث می شود تا به میزان زیادی از استرس زا بودن محیط کاسته شود.
 • تامین راحتی و آسایش برای مراجعه کنندگان : در طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشک حتما باید به راحتی سالن انتظار توجه داشت. نشانه ی احترام شما به بیمارانتان خواهد بود اگر که بتوانید فضای راحتی را برای آنها فراهم کنید تا منتظر باشند که بر اساس نوبت به اتاق شما مراجعه کنند؛ بنابراین توجه به دکور سالن انتظار، نوع نورپردازی، وجود صندلی های کافی برای نشستن و راحتی نشیمن از جمله ساده ترین و مشخص ترین مواردی است که برای طراحی دکوراسیون مطب پزشک باید به آنها توجه شود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گل فروشی 

 • استفاده از عناصر تاثیر گذار : برای مثال می توانید از گل و گیاه های طبیعی که منبع اصلی انرژی، نشاط و آرامش هستند در بخش های مختلف مطب خود استفاده کنید.

دکوراسیون مطب پزشک در کرج

رنگ در دکوراسیون مطب پزشک در کرج

اینکه از چه رنگی برای محیط داخلی مطب استفاده شود، بر خلق و خو و احساسات پزشک و بیمارانی که به این محل مراجعه می کنند، بسیار تاثیر گذار خواهد بود. انتخاب رنگ مناسب برای قسمت پذیرش، سالن انتظار و اتاق شخصی یک پزشک از اهمیت زیادی برخوردار است و بخش عمده ای از تلاش مجموعه ی پایا دکور این است که بتواند در طراحی دکوراسیون مطب پزشک از بهترین، آرامش بخش ترین و تاثیر گذار ترین رنگ ها به صورت ترکیبی استفاده نماید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

 • پیشنهاد می شود که یک رنگ اصلی را انتخاب کنید و در بخش های مختلف مطب از تنالیته های مختلف آن به صورت سایه روشن و کم رنگ و پر رنگ استفاده نمایید.
 • معمولا رنگ های روشن حس بهتری را در افراد ایجاد می کنند و به آنها کمک می نماید که آرامش خود را حفظ کنید اما در ترکیب با رنگ های روشن به عنوان رنگ اصلی ، استفاده از رنگ هایی شاد مثل سبز، نارنجی روشن، آبی روشن و … در طراحی دکوراسیون مطب پزشک و مراکز درمانی باعث می ود تا فضا از حالت یکنواختی خارج گردد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشک با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

گروه طراحی دکوراسیون پایا آماده ارائه خدمات در تهران و سایر شهرستان های کرج ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، یزد ، اردبیل ، ارومیه ، رشت ، همدان ، قم ، قزوین ، اهواز ، بوشهر ، شیراز  و سایر شهرستان ها می باشد.

مهمترین خدمات گروه صنعتی پایا دکور در ایران عبارتند از :

طراحی دکوراسیون مغازه کیف و کفش

دکور مغازه پوشاک مردانه

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , , ,

1 دیدگاه در “طراحی دکوراسیون مطب پزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *