چیدمان و تزئینات دکور مغازه مانتو فروشی

چیدمان و تزئینات دکور مغازه مانتو فروشی

چیدمان و تزئینات دکور مغازه مانتو فروشی باید به گونه ای باشد که هر فردی با ورود به مغازه یا بوتیک و با دیدن دکوراسیون چشم گیر آن ، نیاز شدید به خرید اجناس داخل مغازه را در خود احساس کند و این باور در ذهن مشتری ایجاد شود که اینجا درست همان جاییست که جنس مورد نظر خود را خواهد یافت.دکوراسیون مغازه هیچگاه از دید افراد باهوش و مشتریان پنهان نخواهد ماند.چرا که تاثیر بسیار زیادی بر روی احساسات و نگرش مشتریان در هنگام حضور در داخل مغازه و خرید اجناس می گذارد.رضایت و خشنودی مشتری مهمترین کلید موفقیت در کسب و کار و تجارت است.پس هیچگاه فراموش نکنید که تا میتوانید محیط مغازه و یا بوتیک را برای مشتریانتان جذابتر و دوست داشتنی تر کنید.اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه این فضا را باید ایجاد کنیم؟مسلما تزئین و طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک هم ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که در ادامه به ذکر نکاتی در این زمینه می پردازیم.

چیدمان و تزئینات دکور مغازه مانتو فروشی
چیدمان و تزئینات دکور مغازه مانتو فروشی

 

یکی از مهمترین و کلیدی ترین مباحث در طراحی دکوراسیون مغازه ، نورپردازی صحیح با درجه و شدت نورپردازی مناسب در مغازه شماست.به این شکل که اگر شما بیشتر از پوشاک  با طرح کلاسیک  در مغازه استفاده می کنید ، بهتر است میزان شدت نور رت زیاد قرار بدهید.اگر هم پوشاکی به سبک انتیک در مغازه دارید ، نورپردازی مغازه باید متعادل و ملایم باشد.فارق از سبک لباس هایی که دارید ،سعی کنید در نور پردازی پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنک سبز و زرد استفاده نکنید چرا که این نوع چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون را از بین میبرد.استفاده از نور سفید در قسمت شلفها و باکس های مغازه بسیار مناسب خواهد بود.همچنین میتوانید برای مرز بندی های داخل مغازه نیز از ای نورها استفاده کنید .یا اگر از گیاهانی در داخل مغازه نگهداری می کنید در زیر گیاه ، نوری برای روشن کردن آن تعبیه کنید تا فضا را گرم تر جلوه دهید.

چیدمان دکور مغازه مانتو فروشی

نحوه بنمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه از دیگر نکات مهم در دکوراسیون مغازه مانتو فروشی است. با انجام درست اینکار به راحتی می توانید دکوراسیونی لوکس و دنج را برای مشتریان ایجاد کنید. برای جذابیت بیشتر می توانید هر برای نوع لباسی مانند ژاکت ها، پیراهن ها و شلوارها، نحوه تا کردن و شلف مخصوص به خودشان را داشته باشید. یا اگر خواستار سبکی آنتیک در مغازه خود هستید طنابی قطور و قدیمی را از سقف مغازه آویزان کنید. برای ایجاد حسی دنج و گرم در دکوراسیون مغازه بهتر است از مبلمان راحتی بهمراه کوسن ها و بالش ها رنگارنگ استفاده کنید که بسیار بیشتر از صندلی ها و میزهای فلزی و سرد زیبایی و تاثیر گذاری دارند. در ادامه نمونه ایی زیبا از دکوراسیون مغازه و بوتیک پوشاک در قالب عکس را مشاهده خواهید کرد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه مانتو فروشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *