طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.عطر فروشی از آن دسته مشاغلی است که ارتباط بسیار بسیار مستقیمی با احساس و تمایلات مشتریان بر قرار می نماید و به همین دلیلی به هر میزان که فروشنده بتواند بر این موضوع مسلط تر باشد، موفقیت بیشتری در شغل خود خواهد داشت.

عطر به خودی خود زیباست و اکثر آدم ها آن را دوست دارند و با ورود به یک فروشگاه عرضه کننده ی عطریات احساس خیلی خوبی به دست می آورند و شما باید به طور هوشمندانه ای این احساس را تقویت کنید برای مثال از طریق ارائه ی محصولات ارجینال و با کیفیت تر، گسترش دادن محصولات و فروش برند های مطرح، در اختیار قرار دادن نمونه های قابل تست به مشتریان، تخفیف ها و پیشنهادات ویژه و همچنین توجه داشتن به طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

طراحی دکور مغازه عطرفروشی

در یک فروشگاه عرضه کننده محصولات عطری و یا لوازم آرایشی، طراحی دکوراسیون و چیدمان باید به گونه ای باشد که مشتری بتواند تماس بیشتری با محصولات موجود در فروشگاه بر قرار کند و به معنای ساده تر همه چیز را در دسترس مشتری قرار دهید.ویترین های شیشه ای مناسب ترین گزینه برای این کار هستند که می توانند با حفظ امنیت محصولات و جلوگیری از مخدوش شدن و یا شکستن، تمامی کالا ها را در معرض دید مشتریان قرار دهند و اگر نیاز به برقراری ارتباطی نزدیک تر باشد، می توان در طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی دکوری را تعبیه کرد که بشود از طریق آن بعضی از کالا ها را به گونه ای قرار داد که مشتری آن ها را لمس کرده و یا تست نماید؛

بنابراین در چنین فروشگاهی دست یابی به فروش بیشتر وابسته به ارائه ی متفاوت محصولات به متقاضیان است و بر این اساس صاحبان کسب و کار می توانند ایده ها ی مختلفی را به کار بگیرند. یکی از این ایده ها می تواند در اختیار قرار دادن تستر عطرها در اختیار مشتری باشد به گونه ای که به طور آزادانه به بررسی بپردازد و در طراحی دکوراسوین مغازه عطر فروشی می توان بخشی از فروشگاه را به این کار اختصاص داد که به گونه ای کاربردی نیز دیزاین شده باشد.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

تا چه حد به نور پردازی فروشگاه خود اهمیت داده اید؟

اگر در دکور قبلی فروشگاه به موضوع نور و نور پردازی به اندازه ی کافی توجه نکرده اید، اکنون وقت تغییر است. مجموعه ی پایا دکور علاوه بر اینکه ارائه دهنده ی طرح ها و ایده های جدید برای طراحی دکور مغازه هایی است که به تازگی راه اندازی شده اند؛  خدمات باز طراحی یا ری دیزاین را نیز به کسانی که تمایل داشته باشند ارائه می دهد. یکی از موارد مهمی که در طراحی مجدد دکوراسیون کسب و کار های مختلف به آن توجه خواهد شد، نور پردازی است و در طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. نور مناسب باعث بهتر دیده شدن محصولات و افزایش جذابیت و خیره کنندگی ظاهری ان ها می شود و این موضوع با توجه به نوع کسب و کار از درجات مختلف اهمیت برخوردار است.

در خصوص فروشگاه های عرضه کننده ی عطر، لازم است که برای مشاهده ی بهتر عطر، بسته بندی و طرح آن توسط مشتری و به دست آوردن احساس بهتر به مسئله ی نور پردازی اهمیت داده شود؛ هر چند که خرید عطر تا حد زیادی به حس بویایی انسان وابسته است اما هرگز نباید آن چه توسط مشتریان دیده می شود را کم ارزش دانست. در طراحی دکوراسیون مغازه ی عطر فروشی توسط مجموعه ی پایا دکور به میزان زیادی بر مقوله ی نور پردازی صحیح محیط و نور پردازی موضعی تاکید خواهد شد.

از چه رنگ هایی استفاده کنید؟

به طور معمول استفاده از رنگ هایی که حس نشاط و زیبایی محیط را تقویت کنند، بسیار مهم می باشد و در مورد مغازه عطر فروشی رنگ هایی که حس گرم و سرد بودن عطر ها را القا کنند، بسیار اهمیت دارند. رنگ ها به طبیعت نزدیکند و به هر طریقی که باشند حس خوبی را به وجود می آورند. توجه داشته باشید که هر چند اصول مشخصی در طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی وجود دارد اما این خود شما هستید که باید انتخاب کنید و حتی می توانید ارائه دهنده ی سبک جدیدی باشید.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

نکاتی در طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

شما می توانید بر اساس فاکتورهای مختلفی ویترین و یا قفسه های موجود در فروشگاه خود را تفکیک کنید؛ برای مثال در بخشی از فروشگاه، عطرهایی با رایحه های سرد و خنک را قرار دهید و از رنگ های لایت که حس خنکی را منتقل می کنند در دکور آن بخش استفاده کنید و در بخشی دیگر نیز عطرهای با رایحه ی گرم و شیرین را به همراه یک هارمونی رنگ گرم و جذاب چیدمان نمایید.

البته اگر مغازه عطر فروشی شما نمایندگی چند برند مطرح و معتبر نیز باشد، می توانید بخش هایی از فروشگاه را به ارائه و نمایش محصولات آن برند اختصاص دهید و همچنین از رنگ اختصاصی آن برند برای انتخاب رنگ بندی دکور آن قسمت استفاده نمایید. التبه در انتخاب رنگ مناسب برای طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی سبک دکور نیز مهم می باشد ( کلاسیک یا مدرن ) که هر سبکی رنگ های مشخص خود را می طلبد و با آن ها بهتر و زیبا تر جلوه خواهد کرد.

دو نکته ی مهم در طراحی دکوراسیون مغازه عطر فروشی

  • با توجه به میزان فضای داخلی و متراژ آن ، چیدمان نمایید به نوعی که ویترین ها و قفسه ها مانع رفت و آمد و گردش آزادانه ی مشتریان در مغازه ی شما نشوند.
  • به ویترین مغازه اهمیت دهید، ویترین اصلی مغازه عطر فروشی، ویترین ها و استند های شیشه ای که می توانید در فضای داخلی از آن ها استفاده کنید و به روز ترین، لوکس ترین یا گران قیمت ترین عطر ها را در معرض دید مشتریان قرار دهید.
  • زیبایی این ویترین های استفاده شده در دکوراسیون باید به گونه ای باشد که در بدو ورود توجه مشتری را جلب نمایند.

ویدیو زیر ویدیویی کوتاه از نمونه های اجرا شده دکوراسیون مغازه عطر فروشی توسط پایا دکوریشن  می باشد، که در اختیار شما دوستان و سروران گرامی قرار گرفته است.

 

خدمات دیگر مجموعه پایا دکور که می تواند قابل توجه باشد شامل خدمات زیر است.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی 

طراحی دکوراسیون مغازه آرایشگاه زنانه

برچسب ها : , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *