طراحی دکوراسیون داخلی سالن های ماساژ

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی سالن های ماساژ خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

آشنایی با اصول در دکوراسیون اتاق ماساژ که می بایست رعایت نمود:

توجه کردن به بحث اندازه

چیزی که توجه به آن لازم می باشد، اندازه اتاق است. اتاق ماساژ شما می بایست به مقداری بزرگ باشد که قادر باشید یک میز ماساژ استاندارد (در ابعادی در حدود 70 سانتی متر در 200 سانتی متر) را در خودش جای دهد. برای جابجا کردن و کار می بایست حداقل 90 سانتی متر اطراف میز محیط خالی موجود باشد. افزون بر این، به محیطی برای گذاشتن حوله ها، فضایی برای سینک شستشو و مواردی از این قبیل احتیاج دارید. در کل، بهتر می باشد برای اتاق ماساژ جدید خود به 13 متر مربع یا زیادتر محیط نیاز داشته باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی سالن های ماساژ - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون مغازه - فروشگاهی - 02634484956 -  09121641842 - دکوراسیون پایا

انتخاب کردن کفپوش مناسب

یکی از اصول در دکوراسیون اتاق ماساژ که می بایست رعایت نمود، توجه کردن به کفپوش ها است. بهتر می باشد به جای سطح های سخت، از چوب، کاشی وینیل یا بقیه کفپوش های بالشتی استفاده کرد که نر باشند. شیوه دیگری هم موجود است که در صورتی که کفپوش سخت مثل کاشی های مرمر دارید، می توانید از آن استفاده کنید. لذا بهتر می باشد تا کف را با فرش نرم کاور کنید. فهرست اصول در دکوراسیون اتاق ماساژ که می بایست رعایت نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن

استفاده کردن از فایل های ذخیره سازی:

یکی دیگر از اصول در دکوراسیون اتاق ماساژ که می بایست رعایت نمود، در نظر داشتن یک فضا برای قرار دادن تجهیزات ماساژ می باشد. بی نظمی ها می تواند بر روی مشتری های شما اثر بدی داشته باشد. تلاش نمائید از فایل های ساده و شیکی استفاده کنید که تمام المان ها در آن با نظم چیده شده باشند.

استفاده کردن از آینه ها

آینه های بزرگ، مخصوصا آینه هایی که در مقابل همدیگر قرار دارند، می توانند اتاق را خیلی بزرگتر از آنچه می باشند نمایش دهند. البته می توانید آینه دیواری کوچکتری را در نزدیکی درب ورودی قرار دهید تا به مشتری ها اجازه دهید پس از ماساژ و پیش از رفتن ظاهر خودشان را بررسی نمایند.

طراحی دکوراسیون داخلی سالن های ماساژ - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون مغازه - فروشگاهی - 02634484956 -  09121641842 - دکوراسیون پایا

استفاده کردن از نور مناسب:

در مجموعه اصول در دکوراسیون اتاق ماساژ که می بایست رعایت نمود، نور مناسب هم هست. کم نور شدن چراغ ها به مشتری ها کمک می نماید تا استراحت نموده و محیط زیبایی به وجود آید. با دارا بودن پرده هایی که جلوی هر نوع نور خورشید را میگیرد و همینطور لامپ های قابل تنظیم نور در بالای سر، مطمئن شوید که می توانید سطح نور اتاق را کنترل کنید. برای گرم نمودن اتاق و پیشگیری از ظاهر استریل شده، لامپ هایی با رنگ گرم را به جای نور سفید مورد استفاده قرار دهید.

صندلی های مناسب:

 صندلی های مناسب را در اماکن درست برای مشتری های خود بیفزایید چون آنها در زمان عوض کردن کفش و لباس احتیاج به نشستن دارند. آنها همینطور در زمان ماساژ به جایی برای نگهداری کیف خود احتیاج خواهند داشت و در صورتی که اتاق شما دارای محدودیت مکانی باشد، محیط نشستن شما می تواند چالش خیلی بزرگی باشد. از طرفی احتمالاً می بایست صندلی یا چهارپایه کوچکی که چرخ دار می باشند، داشته باشید که خودتان قادر خواهید بود در زمان ماساژ از آن استفاده نمائید.

موقعیت میز ماساژ

در طراحی کردن اتاق ماساژ توجه کردن به موقعیت میز ماساژ هم اهمیت دارد. به طور معمول میز ماساژ در مرکز اتاق قرار داده شده و به این ترتیب یک نقطه کانونی به وجود می آید. کارشناسان معتقد هستند که سر میز ماساژ می بایست دورترین بخش از درب ورودی اتاق باشد، چون این امر احساس امنیت زیادتری برای مشتری به وجود می آورد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی

طراحی دکوراسیون داخلی سالن های ماساژ - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون مغازه - فروشگاهی - 02634484956 -  09121641842 - دکوراسیون پایا

حوله و ملحفه های با کیفیت 

برای تهیه ملحفه و پارچه ها نیاز می باشد تا از انواع باکیفیت استفاده کنید تا مشتری در زمان استفاده کردن از آنها احساس ناراحتی نداشته باشد.

فاصله گذاری مناسب و پیشگیری از شلوغی

با قرار دادن محیط کافی در اطراف هر قسمت و بخش درب اتاق ماساژ می توانید از حس بهم ریختگی پیشگیری نمائید. زمانی که اتاق خود را مبله نمودید، در محیط قدم بزنید و مسیرهای اصلی را که شما و مشتری ها مورد استفاده قرار می دهید، بررسی کنید. مطمئن شوید که در این مسیرها محیط کافی برای قدم زدن در اختیار شما خواهد بود. با این توضیح می بایست در نظر گرفت که هیچ مانعی از حرکت راحت شما ممانعت نکند.

نتیجه گیری:

به طور کلی طراحی کردن اتاق ماساژ می تواند اثر زیادی در راحتی مشتری های شما داشته باشد. به جهت اینکه بتوانید همواره پاسخگوی مشتری خودتان باشید و احساس آرامش و راحتی او را فراهم کنید، نیاز می باشد تا خودتان را به جای او گذاشته و لوازم رفاه او را فراهم کنید. در نظر بگیرید که فضای ماساژ یک فضای آرامش بخش می باشد. در همین راستا می بایست از رنگ ها و المان های مینیمال استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لوازم ورزشی

 به عنوان مثال نباید در این فضاها هیچ نوع شلوغی و بهم ریختگی موجود باشد. در صورتی که تصمیم دارید تا اتاق ماساژ خودتان را طراحی کنید، نیاز می باشد تا از رنگ های خنثی استفاده کنید. همینطور المان های طبیعی مانند بوی شمع، چوب و …می تواند در آرام کردن فضا نقش حائز اهمیتی داشته باشد. اتاق ماساژ شما می بایست طرح بندی کلاسیک داشته باشد. به این معنا که المان های سنتی یا خیلی مدرن در آن جا ندارد. اشخاص در این فضاها ترجیح می دهند تا از نور کم استفاده کنند و آهنگ های آرامش بخش مانند صدای آب یا جنگل پخش شود.

به جهت اینکه از ماساژ خود بهترین استفاده را کنید، و خاطره خوب آن را در ذهن مشتری خود ثبت کنید، توصیه می گردد تا از لوازم و تمهیداتی استفاده کنید که بهترین کیفیت را داشته و برای مشتری هیچ نوع حساسیت و ناراحتی به وجود نیاورد. ملحفه های نرم، خوش عطر، خوش رنگ و منظم از قبیل مواردی می باشند که می توانند برای مشتری های شما خیلی مفید واقع شوند.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *