طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه :گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه و مردانه در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.امروزه طراحی دکوراسیون به عنوان یک هنر تلقی می شود،عده ای از طراحان بر اساس علم طراحی که دارند به طراحی دکوراسیون می پردازند و عده ای دیگر با استفاده از تجربه و روش هایی که آن ها را به کار بردند و خروجی خوبی نیز گرفته اند استفاده می کنند.پس به طور کلی طراحی دکوراسیون مغازه از جمله دکوراسیون مغازه پوشاک باید به نحوی انجام شود در بازار حرفی برای گفتن داشته باشید.

به یاد داشته باشید که گروه صنعتی پایا دکور به عنوان یکی از برترین گروه های طراحی دکوراسیون با ارئه خدمات زیر همراه شما خواهد بود:

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

باید این توانایی را داشته باشید که منحصر به فرد نسبت به همکاران و رقیبان خود باشید به گونه ای که ویژگی های بکار رفته در دکوراسیون مغازه خود را به مشتریان و بازدید کنندگان از مغازه خود نشان دهید.به طور کلی می توان گفت یکی از روش هایی که می توان منحصر به فرد بودن را در مغازه ایجاد کرد این است به صورت حرفه ای و تخصصی تغییراتی در دکوراسیون داخلی مغازه خود ایجاد نمایید.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

دکور مغازه پوشاک مردانه

در واقع این متدی است که تمامی کشورهای پیشرفته به آن توجه می کنند.روش های مختلفی وجود دارد که فضای مغازه خود را آنگونه که شایسته شماست طراحی کنید با چیدن خلاق و استفاده از عناصر مختلف طراحی می توان فضای کوچک را به محیط های بزرگ تبدیل کرد و از این تکنیک می توان در دکوراسیون بسیاری از فضاها و مغازه ها استفاده کرد به گونه ای که یک نما و رخ بسیار زیبا به فضا بخشید.این عمل می تواند با رنگ های روشن که کمی با سفید ترکیب شده باشند انجام شود.به این صورت میتوانید به خوبی به دکور پوشاک مردانه خود جلوه ای زیبا بدهید.

گروه صنعتی پایا دکور یکی از برترین گروه های صنعتی در امر طراحی دکوراسیون است که با داشتن بیش از نیم قرن تجربه و با ارائه خدمات بسیار زیادی در امر طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه و همچنین طراحی دکوراسیون باشگاه های ورزشی با شما همراه بوده است.

استفاده از رنگ های روشن و البته پس زمینه های کم نقش و نگار ساده فضا را وسیع تر جلوه خواهند داد در زمینه های دکور مغازه پوشاک زنانه  باید حتما از رنگ های روشن و یا رنگ های غیر خنثی ولی به گونه ای که نزدیک به سفید باشند استفاده کنید.این امر باعث می شود رنگ بندی لباس ها بیشتر به چشم آید و باعث بوجود آمدن هیجان در مشتری شده و در نهایت به خرید مشتری شما منجر خواهد شد.اگر برای نمایش اجناس و یا پوشاک خود از قفسه بندی استفاده می کنید قفسه ها را طوری انتخاب کنید که اجناس به خوبی نمایان کند نه اینکه از دید مشتری پنهان شود.

مهمترین نکته ای که با پرداختن با آن می توان در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه منحصر به فرد بود و در واقع در صد بیشتر به چشم آمدن دکوراسیون به آن بستگی دارد نور پردازی دکوراسیون می باشد در نور پردازی داخل فروشگاه پوشاک زنانه حتما باید از نورهای مستقیم بر روی جایگاه لباس و اجناس در کنار نور های عمومی در داخل فروشگاهتان استفاده کنید.فروشگاه و یا مغازه به هیچ عنوان نباید تاریک و یا با نور ملایم طراحی شوندیکی از انواع طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه ،طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک می باشد.مغازه پوشاک به سه دسته مردانه،زنانه،بچگانه تقسیم بندی می شود.هر کدام از این مغازه ها با توجه به کاربری که دارند به صورت های بسیار متفاوت طراحی خواهند شد.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون مغازه لباس زنانه

در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه موارد مختلفی وجود دارد که با بکارگیری آن ها می توان مغازه ای جذاب و استاندارد طراحی کرد.در فروشگاه و یا مغازه پوشاک زنانه قرار گرفتن کلیه اجناس و در واقع لباس ها در دید مشتری اهمیت زیادی دارد.هرگز نباید لباس ها را به صورت جمع شده و قفسه بندی شده قرار داد و یا نگه داشت.مخصوصا اینکه خانم ها علاقه زیادی به دیدن اجناس از نزدیک دارند.

بهترین روش برای بهتر دیده شدن پوشاک یا لباس ها استفاده از آویزهایی است که علاوه بر در دسترس بودن و جلو دید بودن باعث مزاحمت در رفت و آمد مشتریان و در واقع گردش آن ها داخل مغازه نشود.عامل دیگری که می توان به آن اشاره کرد قرار دادن لباس ها در رنگ های گوناگون در ویترین می باشد.روشی که اکثر افراد ممکن است با آن آشنایی داشته باشند استفاده از روش منوکروماتیک می باشد.این روش به گونه ای است که استفاده از تک رنگ های وییترین و دکور شما به طور دائم در حال تغییر باشد.یعنی در زمان بندی کوتاهی هر چند وقت یکبار رنگ دکور مغازه پوشاک مردانه خود را تغییر دهید این امر نیز از دلمردگی مشتریان جلوگیری خواهد کرد.

برای نشان دادن اهمیت طراحی دکور مغازه در جذب مشتری به این مثال دقت کنید. وقتی که وارد پاساژی میشوید یا در محله ای قدم میزنید که پر از مغازه های مختلف، بوتیک مردانه و زنانه، لوازم خانگی است چه عاملی در جذب شما به آن مغازه موثر است؟ چه چیزی باعث میشود به صورت ناخودآگاه بدون آنکه به وسیله ای در داخل آن مغازه نیاز داشته باشید به آن مغازه علاقه مند شوید یا بخواهید از آن خرید کنید؟ برعکس این اتفاق هم ممکن است. یعنی ممکن است شما وارد مغازه پوشاک زنانه شوید ولی بخاطر ظاهر آشفته آن رغبتی به خرید جنس مورد نظرتان از آن مغازه نداشته باشید.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه یا مغازه های دیگر با انواع کاربریشان بسیار در فروش تاثیر دارد و میتواند سود شما را بیش از پیش بالا ببرد.

به عنوان مثال اگر صاحب مغازه ای هستید برای فروش بالا و جذب مشتریانتان علاوه بر اینکه باید قیمت اجناستان قابل قبول باشد نباید تاثیر دکوراسیون مغازه را در جذب مشتری دست کم بگیرید. برای جذب مشتری به داخل باید در مرحله اول دکور و ویترین مناسبی داسته باشید.

با توجه به قیمت سرسام آور اجاره مغازه ها بیشتر افراد به دنبال اجاره مغازه های کوچک هستند. شما هم باید از یک طراح دکوراسیون داخلی بخواهید تا مدل مناسب دکور مغازه تان را طراحی کند یا اگر خودتان میخواهید دست بکار شوید باید از دکور مغازه های هم صنفتان الگو برداری نمایید.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه

در طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه مثل طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه نیز باید به نکاتی توجه کرد.دکور مغازه پوشاک مردانه باید به گونه ای طراحی شود که شایسته شخصیت مردانه نیز باشد.همه ما می دانیم که اکثر لباس های رسمی مردانه از رنگ های تیره و خنثی دوخته می شوند.مانند مغازه کت و شلوار که به رنگ های تیره دوخته و عرضه می شوند.بنابراین دکوراسیون مغازه ای که در آن پوشاک مردانه قرار دارند باید به رنگ های سرد و روشن باشد.

ترکیب رنگ سفید با اجناسی که خنثی و تیره هستند بسیار جذاب خواهد شد.رنگ سفید محیط را درخشان تر خواهد کرد بنابراین باعث می شود اجناس داخل مغازه خود نمایی خود را دو چندان کنند.علاوه بر این مطالب چینش اجناس مغازه پوشاک مردانه و قفسه بندی ها و رگال بندی ها باید به نحوی باشد که محیط را شلوغ نکند و حس سردرگمی و تشویش در مشتری ایجاد نکند.تاثیر گذاری رنگ در فضا جذابیت آن را دو چندان خواهد کرد رنگ می تواند در فروشگاه لباس مردانه با استفاده از متریال های کف و دیوار و … ایجاد شود.

در این ویدیو قادر خواهید بود با برخی از بهترین نمونه های اجرا شده طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه آشنا شوید.

برچسب ها : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *