طراحی دکوراسیون مغازه قنادی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه قنادی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه قنادی -  طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی 

طراحی قنادی ، راه اندازی شیرینی فروشی

طراحی دکوراسیون فروشگاه قنادی، یکی از چالش‌ های حائز اهمیت برای افرادی می باشد که قصد وارد شدن به این حوزه فروشگاهی را داشته و داشتن قنادی‌ ای خاص و مشتری‌ پسند یکی از دغدغه‌ های حائز اهمیت آن‌ ها می باشد.

از نظر مردم، مغازه قنادی مکانی با شیرینی‌ های رنگارنگ و طعم‌ های شیرین و دوست‌ داشتنی می باشد و بدون شک در صورتی که در طراحی قنادی توجه موردنیاز به این موضوع صورت نگیرد در جذب کردن مشتری هم موفق نخواهد بود.

هرچه ظاهر قنادی خاص تر باشد در جذب مشتری هم موفق‌ تر عمل خواهد کرد و می‌ تواند به جذب مشتریان زیادتر کمک نماید.

ما در این مقاله تصمیم داریم افزون بر پرداختن به نکته های مهم و کاربردی در طراحی قنادی، به مشاغل جانبی دیگر آن مانند نان فانتزی بپردازیم و وسایل لازم برای طراحی قنادی را معرفی کنیم.

طراحی دکوراسیون مغازه قنادی -  طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی نمایشگاه مبل 

اصول طراحی دکوراسیون قنادی

به‌ طور کلی برای طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی و دکوراسیون قنادی، اول می بایست سبک موردنظر قنادی انتخاب گردد به‌ گونه ای که مشخص گردد دارای سبک سنتی یا مدرن می باشد.

بعد از انتخاب سبک مدنظر در طراحی قنادی می بایست المان‌ های مرتبط با آن سبک که به زیبایی و جذب زیادتر مشتری قنادی کمک می نماید را انتخاب نمائیم.

ویترین شیرینی در طراحی دکور قنادی یکی از مهم‌ ترین مواردی می باشد که در جذب کردن مشتری و فروش زیادتر نقش بسزایی دارد.

تنوع ویترین‌ ها بسیار بالا می باشد ولی ویترین‌ های یک طبقه، شیرینی‌ ها را کامل تر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد.

البته این ویترین‌ها اغلب مناسب قنادی‌ های بزرگ می باشند و در طراحی قنادی کوچک بهتر می باشد از ویترین‌ های چندطبقه استفاده نمود تا محیط کمتری را اشغال نمایند.

استفاده کردن از ظروف شکیل و زیبا هم می‌ تواند به جذابیت زیادتر طراحی قنادی کمک نماید.

این ظروف می بایست متناسب با محصولاتی که قرار می باشد در آن‌ ها عرضه گردد متفاوت باشد.

به‌ طور مثال ظروف مرتبط با آجیل و شکلات بهتر می باشد دارای فرم متفاوت و جذابی باشند تا توجه مشتری‌ ها را به خود جلب نمایند.

نورپردازی هم از قبیل موارد حائز اهمیت در طراحی قنادی می باشد که با توجه به سبک طراحی متفاوت می باشد.

این نورپردازی نیز شامل نورپردازی محیط داخلی قنادی و هم ویترین‌ ها می‌ گردد.

در صورتی که ویترین‌ های مورد استفاده در قنادی دارای نورپردازی مناسبی نباشند در جلب‌ توجه مشتری ها نمی‌ تواند موفق عمل کند.

طراحی دکوراسیون مغازه قنادی -  طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

مرحله های طراحی قنادی

طراحی محیط داخلی قنادی

در طراحی دکوراسیون داخلی قنادی می بایست به موارد مهمی مانند سبک معماری قنادی و چیدمان دکور و وسایل قنادی دقت نمود. یکی از این موارد، شکل دسترسی مشتری ها به شیرینی‌ ها و مکان قرارگیری ویترین‌ها می باشد.

بهتر می باشد قرارگیری ویترین‌ های شیرینی طوری باشد که مشتری در ابتدای ورود بتواند اشراف کلی به تمام قسمت های قنادی داشته باشد.

به‌ صورت کلی دکور استفاده شده در محیط داخلی قنادی می بایست در عین زیبایی، دارای سادگی باشد و از شلوغی پرهیز گردد تا احساس آرامش را به مشتری انتقال دهد.

رنگ پردازی محیط داخلی قنادی

با توجه به سبکی که قنادی طبق آن طراحی‌ گردیده است می بایست از ترکیب رنگ‌ های مناسب استفاده گردد به‌ گونه ای که رنگ‌ های استفاده شده بتوانند جزئیات طراحی را به‌ درستی نمایان نمایند.

در سبک کلاسیک می شود از رنگ سفید به‌ عنوان رنگ غالب استفاده نمود تا افزون بر هماهنگی با بقیه ی جزئیات، احساس پاکیزگی را هم به مشتری القاء نماید.

استفاده کردن از تم سفید همینطور در بزرگ‌تر نشان دادن محیط مؤثر می باشد و می‌ تواند در ترکیب با رنگ‌ های طلایی و نقره‌ ای سبک کلاسیک را در طراحی مغازه قنادی به‌ درستی نشان دهد.

طراحی دکوراسیون مغازه قنادی -  طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

چیدمان ویترین‌ ها

طراحی ویترین در دکور قنادی نقش بسزایی ایفا می کند، به‌ گونه ای که چیدمان ویترین قنادی می بایست به‌ اندازه ای جذاب باشد که مشتری را به طرف خود بکشاند.

در انتخاب کردن ویترین‌ ها بهتر می باشد طوری باشند که مشتری ها برای مشاهده ی شیرینی‌ های درون آن‌ ها احتیاج به خم شدن نداشته باشند و ترجیحاً از ویترین‌ های بلند یک طبقه استفاده گردد.

البته در صورتی که محیط داخلی قنادی کوچک می باشد می‌ توان از ویترین‌ های دوطبقه هم استفاده نمود.

استفاده کردن از عنصرهای تزئینی

برای اینکه مشتری ها را به خرید شیرینی وسوسه نمائید می‌ توانید از لوازم تزئینی و دکوری گوناگونی استفاده نمائید.

به‌ طور مثال می‌ توانید از مانکنی که لباسی از شیرینی بر تن او است استفاده نمائید تا هر فردی را مجذوب خود نماید.

موقعی که طراحی دکوراسیون داخلی کافه قنادی کامل گردید می‌ توانید به جزئیات کوچک‌تری هم بپردازید که به زیبایی قنادی کمک می نماید.

برای مثال می‌ توان از قفسه‌ های ایستاده متفاوت و زیبا جهت عرضه ی انواع شکلات‌ ها استفاده نمود یا نان‌ های فانتزی و کلوچه‌ های بسته‌ بندی‌ را درون سبدهای متفاوتی گذاشت تا نظر مشتری ها را در نگاه اول به خودش جلب نماید.

طراحی دکوراسیون مغازه قنادی -  طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی قنادی مدرن

در حال حاضر در طراحی قنادی مدرن، افزون بر رعایت کردن اصول طراحی مدرن و استفاده کردن از المان‌ های این سبک، تلاش میشود این طرح‌ها شامل محیط های چندمنظوره گردد، به‌ گونه ای که پویایی زیادتری داشته باشد و احتیاج های تعداد زیادتری از مشتری ها را پاسخگو باشد.

این نوع از طراحی قنادی مدرن سبب صرفه‌ جویی در زمان مشتری ها و کسب درآمد زیادتر برای صاحبان قنادی‌ ها می باشد.

البته استفاده کردن از این فضاهای چندمنظوره زمانی تاثیرگذار می باشد که شامل موارد مرتبط گردد و در غیر این حالت سبب به‌ هم‌ ریختگی خواهد گردید.

به‌ طور مثال می شود در زمان طراحی قنادی، از دکور داخلی کافه قنادی استفاده نمود تا مشتری ها بتوانند از خوردن شیرینی‌ های تازه و داغ قنادی به همراه چای و قهوه در همان محیط قنادی استفاده نمایند.

همینطور می شود در موقع طراحی قنادی از طراحی نان فانتزی هم در محیط قنادی بهره برد تا مشتری ها بتوانند نان لازم  خود را هم از همان‌جا تهیه نمایند.

در نظر داشتن این بخش ها در طراحی شیرینی فروشی قادر است افزون بر بالا بردن امکانات قنادی، سبب منحصر به‌ فرد گردیدن آنجا شود و تعداد مشتری ها را زیاد کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی و  دکوراسیون فروشگاهی و دکور مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه قنادی …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، طراحی دکوراسیون پوشاک و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121

برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *