طراحی دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی با چندین ایده کاربردی

چنانچه صاحب یک بوتیک مانتو فروشی می باشید، می بایست بدانید دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی یکی از موارد حائز اهمیت در جلب توجه مشتریان و به وجود آوردن تجربه خریدی به یاد ماندنی برای آن‌ها می باشد. از آنجا که صنعت مد و لباس یکی از صنایع رقابتی‌ است، داشتن یک دکور فروشگاه مانتو فروشی مناسب و جذاب می‌تواند تفاوت خیلی زیادی در موفقیت مغازه شما در میان رقبا ایجاد نماید.

در دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی، انتخاب رنگ‌ها، طراحی داخلی، نورپردازی، تنظیم کالاها و نشان دادن آن‌ها به بهترین شکل از مواردی می باشد که می بایست به آن‌ها توجه کنید. فضایی تمیز، مرتب و دلباز به مشتریان فروشگاه مانتو فروشی شما از هر نظر اطمینان خرید را می‌دهد و آن‌ها را به خرید ترغیب می نماید. همینطور، نوآوری در دکوراسیون می‌تواند نقش با اهمیتی در جلب توجه مشتریان و به وجود آوردن یک تجربه خرید خاص داشته باشد.

از طراحی‌های مدرن تا الهام‌ گرفتن از مفاهیم مربوط به مد و فشن، تمام این عوامل می‌توانند به ارتقاء دکور فروشگاه برای مانتو فروشی و در انتها مغازه شما کمک نمایند. در این مسیر، ارتقاء داخلی دکور فروشگاه برای مانتو فروشی نه تنها اعتبار شما را بالا می برد بلکه تجربه خرید مشتریان را هم بهتر میسازد.

به صورت خلاصه، دکوراسیون مناسب فروشگاه مانتو فروشی نه تنها نمادی از استایل و مزایای مدرن شما می باشد بلکه به عنوان یک عامل با اهمیت در موفقیت تجاری شما هم مطرح می گردد. در ادامه چند ایده کاربردی جهت چینش و بهبود دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی را شرح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه کت و شلوار

طراحی دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی با توجه به سبک مانتوها

طراحی دکور فروشگاه برای مانتو فروشی، با توجه به سبک مانتوها و اجناس می‌تواند به ایجاد یک تجربه خرید جذاب و متناسب برای مشتریان کمک کند. بر اساس این نکات و با ترکیبی مناسب از رنگ‌ها، متریال‌ها، نورپردازی و طراحی داخلی، قادر هستید یک دکوراسیون جذاب برای فروشگاه مانتو فروشی خود بسازید که با سلیقه مشتری ها و سبک مانتوها و اجناس شما هماهنگی داشته باشد. در ادامه چند نکته کلیدی جهت انتخاب دکوراسیون مناسب مانتو فروشی با توجه به سلیقه و سبک مانتوها و اجناس را معرفی نموده ایم:

شناختن سلیقه مخاطبین در مانتو

اول می بایست مخاطبین خود را بشناسید. سلیقه و سبک مانتوهای مشتری ها چطور می باشد؟ آیا آن‌ها به سبک‌های کلاسیک یا قدیمی‌تر علاقه مند هستند یا سبک‌های مدرن و روزمره جدید را ترجیح می‌دهند؟ این شناخت به شما کمک می رساند تا دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی مناسب خود را انتخاب نمائید.

هماهنگی با کالاها

دکور فروشگاه برای مانتو فروشی می بایست با کالاهای شما هماهنگ باشد. در صورتی که مانتوهای شما به سبک‌های مدرن و جوانانه می باشند، دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی هم می بایست جوانانه و مدرن باشد. انتخاب کردن رنگ‌ها، الگوها و متریال‌ها می بایست با مانتوها هماهنگی داشته باشد.

پاکیزگی و سادگی

دکور فروشگاه برای مانتو فروشی می بایست تمیز و ساده باشد تا کالاها برجسته شوند. از طراحی‌های ساده و یا بسیار پیچیده کمتر استفاده نمائید تا تمرکز مشتری ها بر روی مانتوها و اجناس شما باشد.

نورپردازی مناسب

نورپردازی دکور فروشگاه برای مانتو فروشی می‌تواند اثر بسیاری بر روی جذابیت کالاها داشته باشد. نورپردازی به شکل‌ دهی به کالاها و ایجاد جوی مطلوب در مغازه کمک می نماید.

محیط خلوت

برای فروش مانتوها و اجناس، محیطی خلوت در نظر داشته باشید تا مشتریان به آسودگی کالاها را انتخاب نموده و خریدی لذت‌بخش را تجربه کنند.

ایجاد تنوع

از تنوع در دکوراسیون استفاده نمائید تا مشتریان حس کنند که هر دفعه که به فروشگاه وارد می‌شوند، مانتوهای جدیدی را می بینند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی راحت و با هزینه کمتر

برای دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی چه تجهیزاتی لازم می باشد؟

برای دکور فروشگاه برای مانتو فروشی، احتیاج به مجموعه‌ای از تجهیزات و ملزومات می باشد تا فضایی کارآمد و جذاب را به وجود آورید. در ادامه، فهرستی از تجهیزات مهم جهت دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی بیان شده‌ است. البته توجه کنید که تجهیزات می بایست به صورت هوشمندانه و هماهنگ با طراحی داخلی فروشگاه انتخاب شوند تا یک محیط جذاب و انعطاف‌پذیر به وجود آید و تجربه خرید مشتری ها بهبود پیدا کند. همینطور، ایمنی و امنیت تجهیزات هم اهمیت دارد تا از سرقت مانتوها پیشگیری شود.

 • شلف‌ها یا قفسه‌ها: انتخاب کردن قفسه‌ها یا انواع شلف‌ فلزی ایستاده جهت نشان دادن مانتوها و اجناس در دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی اهمیت زیادی دارد. شلف‌ها می بایست در دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی دارای طراحی مناسبی باشند و به سادگی قابل تنظیم و تغییر باشند.
 • کمد یا انبارهای ذخیره سازی: با استفاده از می توان نمایش مانتوها را به شکل آویزان اجرا نمود. آن‌ها به طور معمول بر روی دیوار نصب می گردند و به شما محیط اضافه ای برای نمایش کالاها می‌دهند. در ضمن برای نگهداری موارد اضافه و مانتوهای ذخیره شده احتیاج به کمد و انبارهای ذخیره‌سازی خواهید داشت.
 • رگال: استفاده کردن از مانکن‌ها برای نشان دادن مدل‌های گوناگون مانتوها خیلی تاثیرگذار می باشد. مانکن‌ها به مشتریان کمک می نمایند که مانتوها را در شکل و نوع حقیقی تری مشاهده نمایند.
 • آینه‌ها: استفاده کردن از آینه‌ها در سراسر مغازه می‌تواند به مشتری ها کمک کند تا مانتوها را بر تن خود مشاهده نموده و تصمیم به خرید بهتری بگیرند.
 • نمایشگرهای تبلیغاتی: برای ارائه دادن اطلاعات درمورد قیمت، تخفیفات، سبک‌ها و مدل‌های مانتوها احتیاج به نمایشگرهای تبلیغاتی خواهید داشت.
 • میز و صندلی برای مشتری ها: ایجاد یک محیط راحت برای مشتری هایی که می‌خواهند صبر کنند یا کالاها را ببینند اهمیت زیادی دارد.
 • تجهیزات تزئینی: از سایر تجهیزات تزئینی مثل گلدان‌ها، تزئینات دیواری و… هم می‌توانید برای جلب توجه مشتری ها و زیباسازی فروشگاه خود استفاده نمائید.
 • مانکن‌ها: استفاده کردن از مانکن‌ها برای نشان دادن مانتوها در دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی ایده‌ای عالی می باشد. این مانکن‌ها می‌توانند به شما کمک رسانند تا مانتوها را به شکل واقعی‌تر و جذاب‌تر برای مشتریان به نمایش بگذارید.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *