طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.عینک کالایی است که به طور مستقیم با چشم بیننده سر و کار دارد؛ پس با توجه به نوع کالا باید نوعی از چیدمان را انتخاب کرد که به طور واضح نمایانگر آن محصول باشد.

معمولا وقتی به مغازه های عینک فروشی مراجعه می کنید با دکوری شلوغ مواجه می شوید که از میان آن همه مدل و رنگ بندی نمی توانید به راحتی انتخاب کنید و حتی بهترین مدل ها نیز به سختی به چشم مشتری می آیند، آیا تا به حال فکر کرده اید که برای حل این مشکل چه کار می توان کرد؟ یکی از بهترین روش ها برای اینکه بتوان به بهترین شکل کالاهای مختلف در یک مغازه عینک فروشی را به بیننده ها نشان داد، استفاده از یک دکوراسیون حرفه ای و مناسب است که بدون شک چنین اقدامی تاثیری مستقیم در افزایش میزان فروش و تعداد مشتریان خواهد داشت.

چیدمان و طراحی داخلی باید بر حسب هر مکان، میزان فضا و متراژ و نوع آن بیزینس صورت بپذیرد به گونه ای که علاوه بر ارائه ی یک دکور چشم نواز و زیبا بتواند کارایی لازم را نیز داشته باشد، برای مثال در طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی باید به این نکته توجه داشت که مشتریان حتما می خواهند عینک ها را تست کنند، پس قرار دادن آینه به اندازه ی کافی در محیط و همچنین در دسترس قرار دادن کالاها از جمله نکاتی است که باید به آن توجه کافی شود. به این روش شما اختیار بیشتری به جهت انتخاب به مشتری خود می دهید و می تواند هر عینکی را که دوست داشت امتحان کند.

طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

طراحی دکور مغازه عینک فروشی

بسیاری از افراد یک سوال مشترک دارند که عبارت است از این که چگونه می توان تشخیص داد که یک دکور برای طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی مناسب ترین است و به صورتی است که توجه مشتریان را به خود جلب نماید؟ و همچنین چه فاکتورهایی را باید در چیدمان فروشگاه عینک مد نظر قرار داد تا نسبت به سایر افرادی که در این صنف مشغول به فعالیت هستند، متمایز جلوه کرد؟

توصیه ی مجموعه ی پایا دکور به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای محیط های مختلف تجاری، اداری، فروشگاهی و … این است که حتما با افراد آگاه، فعال و حرفه ای در این زمینه مشورت نمایید. با توجه به اینکه در سال های اخیر صاحبان مشاغل از طراحی دکور اختصاصی برای فروشگاه خود استقبال زیادی کرده اند، تعداد مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون رو به افزایش است و انتخاب از میان آن ها نیز یکی از دغدغه ها و چالش های اصلی برای مشتریان می باشد. پیشنهاد ما این است که از خدمات شرکت هایی استفاده نمایید که همانند پایا دکور دارای سابقه، تجربه و نمونه کار کافی هستند.

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

مشاهده ی نمونه کارهای طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی به شما کمک می کند تا با برخورداری از یک زمینه ی ذهنی بتوانید طرح بهتر و کامل تری را بر اساس متراژ، متریال های قابل استفاده و میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید اجرایی نمایید. بدیهی است که این طرح با همکاری و مشارکت طراحان و کارشناسان مجموعه ی پایا دکور و همچنین استفاده از نظرات، پیشنهادان و سلیقه ی شخص شما ایجاد خواهد شد تا در نهایت دکوراسیون مغازه عینک فروشی به گونه ای باشد که مورد پسند شما و مشتریان قرار گیرد.

طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

نکاتی در طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

  • بر اساس متراژ مغازه و فضایی که در اختیار است، می توانید از انواع دکور شلوغ یا خلوت استفاده نمایید.
  • استفاده از قفسه بندی، کمد ها و ویترین ها که می توانند از متریال های مختلفی ساخته شده باشند، به تفکیک بهتر و چیدمان بهتر عینک ها کمک خواهد کرد ( این تفکیک می تواند بر مبنای زنانه یا مردانه بودن، نوع عینک و برند آن ها ) صورت پذیرد.
  • در طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی قطعا ویترین اصلی و ویترین های داخلی مغازه در جلب توجه مشتریان نقش بسیار مهمی دارند. استفاده از سبک مینیمال در این قسمت و قرار دادن خاص ترین و زیبا ترین مدل ها می تواند بسیار موثر باشد.
  • رنگ بندی و نحوه ی استفاده از رنگ ها یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی دکور هر فروشگاهی حائز اهمیت می باشد. پایا دکور بر اساس سلیقه ی شما طیف مناسبی از رنگ را پیشنهاد خواهد داد که می توانید از آن در طراحی بخش های مختلف فروشگاه خود استفاده نمایید.
  • در نظر گرفتن بخشی برای استراحت و نشستن مشتریان نشان از میزان اهمیت دادن شما به کسانی است که به مغازه یتان مراجعه می نمایند.
  • نور پردازی را در طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی باید بسیار جدی گرفت و سعی کرد که به صورت صحیح و در فضاهایی که لازم است از انواع تکنیک های نور پردازی استفاده نمود.
برچسب ها : , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *