طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ابزار فروشی

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی می بایست طوری باشد که فرش‌ ها را به درستی به نمایش بگذارد. نکته حائز اهمیتی که می بایست در زمان چینش فرش‌ها در نظر داشته باشید دوری از پیچیدگی می باشد. به ساده‌ ترین نحو ممکن فرش‌ها را بچینید تا مشتری بتواند به سادگی و با حوصله فرش‌های مورد نظرش را از لحاظ ابعاد، تراکم، قیمت و … چک نماید. ویترین و ورودی جالبی را برای مغازه فرش فروشی خودتان در نظر داشته باشید تا انرژی مثبت را به مشتری خودتان القا نمائید. رنگ دیواری که فرش‌ ها را بر روی آن ها قرار می‌ دهید نیز مهم است. در موقع بازسازی رنگ‌ های خنثی و ملایم را برای پس زمینه ویترین فرش در نظر داشته باشید. با این تکنیک فرش‌ ها جلوه بهتری خواهند یافت.

 

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه

 هزینه طراحی دکوراسیون مغازه فرش فروشی

شما می بایست قسمت قابل توجهی از بودجه خودتان را برای حقوق و دستمزد خدمه فروش، طراحی و تحویل و کارگران خودتان در نظر داشته باشید. هزینه آب و گاز و برق هم جز هزینه‌ های ثابت فرش فروشی می باشند. بعضی اوقات محاسبات فیش حقوقی پرسنل خیلی پیچیده و زمان‌ بر می باشد و همینطور امکان دارد خطاهای محاسباتی هم اتفاق بیفتد. هرچه قدر تنوع محصولات موجود در مغازه فرش فروشی شما زیادتر باشد، مقدار فروش فرش و درآمد شغل فرش فروشی هم افزایش خواهد یافت ولی به صورت میانگین مقدار سود حاصل از فرش فروشی ۲۰ درصد بر روی هر محصول می باشد، مغازه فرش فروشی اصالت خاصی دارد. همه ی ما انتظار داریم تا موقعی که وارد یک مغازه فرش فروشی می‌شویم، با دکوراسیون و طراحی داخلی بی‌ مانندی مواجه شویم که دقیقاً نشان دهنده قدمت و اصیل بودن این هنر ایرانی باشد. در مرحله ابتدایی قطعاً کیفیت کالا مد نظر هر مشتری می باشد اما بر اساس رقابت تنگاتنگ در بازار هر فروشنده می بایست سعی نماید تا در هر حوزه و به خصوص دکور مغازه از سایر افراد پیشی بگیرد تا بتواند در حرفه خود موفق گردد. طراحی و اجرا کردن دکوراسیون مغازه همیشه اهمیت ویزه‌ای داشته است.

بیشتر بخوانید: بهترین رنگ برای دکور مغازه

طراحی ویترین مغازه فرش فروشی

در یک مغازه فرش فروشی قطعاً نخستین تاثیرگذاری بر روی مشتری و خریدار به وسیله ویترین و محیط ورودی مغازه انجام می گیرد. ویترین و محیط ورودی مغازه همان حکم شناسنامه را برای مغازه دارد که معرف محیط داخلی و اجناس مغازه می باشند. بر همین اساس، می بایست دارای طراحی مخصوص و منحصر به فردی باشند. طراحی چیدمان ویترین مغازه فرش فروشی دارای اصول خاصی می باشد که می بایست حتماً رعایت گردد. در صورتی که ویترین و دکوراسیون مغازه بتواند به درستی نمایانگر محیط داخلی مغازه گردد، بنابراین شما تا به اینجا نیمی از راه را با موفقیت گذرانده اید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - 02634484956 

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لوازم ورزشی

طراحی چیدمان مغازه فرش فروشی

 • یکی از عوامل موثر دیگر در دکوراسیون مغازه فرش فروشی توجه کردن به چیدمان و نوع قرار گیری فرش‌ها در مغازه میباشد. تلاش نمائید تا با توجه به متراژ مغازه، قسمت های گوناگونی را جهت قرار دادن فرش، گلیم، گبه، موکت، قالیچه و فرش‌ های فانتزی در نظر بگیرید. هر چقدر که محیط مغازه و دکوراسیون آن دارای نظم زیادتری باشد، مشتری علاقه زیادتری به دیدن اجناس خواهد یافت و به سادگی کالای مدنظر خود را انتخاب می نماید. رعایت کردن اصول طراحی دکوراسیون مغازه خیلی موثر می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - 02634484956 

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی سالن ناخن 

 • فرش یکی از بزرگ ترین صنعت های بزرگ در ایران می باشد و فرش ایرانی در درون و بیرون کشور از محبوبیت خیلی زیادی برخوردار است و مشتری های بسیاری به این فروشگاه ها مراجعه می نمایند به همین علت دکوراسیون و طراحی داخلی فرش فروشی اثر به سزایی در دیده شدن در میان مشتریان خواهد داشت و مغازه ای که به دکوراسیون و طراحی داخلی اش توجه نموده باشد، در این صنعت پر رونق و در عین حال حائز اهمیت می تواند جایگاه به خصوصی به دست آورد.
 • طراحی داخلی فروشگاه فرش فروشی می بایست طوری باشد که شوروم مناسبی برای مشتری ها داشته باشد. نکته ی حائز اهمیتی که در طراحی داخلی فروشگاه فرش فروشی کمتر به آن توجه گردیده است، سادگی و دوری از پیچیدگی میباشد تا خریداران بتوانند با حوصله و دقت فرش مدنظر خود را با آگاهی کامل از ابعاد، قیمت، تراکم و… خریداری نمایند. در ادامه چند نکته بیان خواهد شد تا شما بتوانید به سادگی دکوراسیونی مناسب برای مغازه خودتان داشته باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - 02634484956 

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس

 • ورودی و ویترین جذاب نکته ی خیلی مهمی می باشد که در هیچ مغازه ای نباید از آن غفلت کرد چون که این بخش ها، دید اولیه مشتری نسبت به فروشگاه را رقم خواهد زد و می تواند در ایجاد احساس مثبت نسبت به فرش ها و اطمینان از فروشگاه خیلی موثر واقع شود.
 • برای اینکه از شلوغی محیط پیشگیری گردد همینطور فرش و قالیچه ها بهتر جلوه کنند و در نظر مشتری جذاب و زیبا به نظر برسند بهتر می باشد از رنگ های خنثی و ملایم جهت پس زمینه دیوارها استفاده نمود، با این تکنیک فرش ها جلوه ی زیادتری خواهند یافت.
 • برای اینکه مشتری ها بتوانند رنگ واقعی فرش ها را ببیند و نسبت به خریدشان مطمئن باشند می بایست نور پردازی مناسبی داشته باشیم. استفاده کردن از نورهای متمرکز بر روی فرش ها و نورهای محیطی جهت روشنایی محیط راهکار مناسبی می باشد. به این نکته هم توجه کنید که از نورهایی با رنگ مناسب استفاده کنید و توازن مناسب در درون فروشگاه رعایت گردد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه فرش فروشی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - 02634484956 

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

 • ممکن است به نظر برخی از افراد وجود مبلمان، گلدان، اکسسوری در فرش فروشی نیاز نمی باشد، ولی دکوراسیون مناسب می تواند در ذهن مشتری ها دید مناسب ایجاد نماید و آن ها با محیط موجود ارتباط برقرار نمایند.
 • جهت راحتی حرکت فرش ها بر روی زمین از کفپوش مناسب به گونه ای که جابه جایی ساده باشد استفاده کنیم.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *