طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

در انواع مغازه‌ های گوناگون می بایست برای دکوراسیون داخلی مغازه اهمیت خاصل قائل شد. دکوراسیون داخلی مغازه معرف کالاها و سلیقه فروشنده مغازه می باشد که در جذب مشتری و زیاد شدن فروش هم به صورت مستقیم موثر می باشد. اصول طراحی و اجرا کردن دکوراسیون مغازه‌ پلاسکو خیلی واضح و مشخص است و بر اساس نشان دادن به این اصول به سادگی می‌ توان طراحی ویژه و منحصر به فردی داشت. پایا دکوراسیون، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی، همیشه تلاش می نماید تا بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه کند.

طراحی دکوراسیون فروشگاه پلاسکو

در مغازه پلاسکو به سادگی می‌توان انواع گوناگون ظروف پلاستیکی، محصولات پلاستیکی و حتی ظرف های بلوری کوچک و خرده ریز یافت. بر همین اساس، در یک مغازه پلاسکو انواع ظروف با رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون وجود دارد. همین امر سبب می گردد تا طراحی درست و مناسب مغازه و همینطور قفسه بندی و چیدمان کالاها در قفسه‌ها اهمیت دو برابری داشته باشد. گستردگی طرح و تنوع کالاها سبب می گردد تا خود مغازه به تنهایی دارای طرحی رنگارنگ و شادی باشد. همین که کالاهای پلاستیکی و سایر آیتم‌های موجود در مغازه با همدیگر همخوانی داشته باشند، از اصول حائز اهمیت دکوراسیون مغازه ظروف پلاستیکی می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی

در یک مغازه پلاسکو می بایست حتماً متراژ آن زیاد باشد. چون این حجم از کالاها و تنوع آن‌ها قطعاً محتاج یک محیط بزرگ و طبقه‌ بندی و قفسه‌ های مرتب و منظم است. همینطور افزون بر اینکه محیط می بایست منظم و سازماندهی شده باشد، می بایست  در نظر بگیرید که وجود یک انبار کوچک جهت نگهداری وسایل و محصولات اجباری می باشد. زیبایی ظاهری مغازه، هماهنگی کالاها، دسته بندی صحیح قفسه‌ ها و قیمت گذاری به گونه ای که مشتری نیاز نداشته باشد تا دائما قیمت یک کالا را بپرسد، همگی از مزیت های یک فروشگاه پلاسکو خوب محسوب می شود.

نکته های حائز اهمیت در دکوراسیون مغازه پلاسکو

یکی از نکته های حائز اهمیت در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه پلاسکو در اصل توجه کردن به ویترین مغازه است. در ویترین مغازه هم می بایست توجه کنید که انتخاب کردن ترکیب رنگی درست برای اجناس و چیدمان آن‌ها هم در طرح نهایی و نتیجه کار خیلی موثر است. همینطور نوع طراحی و قفسه‌ بندی مغازه می بایست با متراژ و اندازه کلی محیط مغازه هماهنگی و تناسب داشته باشد. رعایت نمودن فاصله مناسب میان قفسه‌ های مغازه جهت عبور مشتری ها، چیدمان سازگار و متناسب اجناس که مشتری بتواند در زمان خرید به سادگی کالای مدنظر خود را بیابد، همگی از اصولی حائز اهمیت در دکوراسیون مغازه پلاسکو محسوب می شود.

از سایر عواملی که مکمل همه ی نکات بیان شده در بالا است، در اصل نورپردازی مغازه می باشد. نورپردازی درست می‌تواند اثر به سزایی در روند خرید مشتری ایجاد کند. شخصی که به سادگی در روشنایی مناسب به خرید می‌پردازد، حتما با خیال آسوده خرید می نماید و از سلامت محصول خود اطمینان دارد. همینطور نورپردازی موضعی بر روی بعضی از محصولات سبب می گردد تا توجه مشتری به آن‌ها جلب گردیده و به عنوان نقطه عطفی در دکوراسیون فروشگاه در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

طراحی داخلی فروشگاه پلاسکو می بایست طوری باشد که محصولات به بهترین شکل ممکن نمایش داده شوند و مشتری ها بتوانند به سادگی آنها را بیابند. در عین حال، طراحی می بایست جذاب و گیرا باشد تا مشتری ها را ترغیب به خرید نماید.

در ادامه به بعضی از نکته های حائز اهمیت در طراحی داخلی مغازه پلاسکو اشاره می نمائیم:

 • چیدمان مناسب کالاها: کالاها می بایست طوری چیده شوند که مشتری ها بتوانند به سادگی آنها را بیابند. برای این کار می شود از طبقه‌ بندی‌ های منطقی و استفاده کردن از برچسب‌ های واضح استفاده نمود.
 • استفاده از نورپردازی متناسب: نورپردازی متناسب می‌تواند کالاها را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد. برای این کار می شود از نورهای نقطه‌ای یا نورهای مخفی استفاده نمود.
 • استفاده از طرح ها و رنگ های جالب: رنگ‌ ها و طرح‌ های جالب می‌ توانند در طراحی داخلی فروشگاه تجاری توجه مشتری ها را جلب نمایند. در انتخاب کردن رنگ‌ ها و طرح‌ ها می بایست به هارمونی آن ها با همدیگر توجه نمود.
 • ایجاد محیطی جذاب برای مشتری ها: افزون بر محصولات، محیط کلی مغازه هم می بایست جذاب و گیرا باشد. برای این کار می‌ شود از مبلمان و تزئینات مناسب استفاده نمود.

در ادامه به بعضی از ایده‌های دکوراسیون داخلی فروشگاه پلاسکو اشاره می نمائیم:

 • استفاده از ویترین‌ های جالب: ویترین‌ ها نخستین چیزی می باشند که مشتریان با آنها روبرو می‌شوند. بر همین اساس، می بایست از ویترین‌ های جالب برای جلب توجه مشتری ها استفاده نمود.
 • استفاده کردن از فناوری‌ های نوآورانه: فناوری‌ های نوآورانه قادر هستند به ایجاد تجربه‌ ای بهتر برای مشتری ها کمک نمایند. به طور مثال، می‌ شود از سیستم‌ های خودپرداز جهت پرداخت استفاده نمود یا از سیستم‌ های واقعیت افزوده جهت نمایش محصولات به شکل سه‌ بعدی استفاده نمود.
 • ایجاد محیطی برای استراحت و تفریح مشتری ها: ایجاد محیطی برای استراحت و تفریح مشتری ها می‌تواند به آن ها کمک نماید تا زمان زیادتری را در مغازه بگذرانند و خرید زیادتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه فروش کاغذ دیواری

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو می‌تواند اثر بسیاری بر فروش داشته باشد. بر اساس نکته ها و ایده‌های بیان شده در این مقاله، می‌ توانید محیطی طراحی نمائید که مشتری ها را به خرید زیادتر ترغیب نماید.

فرقی ندارد شما صاحب چه مغازه‌ای می باشید یا اینکه جدیدا تصمیم دارید تا مغازه‌ای تازه باز کنید و به عرصه فروش ورود کنید. یکی از نکته های حائز اهمیت و تاثیرگذار در موفقیت هر مغازه‌دار در اصل توجه کردن به دکوراسیون داخلی مغازه است. یک دکوراسیون شیک و تخصصی سبب جذب مشتری و زیاد شدن فروش می گردد.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *