طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک

دکور فروشگاه سیسمونی جالب

دکوراسیون فروشگاه هایی که با بچه ها در ارتباط می باشند مثل دکوراسیون مغازه سیسمونی یا حتی بچه هایی با سن های بالاتر، افزون بر آنکه جذابیت های ویژه ی خودش را دارد، می بایست با حساسیت های زیادتری همراه باشد.

به این علت که فروشگاه های سیسمونی میزبان مادران باردار و همراهان ان ها می باشند و هم مادران از لحاظ روحی در دوره ی بارداری حساس تر می باشند، هم از نظر جسمی در شرایط خاصی به سر می برند و می بایست از هر لحاظ امنیت شان در فروشگاه تامین شود و هم اینکه دکوراسیون سیسمونی فروشی می بایست بتواند انرژی مثبت مناسبی در خانواده هایی که جهت خرید می آیند ایجاد نموده و نظر آنها را به خود جلب نماید.

ما در این مقاله به شما که احتمالا تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه سیسمونی دارید میگوییم که دکوراسیون فروشگاه سیسمونی می بایست به چه نحوی چیدمان گردد تا اشخاص از آمدن به فروشگاه شما رضایت داشته باشند و شما نیز فروش زیادتری داشته باشید.

طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

چطور می توان یک دکوراسیون فروشگاه سیسمونی را چیدمان نمود؟

همانطور که می دانید در فروشگاه هایی که با بچه و لوازم بچه سر و کار دارند می بایست محیط پر انرژی و جذاب باشد.

در صورتی که می خواهید فروشگاهتان شناخته بشود و مشتری های زیادتری به فروشگاهتان بیایند، می بایست چیدمان دکوراسیون را به گونه ای انجام بدهید که اشخاص بعد از وارد شدن به فروشگاه انگار به سرزمین تازه ای وارد شده اند.

ما در ادامه این مقاله ایده هایی برای این کار به شما معرفی می نمائیم.

طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

 • ویترین فروشگاه سیسمونی

قبل از پرداختن به موضوع دکوراسیون فروشگاه سیسمونی می بایست به ویترین آن رسیدگی گردد.

نخستین چیزی که افراد مشاهده میکنند ویترین مغازه شما می باشد بنابراین به آن اهمیت بسیاری دهید.

ویترین فروشگاه را شلوغ نکرده و با هر وسیله ای که دارید آن را پر ننمائید. ویترین را دقیقا مانند یک قاب در نظر داشته باشید و آن را چیدمان کنید. برای مثال می توانید فقط یک عروسک بزرگ در مرکز ویترین بگذارید و دور آن را با فاصله پر از گل های رز مصنوعی کنید.

یا می شود از یک مجسمه با شخصیت کارتونی معروفی استفاده نمود و ویترین فروشگاه را با آن تزیین نمود.

 • ورودی فروشگاه سیسمونی

بعد از ویترین به ورودی فروشگاه سیسمونی فروشی می رسیم. در حقیقت دکوراسیون فروشگاه سیسمونی از قسمت ورودی آن شروع می شود. تلاش نمائید یک ورودی جذاب برای مغازه خودتان درست نمائید.

در صورتی که متراژ فروشگاهتان این اجازه را میدهد، یک دالان یا تونل درست نموده و آن را با گل های مصنوعی و ریسه های نوری چشمک زن تزیین نمائید.

اطمینان حاصل کنید که این ورودی جالب اثر بسیاری بر روی افرادی که به فروشگاه شما قدم می گذارند خواهد داشت.

طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه

 • درون فروشگاه و دکوراسیون سیسمونی

زمانی که به بخش داخلی مغازه می رسیم می بایست وسایلی که برای فروش گذاشته اید را طوری چیدمان نمائید که هم به درستی نمایش داده شوند، هم قابل دسترسی و برداشتن برای اشخاص باشند و هم آنکه از نظر زیبایی در چیدمان موثر به نظر بیایند.

برای این کار قادر هستید از قفسه ها و شلف های دیواری، کمد ها، آویز ها، نگه دارنده ها و نظم دهنده های گوناگونی استفاده نمائید.

در دکوراسیون فروشگاه سیسمونی خوب می بایست هر وسیله ای را به بهترین نحو خود ارائه کنید.

به گونه ای که مشتری با مشاهده ی آن برای خرید مجاب گردد.

طراحی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی - طراحی دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون فروشگاهی - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - طراحی دکوراسیون پوشاک

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگی

کاربرد رنگ و نور در دکوراسیون فروشگاه سیسمونی

برای آنکه به دکوراسیون سیسمونی خاصی دست یابید می بایست بتوانید از رنگ و نور به بهترین شکل استفاده کنید.

دکوراسیون فروشگاهی که به فروش لوازم بچه اختصاص دارد می بایست با رنگ های شاد و پر انرژی چیدمان گردد.

رنگ های فانتزی و جالب در ترکیب با رنگ سفید اثر فوق العاده ای بر چیدمان خواهد داشت و به محیط فروشگاه حال و هوای هیجان انگیزی خواهد داد. با این رنگ ها قادر هستید طرح های کودکانه ای ایجاد نمائید.

دیوار های فروشگاه و سقف آن بهترین مکان برای اجرا کردن این ایده ها میباشد. یک پالت رنگی شاد در یک زمینه به رنگ سفید یا طوسی روشن و اجرا کردن طرح های بچگانه مثل رنگین کمان و غیره محیط را به شکل چشمگیری جذاب خواهد نمود.

همینطور در دکوراسیون فروشگاه سیسمونی موضوع نورپردازی و وجود نور کافی در فروشگاه می تواند اثر بسیاری بر مشاهده شدن اجناس و حس و حال مشتری ها داشته باشد.

برای آنکه فروشگاهتان دل باز و بزرگ به نظر بیاید، از نور کافی برای روشن نمودن آن استفاده نمائید.

افزون بر یک لوستر بزرگ و فانتزی که عروسک های کوچکی از آن آویزان گردیده اند، از سایر نور های دیگر هم برای روشن نمودن این محیط استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو

نکته هایی کاربردی برای بهتر شدن دکوراسیون فروشگاه سیسمونی

 • استفاده کردن از آویز: آویز های کودکانه از سقف آویزان نمائید. این آویز ها محیطی رویایی را ایجاد می کنند.
 • در نظر داشتن مکانی برای نشستن و استراحت: در صورتی که فروشگاهتان کوچک می باشد شاید نتوانید محیط کافی برای نشستن و استراحت مشتری ها فراهم نمائید ولی در صورتی که متراژ فروشگاه این اجازه را می دهد حتما یکی دو عدد مبل راحتی در فروشگاه قرار دهید تا مادر باردار بتواند در صورت لزوم بر روی آن نشسته و استراحت کند.
 • استفاده کردن از رنگ های روشن: از رنگ های روشن برای محیط کلی فروشگاه استفاده کنید. یک فروشگاه تنگ و تاریک هیج جذابیتی در مشتریان ایجاد نمی نماید و مشتری خیلی سریع مغازه شما را ترک خواهد نمود.
 • به جزییات توجه نمائید: رنگ قفسه ها، نور قفسه ها، روش چیدمان لباس ها، استفاده کردن از عروسک های دکوری در بخش های گوناگون، کاربرد ریسه های نوری جهت تزیین، مقدار شلوغی و خلوتی فروشگاه و تمام آن چیزی که در نگاه نخست به نظر نمی آیند ولی اثر بسیاری بر نمای کلی دکوراسیون فروشگاه سیسمونی دارند، می بایست مورد توجه قرار داده شوند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، دکوراسیون فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و  طراحی دکور مغازه کوچک و طراحی دکوراسیون سالن عقد و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *