طراحی دکوراسیون داخلی مغازه شوینده بهداشتی

دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی

پایا دکور طراح و مجری تخصصی طراحی دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی در تهران و کرج.طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه برای تمامی کسب و کار ها ضروری است و برخلاف تصور عموم مردم که فکر می کنند برخی از مشاغل برای پیشرفت و افزایش مشتریان نیازی به ویترین زیبا و دکوراسیون جذاب ندارند؛ اهمیت دادن به این مورد می تواند تاثیرات مثبتی را به همراه داشته باشد. در هر کسب و کاری قطعا محصولاتی برای نمایش و ارائه به مشتریان وجود دارد که می توان با استفاده از چیدمان صحیح، استفاده از ویترین و قفسه ها به تعداد لازم به بهترین شکل آن ها را در معرض دید مخاطبان قرار داد.

در ادامه این مطلب میتوانید با خدمات دیگر گروه پایا دکور همراه باشید :

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه 

طراحی دکور داروخانه

زیباترین دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی

یکی از مواردی که می تواند موجب منصرف شدن صاحبان مشاغل در خصوص پیاده سازی و طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه گردد؛ متراژ کم فضای داخلی می باشد و افراد عمدتا فکر می کنند که در فضای کوچک نمی توان آن گونه که باید از دکور خوب بهره مند شد، اما کارشناسان طراحی مجموعه ی پایا دکور برای هر کسب و کاری و برای هر فضای داخلی با هر میزان متراژ، ایده های مختلفی را پیشنهاد خواهند داد؛ بنابراین اگر این موضوع دغدغه ی شماست، نگران نباشید زیرا ما به بهترین شکل دکوراسیون مناسب و مطلوب مغازه و فروشگاهتان را برایتان اجرا خواهیم نمود.

یکی از کسب و کارهایی که معمولا ارائه دهنده ی کالا ها و محصولات متفاوتی می باشد، مغازه شوینده بهداشتی است. در چنین فروشگاهی رعایت حداکثر میزان نظم باعث می شود که به بهترین شکل بتوان از فضای داخلی استفاده نمود و همچنین تمامی اجناس در دسترس مشتریان قرار گیرد. در این فضا به منظور طراحی دکوراسیون داخلی مناسب می توان محصولات را بر اساس برند تولید کننده و یا نوع کاربرد آن ها از یکدیگر تفکیک کرده و در قفسه های مختلف قرار داد. اگر می خواهید از سایر نکاتی که در طراحی یک دکور خوب برای مغازه شوینده بهداشتی موثر خواهد بود، مطلع شوید؛ در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی

 نکات طراحی دکوراسیون مغازه شوینده و بهداشتی

  • استفاده از رنگ سفید برای دیوارها القا کننده ی حس تمیزی و پاکیزگی خواهد بود و به همین دلیل باعث جلب نظر مشتریان می شود. علاوه بر این به علت اینکه محصولات شوینده و بهداشتی عمدتا دارای بسته بندی های رنگی و شلوغ هستند، رنگ سفید زمینه باعث می شود که بیشتر به چشم بیایند.
  • دقت در انتخاب کف پوش مناسب یکی از موارد بسیار مهم در طراحی دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی است. کف پوش باید از جنسی باشد که احتمال لیز خوردن افراد و یا تغییر رنگ را نداشته باشد؛ زیرا بر حسب اتفاق ممکن است درب یکی از مواد شوینده باز شود و مقداری از آن بر روی زمین بریزد و کف پوش باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی آن را تمیز کرد و بر اثر تماس با مواد شوینده تغییری نکند. به این نکته نیز توجه نمایید که رنگ کف پوش استفاده شده در طراحی دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی می تواند تاثیر زیادی در کوچک یا بزرگ جلوه دادن متراژ فروشگاه شوین
طراحی دکور مغازه مواد شوینده
  • ده بهداشتی داشته باشد؛ پس از رنگ های خیلی تیره استفاده نکنید؛ زیرا محیط را کوچک تر نشان خواهد داد.

  • استفاده از قفسه های شیشه ای، پلاستیکی، فلزی که قابلیت نصب بر روی دیوارها را دارند موجب می شود تا علاوه بر ساماندهی و نظم بخشیدن به کالا ها، آن ها را در معرض دید مشتریان قرار دهید و همچنین از حداکثر فضای داخلی مغازه شوینده بهداشتی برای چیدمان صحیح اجناس استفاده نمایید.
  • اگر در مغازه ی خود محصولات آرایشی را نیز به فروش می رسانید به یاد داشته باشید که قرار دادن ویترین های مخصوص و یا استند ها در مهم ترین و اصلی ترین قسمت فروشگاهتان باعث می شود که توجه مشتریان به سمت این محصولات جلب شده و احتمال بالا رفتن میزان فروش آن ها بیشتر خواهد شد.
  • این توصیه ی حرفه ای را نیز از پایا دکور به یاد داشته باشید که در طراحی دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی و محیط های فروشگاهی سعی شود تا از متریال های مختلف که تناسبی با یکدیگر ندارند، استفاده نگردد؛ زیرا معمولا به کارگیری و هماهنگ سازی دو متریال بسیار آسان تر می باشد و علاوه بر کاهش هزینه ها می توان ایده های کاربردی تر و منسجم تری را برای اجرا و طراحی دکوراسیون مغازه شوینده بهداشتی ارائه داد.

در ادامه میتوانید با مهمترین خدمات گروه پایا دکور همراه باشید :

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

طراح دکوراسیون کلینیک پوست و مو

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *