طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - ویترین مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن

تصور نمائید برای تهیه کردن عطر به خیابانی گام می‌ گذارید که در یک راسته آن پر از مغازه عطر فروشی می باشد؛ شما به کدام مغازه وارد می گردید؟
نخستین موضوعی که سبب وارد شدن مشتری به مغازه می گردد، ویترین و نمای درونی مغازه می باشد. به همین علت میبایست دکوراسیون عطر فروشی، متناسب و همچنین جالب باشد.
به نظر شما چطور می شود دکوراسیون عطر فروشی را جالب تر نمود؟
در صورتی که این پرسش ها دغدغه‌ ی این روزهای‌ شما شده، این متن برای شما می باشد. در ادامه مقاله درمورد نکته های دکوراسیون عطر فروشی صحبت خواهیم نمود.

۱.تم مناسب، یکی از اصل های حائز اهمیت در دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن

حائز اهمیت ترین مسئله، تعیین کردن تم مناسب جهت دکوراسیون عطر فروشی می باشد که قسمت حائز اهمیتی از فضای فروشگاه می باشد.

انتخاب کردن تم برای دکوراسیون می بایست با محصولات موجود در فروشگاه در تطابق باشد تا توجه مشتری های هدف را به خود جلب نماید. برای این‌ کار از میز صندوق آغاز نمائید.

مکانی را برای قرار گرفتن صندوق انتخاب نمائید؛ این کار را با تهیه کردن میز کامپیوتر انجام بدهید. در وقت تهیه کردن وسایل و میزها، رنگ‌ بندی درونی مغازه را در نظر داشته باشید.

اکنون براساس خصوصیات سبک موردنظر برای نشان دادن عطرها، قفسه مناسب انتخاب نمائید. توجه کنید که برای دکوراسیون عطر فروشی بهتر می باشد سبک‌ های ساده و مدرن را استفاده کنید.

این مورد این امکان را به دیگران خواهد داد تا چیدمان محصولات شما را مشاهده کنند و توجه‌ شان زیادتر جلب گردد.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - ویترین مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

استفاده از محیط های خالی؛ نکته‌ ای جزئی در دکور مغازه عطر فروشی

هر دو سمت دیوار را با کمدها پر نمائید و محصولات خودتان را نمایش دهید. میز پذیرش را در درونی ترین بخش فروشگاه قرار بدهید.

هارمونی رنگ‌ های آبی و طلایی به علت جلوه زیبایی که دارند، انتخاب خیلی مناسبی می باشند. شما قادر هستید در کنار میزهای طلایی، صندلی‌ های آبی بگذارید. استفاده کردن از صندلی‌ در کنار میزها لازم می باشد.

صندلی‌ می بایست از لحاظ رنگ و مدل با دیزاین فروشگاه هماهنگی داشته باشید. در موقع انتخاب و تهیه کردن این محصول به جنس، نوع پارچه، چوب استفاده شده و همینطور قیمت صندلی توجه نمائید.

در محیط میانی مغازه ویترین‌ هایی با اشکال گوناگون قرار دهید و در آن محصولات تبلیغاتی را بگذارید.

دیوارهای درون فروشگاه را رنگ نموده و تعدادی قفسه دیواری جهت نمایش عطرها بگذارید.

با این راه حل قادر هستید از محیط های خالی استفاده و دکوراسیون عطر فروشی را جالب تر نمائید.

فروشگاه احتیاج به طراحی خاص دارد؛ از یک سو استفاده کردن هوشمندانه از محیط برای طراحی هر ویترین با توجه به برند عطر و از طرف دیگر نشانگر سبک لوکس و گران قیمت آن باشد.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - ویترین مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

راحتی در طراحی دکور عطر فروشی

هر چه قدر از لوازم مینیمال و طرح‌ های ساده در فروشگاه خود استفاده نمائید؛ هارمونی مغازه خیلی شکیل‌ تر مشاهده می گردد.

استفاده کردن از تابلوهای مربوط یا گل‌ های طبیعی در عین راحتی به دکوراسیون فروشگاه روح خواهد بخشید. توجه کنید که نباید در این کار زیاده‌ روی نمود.

البته مغازه را آن‌ قدر هم شلوغ ننمائید که نتوان میان قفسه‌ ها قدم زد. مبل ها و میز را جایی بگذارید که به قفسه‌ های عطر مشرف باشند. با این کار موقعی که مشتری نشسته باشد؛ توجه‌اش به سایر ویترین‌ ها هم جلب می گردد.

۲. استفاده کردن از قفسه‌ ها و شلف‌‌ ها؛ انتخاب خوبی برای دکور مغازه عطر و ادکلن

شلف‌ و قفسه‌ دیواری برترین گزینه برای دکور مغازه عطر و ادکلن کوچک می باشد. براساس احتیاج فروشگاه قادر هستید انواع شلف دیواری را تهیه نمائید.

این یک گزینه مقرون به‌ صرفه می باشد که کمترین محیط را اشغال می نماید. بنابراین در صورتی که محیط کوچکی دارید؛ نگرانی نداشته باشید.

شلف‌ ها به‌ سادگی روی دیوار نصب می گردند و افزون بر استحکام زیاد، زیبایی به خصوصی دارند. استفاده کردن از قفسه یا شلف‌ ها مزیت هایی دارند؛ از قبیل:

طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - ویترین مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

گروه‌ بندی با توجه به دسته‌ بندی عطرها

با استفاده کردن از شلف‌ می شود عطر را دسته‌ بندی نمود. ممکن است بیشتر از هزاران نوع عطر با رایحه‌ های گوناگون موجود باشد؛ بر همین اساس شلف‌ به شما کمک می نماید تا عطر گوچی را از ورساچه جدا نمائید.

افزون بر آن عطرها را باتوجه به رایحه‌ ای که دارند چینش دهید. بدین صورت به سادگی مشتری ها را راهنمایی خواهید نمود.

نمایش دادن و برجسته نمودن عطرهای مهم و ویژه

شلف‌ ها گویی تمام چیزها را سه بعدی می نمایند و این نخستین عنصر جهت برجسته نمودن محصولات در دکوراسیون عطر فروشی به حساب می آیند.

در صورتی که محصولی برند می باشد، آن را در مرکز ورودی مغازه و در دیدرس عموم قرار دهید. بدین صورت قادر هستید محصولات حائز اهمیت را برجسته کنید.

تفاوتی ندارد که متراژ مغازه ی شما چقدر می باشد؛‌ با این کار، به دکوراسیون فروشگاه کوچک خودتان، روحی تازه ای خواهید بخشید.

طراحی دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن - دکوراسیون داخلی - دکوراسیون مغازه - طراحی دکوراسیون داخلی مغازه - ویترین مغازه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو

نورپردازی؛ شیوه ای فوق العاده برای نمایش دادن عطرهای درون قفسه

نورپردازی یکی دیگر از اقداماتی می باشد که برای هر نوع کسب و کاری مورد استفاده قرار می گیرد؛ چه دکوراسیون مغازه عطر و ادکلن باشد و چه دکوراسیون بوتیک مردانه!

نوارهای نور در درون شلف یا در بخش های پنهان دیوار اضافه می گردند تا خصوصیات محصول را برجسته نمایند.

استفاده کردن از لوسترهای لوکس و چند نورافکن در سقف و به کار گرفتن نور سفید در آن‌ ها افزون بر اینکه سبب افزایش روشنایی فروشگاه می گردد، آن را خاص تر جلوه خواهد داد.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، دکوراسیون داخلی ، ویترین مغازه و  طراحی دکور مغازه کوچک و طراحی دکوراسیون سالن عقد و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *