طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی  در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.اگر در فکر باز کردن یک مغازه لوازم آرایشی هستید باید علاوه بر توجه به موقعیت مکانی (در جاهای پر رفت و آمد و دسترسی آسان که به راحتی جای پارک داشته باشد) به دکوراسیون آن نیز اهمیت خاصی بدهید.

شما میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات گروه پایا دکور همراه باشید :

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

دکور مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی
طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

آیا به دنبال ایده های خوب برای دکور مغازه آرایشی بهداشتی هستید؟با گروه پایا دکور طراح و مجری تخصصی دکوراسیون داخلی همراه شوید.

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی باید خیلی واضح و تمیز باشد پس از مصالح و سطوحی استفاده کنید که قدرت تشخیص را پایین نیاورد.در مورد اینکه فقط لوازم آرایشی یک برند را می خواهید بفروشید یا چندین برند خوب برنامه ریزی کنید یعنی قیمت و کیفیت برندهای مختلف را برای در کنار هم گذاشتن لوازم در نظر داشته باشید
نور کافی ، آینه های با کیفیت ، صندلی های زیبا تهیه کنید

 

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی
طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

نکاتی برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

یک طراحی داخلی و دکوراسیون خوب برای یک مغازه لوازم آرایشی بهداشتی می تواند به مشتری ها احساس یک خرید لذت بخش را بدهد .لوازم آرایشی باید بخوبی و واضحی در فروشگاه لوازم آرایشی نمایش داده بشوند . این نکته را مد نظر بگیرید که بیشتر مشتریان شما جوانها هستند ،پس یک دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بسیار مهم است.هرچند که گروه پایا دکور تمامی موارد در طراحی دکوراسیون مغازه را برای شما به بهترین نحو ممکن و با جدیدترین و زیباترین ایده و شکل برای شما اجرا خواهد کرد اما ما برای راهنمایی بهتر،در زیر چندین نکته را برای وقتی که می خواهید مغازه لوازم آرایشی بهداشتی را دکور کنید آورده ایم:

1. یک بنر بزرگ از برندی که می فروشید ، که از نظر رنگی با لوازم فروشگاه همخوانی داشته باشد ، را درست در دیوار رو به رویی در بزنید. از آنجا که لوازم آرایش روی هر پوست به گونه ای عمل می کند بهتر تست رایگان هم برای مشتریان بگذارید

2. رنگ اصلی فروشگاه لوازم آرایشی به نوعی از برندش گرفته می شود . یعنی وقتی مشتری رنگ پس زمینه را می بیند متوجه می شود که چه برندی را می خرد . رنگ نقش اساسی در جلب توجه مصرف کنندگان دارد . به طور کلی رنگ سفید، آبی و زرد در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی به کار نمی رود، رنگ زرد بیشتر در دکوراسیون مغازه پوشاک کودکان به کار می رود . بیشتر طراحان برای دکور مغازه لوازم آرایشی ترجیح می دهند از رنگ قرمز ، سفید براق ، طوسی نقره ای و مشکی استفاده کنند.

3. در بیشتر موارد یک نور مشخص و یک نور پس زمینه رنگ آرایش و کیفیت آن را به خوبی نشان می دهد. برای مثال ، اگر در یک شیشه کریستالی موادی باشد با نور ال ای دی خالی به نظر می آید . لوازم آرایشی کوچک مثل مداد ابرو باید در دسته بندی کنار هم قرار بگیرند، تا توجه مشتری را جلب کنند . یا مس توانید یک قسمت از مغازه آرایشی را به فروش های تخفیف خورده اختصاص دهید

4. لوازم آرایش گران قیمت باید در حجم کم نمایش داده بشوند ، و آن استندی که لوازم آرایش در آن قرار دارد باید شیک و راحت باشد .

راهکارهایی برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

به طور کلی مدل طراحی مغازه و نمایش لوازم آرایشی ارتباط مستقیمی با میزان فروش دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتراز قیمت طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی، و اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکور مغازه آرایشی بهداشتی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه

برچسب ها : , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *