طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن

جهت تبدیل گردیدن به یک ناخن کار حرفه ای، بهتر می باشد بر روی استقلال کاری تمرکز نمائید. به جای کار کردن در یک سالن زیبایی، امکان دارد بهتر باشد یک محیط برای خودتان اجاره یا خریداری نمائید و معروف در این صنعت تبدیل سازد. در این مطلب، سعی می نمائیم با ایده هایی جهت طراحی سالن کاشت ناخن، شما را در استقلال کاری و کسب درآمد زیادتر یاری نمائیم. ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن

سالن کاشت ناخن و طراحی دکور آن می تواند به صورت قابل توجهی بر تجربه و حس مشتری ها اثر داشته باشد. انتخاب کردن دکوراسیون مناسب جهت محیط کسب و کارتان می تواند رضایت و شادابی را در مشتری های شما افزایش دهد. در یک سالن ناخن، طراحی محیط ها و چیدمان به مراتب اهمیت زیادی دارد. از نورپردازی درست تا طراحی محیط های راحت برای مشتری ها، همه این ها نقش حائز اهمیتی در موفقیت کسب و کارتان خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه کت و شلوار

اصول طراحی دکوراسیون سالن کاشت ناخن

راز یک سالن ناخن زیبا و شیک در فهم محیط های ضروری و اختیاری در طراحی دکور آن می باشد. چگونگی استفاده کردن از محیط ها و ترتیب آن ها بر اساس متراژ محیط خیلی مهم می باشد. رنگ ها، سبک دکور و چیدمان تماما می توانند موثر باشند و به همه ی این پرسش ها که امکان دارد شما را درگیر نمایند، جواب دهیم.

شناخت محیط های ضروری در طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن

اتاق لباس، پیشخوان، محیط انتظار، سالن کاشت ناخن، محیط پدیکور، بوفه و سرویس بهداشتی، محیط هایی می باشند که در یک سالن ناخن ضرورت دارند. استفاده کردن از تجهیزات مناسب در هر کدام از این محیط ها به صورت قابل توجهی، هویت و زیبایی آنها را تشکیل خواهد داد.

مهم بودن منشی در یک سالن ناخن

حضور داشتن یک منشی در یک سالن ناخن خیلی حیاتی می باشد. این شخص مسئول هماهنگی وقت مشتری ها با ناخن کارها می باشد و در زمان بروز ایرادات، به مشتری ها کمک می نماید. تشکیل یک پیشخوان مناسب برای منشی، محیط اختصاصی او را به وجود می آورد.

راحتی مشتری ها

در یک سالن ناخن، فردی نباید به خستگی دچار گردد. ایجاد محیط های نشستن راحت، استراحت کردن و حتی یک کافه کوچک جهت سرگرمی مشتری ها، کار خیلی ارزشمندی می باشد. در صورتی که محیط شما محدود می باشد، می توانید قفسه ها و کمدهای دیواری را جهت گذاشتن خوراکی ها مورد استفاده قرار دهید. همینطور یک یخچال کوچک هم برای نوشیدنی های تابستانی ممکن است گزینه خوبی باشد.

طراحی با یک سبک خاص و ویژه

استفاده کردن از یک سبک خاص و ویژه در طراحی سالن ناخن ارزشمند می باشد. بر اساس سلیقه خود و مشتری ها، یک سبک مناسب را انتخاب نمائید. این سبک قادر است مینیمال یا حتی رنگارنگ باشد، ولی قطعا محیطی گرم، دوستانه و انرژی بخش به وجود آورید. استفاده کردن از رنگ های گرم و خنثی، ترکیب های متناسب از رنگ ها و خودداری از بی ترتیبی، می تواند محیط شما را زیبا و آرام بخش سازد.

گیاهان، هویت محیط

حضور گیاهان گوناگون در محیط، افزون بر زیبایی، می تواند به تصفیه هوا کمک نماید. انتخاب کردن گیاهان مقاوم و زیبا می تواند باعث افزایش زیبایی سالن ناخن شود و حتی در جلب کردن آرامش و سرزندگی موثر واقع شود.

طراحی کردن دیوارها در سالن ناخن

دیوارها و طرح های آن ها می توانند موردی باشند که پیش از هر چیز احتیاج به چک کردن و برنامه ریزی دارند. بهتر می باشد یک ایده اصلی در نظر بگیرید که امکان دارد از سبک طراحی کلی سالن شما الهام گرفته شده باشد یا حتی امکان دارد از یک سیستم مدولار استفاده نمائید. همینطور، می توانید از لوگو و برند خودتان برای طراحی دیوارها استفاده نمائید. در معماری مدرن، در صورتی که از سبک مینیمالیستی استفاده می نمائید، پیشنهاد می گردد طرح های پرپیچ و خم را کمتر مورد استفاده قرار دهید. ولی در صورتی که برای شما طراحی دیوارها مهم می باشد، می توانید از موادی مثل چوب که احساس گرمایی به محیط می دهد، برای طراحی دیوارها استفاده نمائید. همینطور استفاده کردن از دیوارهای سبز در بعضی از نقاط می تواند بر محیط تاثیر مثبتی داشته باشد و احساس دوستانه تری را به سالن ببخشد.

طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن - دکور مغازه آرایشی - مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک - 02634484956 - 09121641842

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی راحت و با هزینه کمتر

نورپردازی خوب در طراحی سالن ناخن

یکی از مواردی که بعضی اوقات نادیده گرفته می شود، روش نورپردازی در طراحی سالن کاشت ناخن می باشد. تأمین نور، مخصوصا نور طبیعی از راه پنجره ها، امر خیلی مهمی می باشد، ولی می بایست توجه کرد که نور اصلی ورودی امکان دارد به چشمانتان صدمه بزند، مخصوصا زمان کار بر روی میزهای کاشت ناخن. بر همین اساس، اهمیت دارد که نور اصلی به بهترین روش از پشت شما به میز کارتان وارد گردد. همینطور، چون احتیاج به منابع نوری مانند چراغ قوه برای انجام دادن کارهای کاشت ناخن و مانیکور دارید، بهتر می باشد از نور مستقیم کمتری استفاده نمائید.
در عین حال، می توانید نور طبیعی را برای محیط پدیکور مورد استفاده قرار دهید. گذاشتن صندلی های پدیکور به صورت مستقیم در مقابل نور خورشید می تواند سبب ایجاد یک تجربه دلپذیرتر برای مشتری ها در هنگام پدیکور شود، آن ها قادر خواهند بود لذت بردن از نور خورشید و هوای تازه را همراه با این فرایند حس نمایند.

تجهیزات لازم برای سالن ناخن

برای به وجود آوردن یک سالن ناخن تخصصی، به تجهیزات گوناگونی احتیاج دارید که می بایست پیش از راه اندازی سالن تهیه نمائید. برای اتاق لباس، رگال، کمدها، کشوها و همه ی تجهیزات لازم برای این محیط مورد استفاده قرار می گیرد. در محیطی مثل کافه یا بوفه، میز و صندلی های متناسب، گاز رومیزی و یخچال کوچک پیشنهاد می گردد. برای قسمت کاشت ناخن، میز کار ناخن با کیفیت، چراغ متناسب، لوازم کاشت ناخن، صندلی مناسب برای ناخن کار و همینطور صندلی مناسب برای مشتری ها نیاز می باشد. در صورتی که خدمات پدیکور نیز ارائه می کنید، صندلی های پدیکور مناسب و محیط مربوطه برای این خدمات هم لازم می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن - دکور مغازه آرایشی - مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک - 02634484956 - 09121641842

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، طراحی دکوراسیون پوشاک و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *