دکوراسیون مغازه قنادی

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون مغازه قنادی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه قنادی

دکوراسیون مغازه قنادی

تاریخچه شیرینی ها در ایران سابقه ای طولانی داشته اند که قدمت آن به چند هزار سال قبل می تواند برسد. نبوغ، ظرافت و اشتیاق ایرانیان به این غذای آشپزی در تنوع شیرینی هایی که در مناطق مختلف آب و هوایی و شهرهای کشور درست می کنند مشهود است.

بازار شیرینی و شکلات نخست انسان را به یاد دکوراسیون ویترین های پر جنب و جوش و هیجان انگیز قنادی ها و شیرینی فروشی های شهر می اندازد.

آشنایی با نکات کلیدی در دکوراسیون قنادی

با توجه به رقابت شدیدی که امروزه بین قنادی ها وجود دارد، طراحی دکوراسیون داخلی بدون شک می‌تواند در جلب مشتری و جلب نظر آنها موفق باشد. تجربه ثابت کرده است که مشتریان معتقدند، اگر هر قنادی به جذابیت و ظاهر داخلی خود اهمیت دهد، نسبت به کیفیت و طعم اقلام آن حساس بهتر و ویژه ای خواهند داشت.

مانند هر ملک تجاری دیگر، دکوراسیون قنادی می تواند به میزان قابل توجهی بر فروش و درآمد شما تأثیر بگذارد. در خاطر داشته باشید که در صورتی که باور دارید که قادر هستید با چیدن چندین یخچال پر از کیک و شیرینی و آویختن شمع از دیوار مثل گذشته تعداد زیادی مشتری جذب کنید، باید به شما بگوییم که کاملا در اشتباه هستید.

دکوراسیون مغازه قنادی

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

 دکوراسیون قنادی

دکوراسیون قنادی با یک طراحی موفق می بایست در همه ی جزییات خودش دارای مفهوم و فلسفه باشد و چیدمان دکور آن از روی نظر مشتری ها ایجاد گردد. این یک حقیقت حائز اهمیت می باشد که تنها قنادی های کاربر پسند قادر هستند تجارت طولانی مدت ایجاد کنند.

طراحی دکور فروشگاه ها، قنادی ها و شیرینی فروشی ها، تحت عنوان یکی از حائز اهمیت ترین مشکل های پیش روی صاحبان های کسب و کار تبدیل گردیده است.

امروزه که اعتبار یک برند به طراحی زیبای فروشگاهش وابستگی بیشتری پیدا کرده است، داشتن فروشگاهی با طراحی زیبا و مناسی با نوع کسب و کار می‌تواند در جذب مشتری بسیار تأثیرگذار باشد.

در باره ی قنادی هم این موضوع کاملا قابل توجه می باشد. قنادی ها به طور معمول مکانی می باشد که مردم به علت وجود انواع شیرینی های خاص از معاشرت لذت خواهند برد.

ولی غیرقابل انکار می باشد که فروشگاهی که طراحی جذاب نداشته باشد و به الزامات طراحی دموراسیون قنادی پایبند نباشد، مشتری ها را به خرید ترغیب نخواهد نمود.

هر چه قدر قنادی شما دکور زیباتری داشته باشد، اشخاص زیادتری جذب مغازه شما گردیده و به صورت قطع فروش شما هم زیاد خواهد شد.

دکوراسیون مغازه قنادی

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

نکات کلیدی در دکوراسیون قنادی

قبل از هر گونه تغییر در دکور قنادی ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه تنظیماتی را می خواهید انجام دهید. سبک، رنگ بندی، چیدمان و دکوراسیون، نورپردازی و فضای قنادی از جمله این تغییرات هستند.

دکور خارجی و ویترین قنادی

برای دکور قنادی اول می بایست به نمای خارجی آن مشغول شوید. چون خیلی مهم می باشد که قنادی شما از خارج آنقدر جذاب به نظر بیاید که مشتری قادر نباشد به سادگی از کنار آن عبور نماید و حتی در صورتی که قصد خرید نداشته باشد وارد قنادی شما گردد.

توصیه ما به شما این است به جای دیوار هایی که فضای داخل قنادی را کور می کند؛ یک دیوار را به طور کلی بردارید و بسته به موقعیت مغازه، آن را با شیشه جایگزین کنید.

بعد پشت آن را با خوش مزه ترین شیرینی ها و شکلات ها تزئین نمائید. تا جایی که قادر هستید از شیرینی و کیک هایی استفاده نمائید که در مقایسه با باقی قنادی ها متفاوت و خاص می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

چه سبکی مناسب دکوراسیون قنادی است؟

نوع شیرینی یا نان هایی که برای فروش تهیه می کنید، تعیین کننده سبک دکوراسیون قنادی است که استفاده می کنید.

به یاد داشته باشید که این سبک می بایست در تناسب با منطقه ای باشد که قصد دارید شیرینی های خود را در آن جا نمایش دهید یا می خواهید دکوراسیون قنادی را تغییر دهید.

دکوراسیون قنادی به سبک مدرن :

مطابق با آنچه از نامش پیدا می باشد، دکور قنادی مدرن فقط از پیشرفته ترین ابزار و امکانات استفاده می نماید. این مغازه نیز هم چیدمان شلوغی نخواهند داشت. علاوه بر این، تمام وسایل قنادی منظم و مرتب هستند. به طور مثال، جای شکلات ها قرینه ی همدیگر می باشد.

دکوراسیون مغازه قنادی

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون قنادی به سبک کلاسیک :

قادر هستید دکور قنادی خود را به شیوه ی کلاسیک طراحی نمائید. با این حال، به خاطر داشته باشید که اگر قنادی شما در خیابانی واقع شده است که همه مغازه ها دارای دکوراسیون کلاسیک و طرح های رنگی هستند، باید کاملا مخالف آنها باشید و مدرن عمل کنید. این کار قنادی شما را از راه دور متمایز می کند.

اگر در محله ای مدرن زندگی می کنید، بهترین گزینه برای طراحی سبک کلاسیک است. پیشنهاد می گردد در این مدت از چوب جهت تزئین جلو و درون قنادی خود استفاده نمائید و از پرده های قرمز یا یشمی استفاده نمائید.

حتی کاغذهای شیرینی و ظروف نیز بهتر است، حالت کاهی داشته باشد.

در خاطر داشته باشید که در صورتی که می خواهید مشتری جذب نمائید، قنادی شما می بایست از رقیبان متمایز باشد. از خلاقیت و نوآوری ترس نداشته باشید و به طراح خودتان اختیار بدهید تا کار خودش را به انجام برساند.

دکوراسیون قنادی به سبک سنتی :

سبک دکور قدیمی و سنتی در بین قنادی ها خیلی محبوب می باشند، چون این سبک نمایش می‌دهد که قنادی شما قدمت داشته و از گذشته تا به کنون دارای محبوبیت می باشد. این نوع سبک طراحی معرفی کننده کیفیت شیرینی های قدیمی می باشد. سبک های سنتی جالب و لذت بخش می باشند.

دکوراسیون مغازه قنادی

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه قنادی ، پوشاک، دکوراسیون قنادی، ویترین قنادی و  طراحی دکور آرایشگاه و طراحی دکور قنادی و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *