طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاهی

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خرازی

اگر شما یک خرازی آنلاین داشته باشید به راحتی می توانید سایت خودتان را به اشخاص خبره بسپارید تا سایت جذابی به شما تحویل بدهند. ولی برای فروشگاه و مشتری های حضوری خودتان چه؟ آیا ایده ای دارید؟ کالاهایی که در مغازه ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک خرازی فروخته می شوند تنوع زیاد و طیف رنگی متعددی دارند. این تنوع سبب می گردد تا دست فروشندگان برای به وجود آوردن یک محیط زیبا و چشم نواز باز باشد. شما به راحتی می توانید با اندکی خلاقیت دکوراسیون زیبایی از کالاها و اقلام موجود در فروشگاه درست نمائید. بیشتر فروشگاه هایی که شغل خرازی را انتخاب نموده اند یا خانم می باشند یا یک خانم را به عنوان فروشنده انتخاب نموده اند. همین موضوع باعث گردیده تا خانم ها با خلاقیت و سلیقه ای که دارند قادر باشند یک محیط زیبا و چشم گیر را ایجاد کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کتابخانه

اثر زیبایی و چشم نواز بودن دکوراسیون در طراحی یک فروشگاه خرازی به گونه ای می باشد که سبب می گردد مشتری ها بیشتر به خرید ترغیب گردند. آن چه در طراحی و دکوراسیون مغازه خرازی مهم است با گذشت زمان و از طریق تجربه و یا خلاقیت به دست خواهد آمد. از ویترین گرفته تا قفسه های فروشگاه می توانند اثر بسزایی در چشم نوازی ایجاد کنند. توجه کنید که منظور از دکوراسیون شیک و زیبا این نمی باشد که شما هزینه بسیاری را صرف این امور نمائید بلکه با کمترین هزینه و اندکی خلاقیت می توانید یک فروشگاه زیبا و پر فروش داشته باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه

دکوراسیون مغازه خرازی چه نقشی در جذب کردن مشتری ایفا می کند؟

برای جواب دادن به این پرسش بدانید آن چه در ویترین فروشگاه و دکوراسیون آن موجود است نماینده کالاها و برند شما می باشند. با یک دکوراسیون مناسب می توانید فروش و کسب و کارتان را بهبود دهید. طبق آمارها، اغلب افراد پس از مشاهده کردن ویترین فروشگاه اقدام به خرید می نمایند. بنابراین بهتر می باشد با یک ایده خلاقانه دکوراسیون فروشگاه خرازی را با محصولات متنوع و رنگارنگ زیبا نمائید. استفاده کردن از رنگ های چشم نواز و یک رنگ پس زمینه می تواند سبب گردد که ویترین فروشگاه خرازی بیشتر به چشم بیاید. در حقیقت ویترین فروشگاه شما، حکم تبلیغ فروشگاه شما را دارد. نیاز نمی باشد که برای جذب مشتری همه ی اجناس را پشت ویترین فروشگاه بگذارید. در حقیقت بهترین و زیباترین اجناس شما می بایست کار تبلیغ را انجام بدهند. مشتری هایی که با یک مغازه خرازی با محیط زیبا و دکوراسیون مرتب و چشم نواز مواجه می شوند تمایل زیادتری برای خرید دارند. با یک دکور اصولی افزون بر زیبایی داخلی فروشگاه خرازی قادر خواهید بود به سادگی اجناس موجود را در دید مشتریان بگذارید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ابزار فروشی

نکته های کلیدی برای دکوراسیون فروشگاه خرازی کوچک

 • استفاده کردن بهینه از محیط: در صورتی که فروشگاه خرازی دارای محیط کوچکی باشد می بایست تلاش نمود که از همه ی محیط آن برای به نمایش گذاشتن محصولات استفاده نمود. بهترین شیوه برای استفاده از همه ی محیط این می باشد که از قفسه بندی های کاربردی استفاده نمائید که بهترین نوع آن قفسه های دیواری می باشند. این قفسه ها به دیوار متصل می گردند و محیط میانی را اشغال نمی نمایند.
 • دسترسی ساده به محصولات: می بایست دقت نمائید که نوع چیدمان و دسته بندی محصولات طوری باشد که شما بتوانید به سادگی به هر محصولی که مد نظر مشتری می باشد دسترسی داشته باشید.
 • ایجاد یک محیط مرتب و زیبا: توجه کردن به نوع چیدمان رنگ ها، دسته بندی کالاها، نوع قفسه بندی و … از مواردی میباشد که باعث جذب مشتری می گردد. بیشتر مشتریان مغازه خرازی، خانم ها می باشند به همین علت توجه کردن به زیبایی و جزئیات برای مشتری مداری اهمیت خیلی زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه فروش کاغذ دیواری

دکوراسیون یک خرازی کوچک می تواند خیلی خلاقانه طراحی گردد. در صورتی که ایده ای برای طراحی آن ندارید قادر خواهید بود از دکورهای از پیش تعیین گردیده و موجود استفاده نمائید. جهت این کار می توانید یک نگاه اجمالی به محیط اینترنت و نمونه های مشابه بیندازید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر معماری

نکته های حائز اهمیت در دکوراسیون فروشگاه خرازی بزرگ

مواردی که در بالا بیان گردید برای زیبا تر شدن دکوراسیون محیط یک فروشگاه خرازی کوچک بود. برای دکوراسیون یک محیط بزرگ تر مثل فروشگاه های بزرگ خرازی می شود از راه کار های زیر هم استفاده نمود:

 • مینی مال نمودن محیط: اثر محیط مینی مال بر جذب مشتری خیلی زیاد می باشد. جهت این منظور می توانید از محصولات زیبا و ساده و با یک پس زمینه ملایم در ویترین خودتان استفاده نمائید تا مشتری ها به دیدن اجناس درون فروشگاه ترغیب گردند.
 • استفاده کردن از موسیقی: استفاده کردن از یک موسیقی گوش نواز و حتی مقدار صدای آن اثر مثبتی در رفتار مشتری ها خواهد داشت.
 • رنگ آمیزی دیوار: می توانید از رنگ کردن یک یا دو ضلع دیوار ها جهت زیبایی هرچه تمام تر فروشگاه ها استفاده نمائید. از آن جا که محصولات و اقلام موجود در مغازه خرازی رنگ بندی متفاوتی دارند بهتر می باشد رنگ دیوار ها ملایم و یک رنگ انتخاب گردد. رنگ قفسه ها و بقیه لوازم مورد نیاز در فروشگاه هم بهتر می باشد خنثی باشد.
 • نور پردازی: با یک نورپردازی قادر خواهید بود تمرکز مشتریان را بر روی محصولات ویژه خودتان متمرکز نمائید. نورپردازی زیبا یکی از کم هزینه ترین و پر بازده ترین نوع تبلیغ ها در یک مغازه خرازی محسوب می شود.
 • استفاده کردن از آیینه: یکی از شیوه های زیبا سازی مغازه های خرازی بزرگ این می باشد که در قسمتی از بخش های آن از آیینه های بزرگ و یا قدی استفاده نمائید. محل نصب آیینه ها اهمیت زیادی دارد. در محیط های کوچک می شود از آیینه های کوچک بر روی قفسه ها استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *