طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گل فروشی

ما در این مطلب به مبحث چیدمان دکوراسیون مغازه گل فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گل فروشی

یکی از اماکنی که نوع طراحی داخلی و دکوراسیون آن اثر بسیاری در جذب مشتری و فروش زیادتر دارد فروشگاه گل فروشی است. اشخاصی که به گل و گیاه علاقه مند هستند مایل می باشند در این حوزه کسب و کاری راه اندازی کرده و با داشتن یک فروشگاه گل فروشی کسب درآمد کنند. 

سبک های جذاب چیدمان دکوراسیون گل فروشی نو

فروشگاه گل فروشی به علت دارا بودن محیط روح بخش و دل انگیز و با وجود گل و گیاه های متنوع، زیبا و منحصر به فردی که دارد به خودی خود شیک و جالب می باشد اما برای جذابیت بخشیدن به این فضا و به نمایش درآوردن گل و گیاه بهتر می باشد دکوراسیون گل فروشی به صورت کاملا اصولی و خلاقانه طراحی و اجرا شود. نوع دیزاین گل فروشی در جذب کردن مشتری و ایجاد فضایی منحصر به فرد خیلی تاثیر دارد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه کت و شلوار

بهترین مدل و طرح چیدن گل و گیاه در دکور گل فروشی

مغازه ها یا فروشگاه های گل فروشی قابلیت بسیاری برای طراحی و دکور بسیار خاص و چشم نواز دارند و از این رو می شود ایده های متنوعی را در این حوزه استفاده کرد و طراحی های خاصی را بر اساس سلیقه خود ارائه کرد. در طراحی دکوراسیون گل فروشی و دیزاین داخلی فروشگاه می بایست محیط دعوت کننده و جذاب ایجاد کنید. این فضا می بایست بدون هیچ نوع بی نظمی و به هم ریختگی کار شما را نمایش دهد. فروشگاه می بایست جدای از گل و گیاه سایر محصولات و وسایلی که برای فروش گذاشته اید مانند گلدان، بادکنک، رمان، ظرف ها و … را هم نمایش می دهد.

فروشگاه را طوری طراحی و دکوربندی کنید که ایجاد تغییرات فصلی آن ساده و امکان پذیر باشد زیرا می بایست به صورت منظم فروشگاهتان را تغییر داده و در فصل مدنظر گیاهان مخصوص آن فصل را بفروشید. همینطور برای راحت بودن مشتریان یک سری صندلی و سرویس مبل گذاشته و محل ارد شدن و خارج شدن را به صورت مشخص تعیین کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی راحت و با هزینه کمتر

نکته های حائز اهمیت و اساسی در اجرا کردن دکوراسیون داخلی گل فروشی

 • سیستم تهویه و دمای هوا دو اصل حائز اهمیت و اولیه برای طراحی دکوراسیون گل فروشی هستند. از نکته های ضروری در دکوراسیون داخلی فضای گل فروشی متریال های استفاده شده در آن می باشد زیرا گل فروشی محیطی مرطوب بوده و می بایست وسایل و موادی که انتخاب می نمائید در برابر رطوبت مقاوم باشند.
 • گلدان هایی که جهت گذاشتن گل ها در نظر می گیرید می بایست با مقدار فروش هماهنگی داشته باشد به گونه ای که در صورتی که مقدار خرید و فروش در فروشگاه زیاد نمی باشد بهتر می باشد از تهیه کردن گلدان های خیلی بزرگ خودداری کنید.
 • از سایر نکته های ضروری در طراحی دکوراسیون فروشگاه گلفروشی توجه کردن به نحوه حرکت مشتریان درون مغازه است. هم در موقع انتخاب گل و هم در موقع منتظر شدن جهت دسته بندی گل ها و گذاشتن آن ها در سبد توجه به این امر ضرورت دارد.
 • می بایست دقت کنید که اولین چیزی که مشتریان می بینند بخش ورودی فروشگاه است بر همین اساس طوری گل و گیاهان آن را طراحی و چیدمان کنید که حتی در صورتی که فردی قصد خرید گل هم ندارد علاقه مند به انجام دادن این کار شده و به مغازه وارد شود.
 • قفسه و شلف های درون فروشگاه گل فروشی خود را تا جایی که ممکن است به گونه ای روی دیوار ها و در مرکز آن نصب نموده که به صورت کامل در زاویه دید مشتری باشند. اما به عدم شلوغ شدن محیط هم توجه کنید.
 • جایی که در آن گل ها را برای گذاشتن در دکور گل فروشی آماده می نمائید می بایست در محیطی جدا باشد زیرا رسیدگی و مراقبت از گل ها سبب به هم ریخته شدن محیط می شود.
 • قسمتی که مشتریان در آن جا هزینه ها را پرداخت می نمایند می بایست جایی باشد که آن ها خیلی ساده به آن دسترسی داشته باشند و مجبور به منتظر ماندن برای مدت زیاد نباشند.
 • اگر تمایل به فروش گل های مصنوعی دارید تلاش نمائید آن ها را در قفسه های ابتدایی مغازه قرار ندهید. اولین گل هایی که مشتری می بیند می بایست گل های طبیعی باشند تا با رنگ و بویشان آن ها را هیجان زده و جذب نمایند.

رنگ بندی در مغازه گل فروشی

گل فروشی به خوری خود دارای محیطی شاد و دلنشین می باشد. رنگ بندی فوق العاده انواع گل در فروشگاه های گل فروشی، طیف گسترده ای از رنگ های زیبا و زنده را نمایش می دهد. بر همین اساس خیلی خوب می باشد که رنگ هایی که شما برای پس زمینه ها مانند دیوار، کف، سقف و … استفاده می کنید، از میان طرح های ساده و از بین رنگ های خنثی انتخاب گردند. تنها چیزی که احتیاج دارد سادگی، ظرافت و نظم می باشد. دکوراسیون خلوت در گل فروشی فضا را شیک تر کرده و زیبایی گل ها را جلوه میدهد.

قفسه ها و شلف ها در مغازه گل فروشی

در دکوراسیون گل فروشی هر المانی که مورد استفاده قرار می دهید در صورتی که به طبیعت نزدیک تر باشد قرابت و هماهنگی بهتری با گل دارد. خلاقیت به خرج داده و ایده های جدید استفاده کنید. انواع متریال را می توانید برای سکوها و قفسه ها برای چیدمان و نظم دادن به فضای داخلی استفاده کنید ولی چوب و مصالحی که دارای طرح چوب می باشند با گل هماهنگ تر میباشد. و هدف از استفاده کردن از قفسه و شلف بهتر مشاهده شدن تمام گل هاست تا هیچ یک از دید مشتریان پنهان نشوند. بنابراین تکنیک های نورپردازی را نیز می بایست به شکل درست انجام دهید و گلدان ها را در زاویه و جایگاه صحیح بگذارید تا با یک گردش ساده تمام آن ها مشاهده شوند.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *