طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری
طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار | پایا دکور - 09121641842
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

ما در این مقاله به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی داخلی دکوراسیون مغازه ، پوشاک ، فروشگاهی ، دکور مغازه ، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی دفتر کار جدید و لاکچری

دکور دفتر کار لاکچری ترجیح اغلب مدیر‌ها و صاحبان کسب‌ و‌ کار است که فضای دفتر کاری خود را مدرن و امروزی طراحی نمایند. در طراحی‌ های مدرن به اغلب استانداردها توجه می‌ شود، به‌همین‌ علت کارکنان با کار در این فضاها بهره‌وری زیادتر و بازخورد مثبتی را خواهند داشت.

با رعایت چند نکته راحت و اصولی، می‌ توانید زیباترین دکور دفتر کار لاکچری و مدرن را طراحی نمائید. برای طراحی این دفترها حتی می‌ توانید از کارشناس‌ها و اشخاص آگاه در حوزه طراحی دکوراسیون کمک بخواهید تا با ایده‌ ها و نکته‌ های کاربردی که بیان میکنند، دفتر کار شیک، مدرن و زیبایی طراحی کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لوازم پزشکی

ایده‌هایی در جهت طراحی دکور دفتر کار لاکچری و مدرن

در ادامه با شما چندین ایده کاربردی و جذاب در جهت طراحی دکوراسیون دفتر کار لاکچری و مدرن در میان خواهیم گذاشت؛ این ایده‌ ها به شما کمک می نمایند تا از بهترین المان‌ ها و عنصرها برای طراحی دفتر استفاده نمائید تا یک هارمونی زیبا در آنجا ایجاد کند:

  • طراحی دفتر پلان باز

این روزها دفترهای اداری با دیوارهای بزرگ پارتیشین‌بندی نمی گردند؛ بلکه اغلب مدیرها ترجیح می‌ دهند محیط کاری‌ شان را به‌ شکل پلان‌باز طراحی نمایند.

دفترهای پلان‌ باز دید بهتری برای کارکنان در فضا ایجاد می کند و سبب زیباتر‌ شدن محیط می‌ شوند. در حقیقت هر چه دیوار کمتری در یک فضا بنا شود، زیبایی آنجا افزایش خواهد یافت.

فعالیت در دفترهای پلان‌باز سبب افزایش تعامل کارکنان با همدیگر می‌شود، در انتها آنها روحیه بهتری داشته و با هم‌فکری و تعامل با همدیگر، به ایده‌ های بهتری برای کسب‌و‌کار دست پیدا می کنند. افزون بر این کارکنان به‌ علت عدم وجود دیوار، به‌ سادگی می‌توانند در فضای اداره حرکت نموده و تحرک داشته باشند.

همینطور دفاتر پلان‌باز احتیاجی به دیوار و پارتیشن ندارند، بر همین اساس هزینه کمتری برای شما خواهند داشت.

یکی دیگر از خصوصیات مثبت طراحی دفتر کار لاکچری و مدرن به‌ شکل پلان‌ باز، ایجاد تغییرات بدون هیچ ایرادی می باشد. در حقیقت شما می‌توانید هر نوع تغییری را که می‌خواهید در این دفاتر به‌ سادگی و بدون صرف زمان یا انرژی زیاد ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی مغازه – طراحی و اجرا

  • توجه کردن به روانشناسی رنگ ها

شما نمی‌ توانید در فضای اداره از هر رنگی که دوست داشتید، استفاده نمائید. در حقیقت وجود یک استراتژی خاص برای انتخاب رنگ‌ها، سبب افزایش بهره‌وری از فضای کار و همینطور شیک و لاکچری به‌نظر‌ آمدن آنجا می‌ شود.

رنگ‌ بندی‌ های در تناسب با نوع کسب‌ و‌ کارتان را انتخاب نموده و بر اساس نوع دکوراسیون فضای اداره‌ تان، ترکیب این رنگ‌ها را در طراحی دفتر استفاده کنید تا جذابیت اداره زیادتر شود.

برای مثال اگر دفتر کارتان مرتبط با امور روانشناسی است، شما می‌ توانید رنگ زرد را برای طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار دهید؛ زیرا این رنگ خلاقیت را زیاد می کند و به‌ عنوان نمادی از خوش‌بینی می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لبنیاتی

  • طراحی دفتر کار مشابه با فضای خانه

طراحی دفتر کار شبیه به فضای خانه جذابیت فضای کار را حداقل برای کارکنان زیاد می کند. هر‌جایی که احساس بودن در خانه را به افراد منتقل نماید، آرامش را برای آنها ایجاد خواهد کرد. بنابراین در صورتی که می‌خواهید کارکنانتان در آرامش باشند و با فشار روانی خیلی پایین فعالیت‌ های کاری‌شان را انجام بدهند، فضای اداره را شبیه به خانه طراحی نمائید.

در طراحی‌ های مدرن و امروزی طراح‌ها در تلاشند متفاوت تر و خلاقانه‌ تر عمل نمایند. طراحی دفتر مشابه با فضای خانه، ایده‌ ای جذاب و متفاوت می باشد که قطعا بالاترین بازخورد مثبت را از آن خواهید داشت.

البته شما می بایست به نوع کسب‌ و‌ کارتان دقت کنید. برای کسب‌ و‌ کارهای اداری و رسمی، این نوع طراحی پیشنهاد نمی گردد. به طور مثال دفتر وکلا می بایست کاملا رسمی جلوه کند تا مراجعه‌ کننده‌ ها اعتماد زیادتری به وکلا داشته باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی ویترین مغازه – کلاسیک و مدرن

  • یکپارچگی مبلمان و لوازم

مهم ترین اصل در طراحی دکوراسیون دفترهای کاری توجه کردن به یکپارچگی مبلمان اداری با سایر لوازم است. در حقیقت رنگ و طرح مبلمان‌ ها می بایست با رنگ و طرح پرده‌ ها، کاغذ دیواری یا رنگ دیوارها، کفپوش‌ها و … هماهنگ باشد.

در چیدمان مبلمان و انواع میز اداری هم می بایست دقت عمل داشته باشید. چیدمان‌ های گوناگون متناسب با محل کارتان را امتحان نمائید. این نکته را در چینش لوازم در نظر داشته باشید که هر چه مبلمان و میزها به پریز برق و مودم اینترنت نزدیک تر باشند، بهتر می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گل فروشی 

  • استفاده از عنصرهای طبیعی

یکی از ایده‌ های جالب برای طراحی دکوراسیون دفتر کار لاکچری و مدرن، استفاده کردن از المان‌ ها و عنصرهای طبیعی در محیط کاری می باشد. شما می‌ توانید با انواع گل و گیاه فضای اداره‌ تان را تزیین نمائید و جذابیت آنجا را زیاد کنید. گل و گیاه نه‌ تنها سبب افزایش روحیه می گردد، بلکه در تصفیه هوا هم موثر است.

افزون بر گل و گیاه استفاده از متریال سنگی و چوبی در تزیین قسمت های گوناگون اداره سبب افزایش حس آرامش می‌شود. در حقیقت این عناصر حس بودن در طبیعت را القا می نمایند، به‌همین‌ علت تسکین‌دهنده روح و روان و کاهش‌ دهنده استرس میباشند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو

  • نورپردازی مناسب

استفاده کردن از نور طبیعی در طراحی دفترهای شیک و لاکچری امروزی خیلی متداول است. کارشناس‌ های طراحی دکوراسیون به استفاده کردن از نورهای طبیعی تاکید می کنند، به‌ همین‌ جهت چیدمان دفتر را طوری در نظر داشته باشید که همه کارمندان هنگامی که پشت میز اداری‌ شان نشسته‌ اند، بتوانند در اغلب طول روز از نور طبیعی بهره ببرند.

خوشبختانه اکنون به‌ لطف پیشرفت فناوری‌ ها، طراحی دیوارهای مات و شفاف ممکن است که سبب پخش یکنواخت نور در همه ی محیط اداره می‌ گردند. ولی اگر در بخشی از اداره مجبور به استفاده کردن از نور مصنوعی شدید، پیشنهاد می نمائیم از لامپ‌ های ال‌ ای‌ دی به‌جای چراغ‌ های فلورسنت استفاده نمائید. این لامپ‌ها مصرف انرژی را کم می کنند و در درازمدت در هزینه‌ ها صرفه‌جویی می نمایند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟