طراحی دکور مغازه

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکور مغازه خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکور مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

اصول طراحی دکور مغازه

قسمت های خاصی از طراحی دکور مغازه، مثل ورودی و ویترین، نقش حائز اهمیتی در جلب توجه عابرها و مشتری ها و تمایل آن ها به خرید از مغازه شما دارند.

به صورت وسیعی پذیرفته شده است که دکوراسیون داخلی این بخش هر چه زیبا تر و جالب تر باشند، مشتری های زیادتری را جذب می نمایند که با اعتماد زیادتری محصولات شما را خریداری نمایند.

با این حال، طراحی دکوراسیون مغازه به همین قسمت ختم نمی گردد. زمانی که مشتری ها وارد مغازه می گردند، پیش بینی می نمایند که با یک دکور داخلی فروشگاه خاص و فریبنده، مشابه آنچه در ویترین ورودی مغازه مشاهده کردند، مواجه گردند.

به صورت کلی برای اشخاص معمولی طراحی دکوراسیون مغازه امکان دارد در نگاه نخست دلهره آور و پیچیده به نظر بیاید، ولی جای نگرانی نمی باشد. از راه تماس با شرکت معماری دکوراسیون پایا، طراح ها با استعداد ما به خوبی مجهز می باشند تا بهترین طراحی دکوراسیون مغازه را برای شما ارائه کنند.

لازم به ذکر می باشد گروه معماری دکوراسیون پایا پیش از طراحی دکور داخلی مغازه قدم های زیر را طی می نمایند:

1. تجزیه و تحلیل مغازه های مارک و هدف های آنها برای طراحی دکوراسیون مغازه

چه مغازه ی شما بزرگ باشد و چه کوچک، هر کسب و کاری برنامه های منحصر به فرد و خاصی برای رسیدن به فروش کالاهای خود دارد به گونه ای که هدف کسب و کار حتی در طراحی دکور داخلی شرکت ها نیز نقش تعیین کننده ای خواهند داشت.

این هدف ها به عنوان هدف های سازمانی تدوین می گردند و می بایست در طرح دکوراسیون مغازه مورد توجه قرار داده شوند و حتما با کارفرما پیش از آغاز طراحی دکور مغازه صحبت گردد.

معماران دکوراسیون پایا، کار دیزاین را با درک کامل ماهیت و الزامات برند شروع می نمایند. بعد بقیه ی عوامل مرتبط را که به فرآیند طراحی دکوراسیون مغازه کمک می نمایند در نظر داریم.

طراحی دکور مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

2. استفاده کردن از مواد مناسب در دکور مغازه

انتخاب کردن متریال و کیفیت آنها اثر قابل توجهی در طراحی دکوراسیون مغازه خواهد داشت. مواد انتخاب گردیده برای طراحی دکوراسیون مغازه می بایست با ماهیت کسب و کار شما هماهنگی داشته باشد.

به طور مثال در صورتی که شما یک کسب و کار فست فود داشته باشید طراحی دکور داخلی فست فود می بایست از متریال ها با رنگ های شاد که با برند فست فود شما هماهنگی داشته باشد ایجاد گردد.

معمولا، دکوراسیون داخلی مغازه شامل عنصرهایی مثل چوب، فلز و انواع گوناگونی از مصنوعات پلاستیکی می باشد. دست یافتن به ترکیبی متعادل از این مواد، دکوراسیون مغازه را بهبود بخشیده و آن را منحصر به فرد و جذاب تر می نماید.

برای انتخاب کردن مواد مناسب، قادر هستید از سبک های متداول در طراحی دکوراسیون مغازه الهام گیری کنید.

به طور مثال، انتخاب کردن دکوراسیون مغازه به سبک مدرن مستلزم استفاده کردن از چوب، فلز و مواد شیشه ای خالص می باشد. از طرف دیگر، دکوراسیون داخلی مغازه به سبک های کلاسیک بیشتر دارای سنگ و چوب منبت کاری گردیده، به همراه پارچه های نفیس و چرم می باشند.

اجرا کردن سبک های سنتی، کلاسیک یا لوکس به صورت کلی باعث هزینه های زیادتر برای طراحی دکور داخلی مغازه می گردد، چون عنصرهای پیچیده بسیاری دارند که هم کار طراحی دکوراسیون مغازه و هم اجرا را دشوار می نماید در صورتی که سبک های مدرن و امروزی گزینه های مقرون به صرفه تری را برای طراحی دکوراسیون مغازه و اجرا کردن آن ارائه می کنند و همینطور سلیقه اغلب افراد می باشد.

معماران شرکت دکوراسیون پایا همیشه طراحی مدرن را برای دکور مغازه را به کارفرمایان توصیه می کنند ولی تصمیم نهایی برای انتخاب کردن سبک دکوراسیون داخلی مغازه بر عهده کارفرما می باشد.

طراحی دکور مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

3. قدرت رنگ ها در طراحی دکور مغازه

جادوی مسحور کننده ی رنگ ها در طراحی دکوراسیون مغازه مخصوصا در طراحی دکوراسیون بوتیک غیر قابل انکار می باشد. رنگ‌ ها نقش حیاتی در زیاد شدن زیبایی و جذابیت طراحی دکور مغازه شما خواهند داشت.

دست یافتن به ترکیب رنگی مناسب جهت ایجاد یک طرح دکوراسیون مغازه زیبا و فریبنده خیلی اهمیت دارد. افزون بر این، استفاده کردن از ترکیبی هماهنگ از رنگ‌ های زیبا سبب می گردد مشتری های بسیاری مجذوب زیبایی های مغازه شما گردند.

با این حال، اهمیت دارد که بدانیم یک رویکرد یکسان جهت هماهنگی رنگ امکان دارد برای هر نوع مغازه ای مناسبت نداشته باشد.

معماران ما به شکل ماهرانه ای ترکیب رنگ در طراحی دکور داخلی مغازه شما را با توجه به ماهیت و هدف کسب و کار تعیین می نمایند. به طور مثال، در طراحی کلینیک برای آرامش بیمارها از رنگ‌ های خنثی، به صورت گسترده استفاده می شود.

از طرف دیگر، برای فروشگاه های تلفن همراه و تجهیزات الکترونیکی، طیف رنگی خنثی تر، به همراه ترکیب رنگ های سازمانی و ست رنگ ها با لوگوی مارک و مغازه، امکان دارد در طرح دکوراسیون مغازه مناسب تر باشد.

در هر صورت، در طراحی دکوراسیون مغازه انتخاب رنگ هایی که در تناسب با هویت برند شما باشد لازم می باشد. پیشنهاد می گردد از درج سلیقه شخصی پرهیز نمائید و در عوض به طراح های داخلی ما اجازه بدهید ترجیحات و سلیقه ی مشتری های شما را در فرآیند انتخاب کردن رنگ برای دکور داخلی مغازه شما اعمال نمایند.

با انجام دادن این کار، محیط داخلی مغازه شما محیطی دلپذیر را ایجاد می نماید که در میان مشتری های شما طنین انداز می گردد.

طراحی دکور مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

4. تاکید بر نظم و ترتیب در دکوراسیون داخلی مغازه

در زمینه طراحی دکور مغازه های تجاری، توجه کردن دقیق به جزئیات حیاتی ترین اصل می باشد. طراحی دکور داخلی مغازه و فضاسازی اصولی می باشد که به صورت قابل توجهی بر درک مشتری اثر خواهد داشت.

جهت دست یافتن به طراحی دکوراسیون مغازه خوب، نظم و ترتیب خیلی مهم می باشد. در حقیقت، تمام مشتریان به مغازه‌ هایی جذب می گردند و خرید مینمایند که حس منظم بودن را در دکوراسیون داخلی مغازه خودشان دارند.

طراحی دکور مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و  طراحی دکور مغازه کوچک و طراحی دکوراسیون سالن عقد و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *