۱۰ سبک افراطی دکوراسیون که طراحان آرزو می کنند از بین برود

اگر چه برخی از کارهای دکوراسیون خیلی وقت گیر هستند ، برخی دیگر اینطور نیستند . برای همین خاطر است که ما از طراحانمان می پرسیم که چه سبک دکوراسیونی را باهاش راحت بودند.

10 سبک افراطی دکوراسیون که طراحان آرزو می کنند از بین برود

قرون وسطایی

میچام وود می گفت: گذاشتن اجزای قرون وسطایی در کار من را کسل می کرد . از آنجایی که بعضی ها در غرب ساحل ( واشنگتن تا کالیفورنیا) بودند ، ما می دیدیم که خیلی دنبال اشیایی بودند که در سال 1950 استفاده می شد و این روی مخ ما بود . و به جایش دنبال فرش کردن کف خانه به سبک سال 1800 می شد.

قالیچه هایی از پوست گاو

فرانسسکو بیلوتو می گوید: من هم مثل هر کس دیگری پوست چرم گاو را دوست دارم، البته باید اینکه پوست است را نادیده بگیریم .می توانید چیزهای مشابه مثل گلیم و کنف هندی استفاده کنید و دید شیکی را ایجاد کنید، که بهتر هم هست ، چراکه پوست گاو شاید به مهمان ها بر هم بخورد

لامپ های ادیسونی

از نظر بیلتو ، لامپ های شیشه ای حبابی شکل برای آباژور و قرار گرفتن زیر کلاهک آن در نظر گرفته شده.  هر چند وقت میبینم که مردم از این لامپ های حبابی در لوسترها استفاده می کنندکه اصلا مناسب چنین لوسترهایی نیست.

کاکتوس

بله آن ها با مزه اند و نگهداری ازآنها بسیارساده است ، ولی قدرت گل هنوز حکمفرما تر است .وسط اتاق غذاخوری یا روی میز غذاخوری و طاقچه پنجره را با شکوفه های شکفته شده تزئین کنید تا به اتاقتان رنگ بدهد.

فلزهای مسطح

وارن شیت می گوید : به دنبال چیزهای صنعتی بودن  یا فلز صیقل داده شده، روزهای خودش را داشت . پیشنهاد ما این است که از فلزات گرم و برنز به جایش استفاده کنید ، که هم جدیدتر است و هم به فضایتان زیبایی می دهد.

میز بار مدل چرخ دستی

لیندسی پنینگتون می گوید این اقلام می تواند به کار بیاید – ولی مردم اغلب همان مشکل قفسه را با این میز بار دارند. اگر یک کم نامرتب باشید، مناسب شما نیست. به علاوه اینکه باید مدام لوازم رویش راگردگیری کنید.

 اینکه همه فضاها بخواد بازباشد

اگر چه بیلتو ایندیدگاه رامتوجه میشودکه اینطور دکوراسیون باعث میشود دست مادر و بچه بازتر باشد ، باید این سبک دکوراسیون با فاصله ایجا د بشود ،تا فضاها از دست نرود مثلا یکتابلو هنری ای نصب کنید مبلمانی بگذارید و..

علائم گرافیکی

یا پوسترهایی که احساسات خوب در آنها نوشته شده. دیگر وقت آن رسیده که  پوسترهای قراضه را دور بریزید و به جایش از کارهای هنری بومی وعکس استفاده کنید

دکوراسیون بیش ازحد سنتی

شاید خیلی جالب باشد که از اشیای سنتی و قدیمی اول کار استفاده کنید، ولی بیشترنمای جذاب و زیبا میدهد اگر شما یک المان قدیمی را با یک چیز جدید که به آن میاید ترکیب کنید ، گذشته و آینده را در هم بیامیزید. پس لازم نیست کل خانه را از اشیای آنتیک پرکنید.

مبلمان بیش از حد بزرگ

مبلمان بیش از حد بزرگ نه تنها که سنگین است، بلکه از فضا هم درست استفاده نمی شود . اگر شما می خواهید از یک صندلی غول پیکر استفاده کنید ، باید آنرا درگوشه ای از خانه بزارید که خانه بزرگتر هم به نظر بیاید.

در آخر اینکه امیدواریم که از این مقاله از گروه دکوراسیون داخلی پایا دکور،طراحی و مجری تخصصی دکوراسیون مغازه و دکوراسیون اداری استفاده کرده باشید…

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *