طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه قصابی 

طراحی دکوراسیون اداره و دفترکار

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی اداری و دفترکاردر تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.طراحی حرفه ای و اجرای دکوراسیون داخلی اداری و دفتر کار ، نیازمند دانش و تجربه ی لازم می باشد و بر این اساس بهتر است تا این کار را به شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه برون سپاری نمایید تا از طریق به کارگیری تجهیزات و لوازم مناسب با توجه به نوع کسب و کار و محیطی که در اختیار دارید، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های مالی در مدت زمان کمتری به آنچه در نظر دارید، دست یابید.

قطعا یکی از مهم ترین مواردی که شرکت های فعال در خصوص طراحی دکوراسیون اداری مورد توجه قرار می دهند، تامین رضایت کارفرما و یا فرد سفارش دهنده است و به همین منظور مجموعه ی پایا دکور تمامی خدمات مرتبط را با هماهنگی و اعمال سلیقه و نظر شما ارائه خواهد داد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی 

علاوه بر اینکه طراحی دکوراسیون دفترکار باید با جدیدترین تکنولوژی ها و تازه های معماری، هنر و مد مطابقت داشته باشد، وابستگی زیادی نیز به نوع کسب و کار و میزان فضای ساختمان خواهد داشت؛ به همین دلیل اولین نکته ای که حائز اهمیت می باشد، متراژ و معماری داخلی ساختمان است و ما بر اساس این فضا می توانیم چیدمان های متفاوتی را به شما پیشنهاد بدهیم.

یکی دیگر از مهم ترین اصول در طراحی دکوراسیون اداری، توجه به نوع کسب و کار و شغل کارفرما می باشد؛ زیرا مشاغل مختلف نیازمندی های متفاوتی دارند و ما باید بر این اساس و بر مبنای اینکه مراجعه کنندگان و مشتریان شما چه کسانی هستند، طرح های مناسب را به شما ارائه دهیم و در نهایت دکوراسیونی را محقق سازیم که تامین کننده ی زیبایی، تعادل و هماهنگی لازم در یک محیط باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن 

طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار
طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار

طراحی دکور اداری و دفترکار

از لحاظ روانشناختی نیز فضایی که در آن کار می کنید، به طور مستقیم بر خلق و خوی و روحیات شما موثر است و خوشبختانه در سال های اخیر بسیاری از کارفرمایان این نکته را مدنظر قرار داده اند که متناسب بودن طراحی دکوراسیون اداری و دفترکار می تواند یک عامل بسیار تاثیر گذار و انگیزه دهنده بر روند پیشرفت کاری پرسنل باشد؛ زیرا در طول یک روز مدت زمان زیادی از وقت روزانه ی خود را در این محیط می گذارند و نکته ی جالب تر اینجاست که بیشتر از گذشته شاهد هستیم که صاحبان مشاغل استفاده از رنگ های شاد، طرح های ساده و سبک مینیمال را ترجیح می دهند. با توجه به هر کسب و کاری محیط اداری و طراحی دکوراسیون دفترکار باید به گونه ای باشد که حس شادابی و پویایی را در کارمندان به وجود بیاورد  و هر یک بتوانند به راحتی وظایف خود را به انجام برسانند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گل فروشی 

طراحی دکوراسیون اداری

در بسیاری از ادارات با استفاده از پارتیشن بندی سعی می شود تا فضاهای خصوصی تک نفره یا چند نفره ای فراهم شود تا افراد بتوانند در نهایت دقت و تمرکز به انجام کارهای روزانه ی خود بپردازند و در عین حال مزاحم کار یکدیگر نباشند. قطعا این نوع از طراحی دکوراسیون اداری تاثیر زیادی روی حس و حال فضا و دید افراد نسبت به محیط خواهد داشت و هم چنین استرس کارمندان را نیز کاهش خواهد داد. یکی از اولین مواردی که پایا دکور به عنوان معیار در نظر می گیرد، این است که دکوراسیونی که قرار است پیاده سازی شود، چه حسی را برای کارمندان و همچنین مشتریان تدائی خواهد کرد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که با به کار گیری چه نکاتی می توانید به بهترین شکل از فضایی که در اختیار دارید، استفاده نمایید و برای دفتر کار خود یک دکوراسیون اداری زیبا و آرامش بخشی را فراهم کنید؟

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی 

طراحی دکوراسیون دفتر کار

 • با توجه به نوع معماری و ابزار و مصالح استفاده شده برای ایجاد نمای بیرونی یک مغازه
 • با توجه به نوع کسب و کار ( بانک، شرکت ها، دفتر وکالت، آموزشگاه ها و … )
 • امکاناتی که برای پرسنل، مشتریان و مراجعه کنندگان مورد نیاز است.
 • استفاده از رنگبندی های متناسب برای محیط
 • استفاده از متریال مناسب برای فضای داخلی ان مکان ( چوب، فلز، شیشه، کامپوزیت و …. )
 • متراژ و فضای محیط داخلی آن مکان، تعداد اتاق ها
 • میزان برخورداری از نور طبیعی و تعداد پنجره ها

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

بهترین طراحی دکوراسیون اداری و دفترکار

به جهت زیبا سازی فضای داخلی اداری می توان از نورپردازی در بخش های مختلف مثل ورودی ها، سقف و … استفاده کرد که البته پیاده سازی آن باید توسط افراد متخصص انجام شود؛ زیرا باید رعایت استاندارد ها و اصول صحیح اجرای آن به عنوان اولین اولویت مد نظر قرار گیرد؛ یعنی علاوه بر حفظ نکات ایمنی،  دقت و ظرافت در انجام کار، هارمونی و هماهنگی با محیط،  باید از ابزارها و تجهیزات مناسب استفاده نمود، برای مثال استفاده از منابع نوری دارای حسگر و سنسور دار علاوه بر کاهش مصرف انرژی موجب کاهش هزینه ها نیز می گردد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی اداری و دفترکار با پایا دکور تماس بگیرید.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، طراحی دکوراسیون پوشاک و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *