دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش

دکوراسیون فروشگاه های تجاری امری بسیار مهم و ظریف است زیرا مراکز تجاری ارتباط مستقیمی با سودآوری روزانه دارند. در فروشگاه های کیف و کفش، نه تنها حجم زیادی از این اقلام مهم است، حتی در برخی موارد می تواند جلوه عکس داشته باشد.

برای داشتن فضایی خوب و جذب مشتری ابتدا باید دکوراسیون و طراحی داخلی ایده آلی داشته باشید. ابتدا سعی کنید بیرون فروشگاه را جذاب و گیرا کنید زیرا اولین قدم برای ورود مشتری جذب مشتری به فروشگاه است.

دکوراسیون کیف و کفش فروشی باید با توجه به نوع کیف و کفش طراحی شود. مثلاً یک فروشگاه کفش ورزشی باید ویترینی هیجان انگیز، پرانرژی، شاد و جذاب داشته باشد و یک فروشگاه لباس یا کفش رسمی باید نمایه رسمی و چشمگیر داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تغییر دکوراسیون منزل با بهترین تیم

نورپردازی در فروشگاه کیف و کفش

اگر نورپردازی در فروشگاه کیف و کفش به درستی انجام شود، فضایی زیبا و جذاب در فروشگاه شما ایجاد می شود و مشتریان به گذراندن زمان بیشتری در فروشگاه ترغیب می شوند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام خرید محصولی در فروشگاه، آن محصول زیباتر و جذابتر از آنچه هست به نظر برسد. اما وقتی فروشگاه را ترک می کنید، محصولی که خریداری کرده اید دیگر زیبا نیست. این موضوع به نور مغازه مربوط می شود. با نورپردازی اولیه می توانید محصولات فروشگاه خود را جذاب تر کنید و تجربه خرید بهتری را برای مشتریان ایجاد کنید.

دکور ویترین و نورپردازی در فروشگاه کیف و کفش بسیار مهم است. اولین چیزی که می تواند توجه مشتری را به فروشگاه کیف و کفش شما جلب کند ویترین مغازه است. اگر ویترین زیبا، با نور کافی و مناسب داشته باشید، قطعا مشتری به راحتی از مغازه شما عبور نخواهد کرد.

ایده نورپردازی فروشگاه

تکنیک ها و ایده های زیادی برای نورپردازی مغازه کیف و کفش وجود دارد. با توجه به سبک دکوراسیون مغازه خود می توانید از ترکیب رنگ های سرد و گرم در نورپردازی استفاده کنید. در ادامه به بررسی چند نمونه از نورپردازی فروشگاه کیف و کفش می پردازیم.

بیشتر بخوانید: برای دکوراسیون مغازه و فروشگاه چه کاری انجام بدهیم؟

در این نمونه از مغازه کیف و کفش، سقف مغازه با رنگ گرم روشن شده و به صورت خطی طراحی شده است که فضای مغازه را خاص و مدرن می کند. همچنین از یک خط چراغ در قسمت پایین جاکفشی روی زمین استفاده شده است. این کار باعث شد مغازه از یکنواختی بیرون بیاید و جذاب تر به نظر برسد.

در زیر جاکفشی در این مغازه از نور خطی استفاده شده است. این تکنیک برای نمایش محصولات به مشتریان بسیار مناسب است. با این تکنیک نورپردازی، توجه مشتریان به راحتی به جاکفشی جلب می شود.

ایده نورپردازی کیف و کفش فروشی در این نمونه تصویر بسیار خلاقانه و زیباست. لامپ های آویز مدرن طراحی مغازه را خاص تر کرده است. همچنین در اطراف آینه های قدی مغازه نورپردازی شده است تا مشتری در هنگام امتحان کیف و کفش بهتر خود را در آینه ببیند و این امر باعث جذابیت ظاهری مغازه شده است.

می توانید از هالوژن های کوچک در زیر قفسه ها استفاده کنید تا به قفسه ها عمق دهید و کیف و کفش را برجسته کنید.

قفسه بندی فروشگاه کیف و کفش

قفسه بندی کیف و کفش فروشی بهترین تکنیک برای ایجاد نظم در مغازه و نمایش تمامی محصولات در مقابل دید مشتری است. استفاده از قفسه برای محصولات باعث می شود مشتری دسترسی آسان تری به آنها داشته باشد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه

یکی دیگر از مزایای استفاده از قفسه بندی این است که می توانید از فضای مغازه حداکثر استفاده را ببرید. مخصوصاً برای مغازه هایی که فضای کوچکی دارند مناسب است. شکل ها و مواد مختلفی برای قفسه های کیف و کفش فروشی وجود دارد.

این سبک قفسه بندی کیف و کفش فروشی که به صورت پله ای است فضای مغازه را بسیار خاص و مدرن کرده است. با استفاده از ایده های خلاقانه و مدرن قطعا توجه بسیاری از مشتریان به مغازه شما جلب خواهد شد. این نوع قفسه ها بیشتر جنبه تزئینی دارند. بهتر است فضایی برای این نوع قفسه ها در وسط مغازه در کنار قفسه های ساده ای که برای مغازه خود استفاده می کنید قرار دهید.

این نوع قفسه بندی در عین حال بسیار جذاب است. در قفسه های شیشه ای دقت کنید که از مواد مرغوب استفاده شود تا مقاومت کافی داشته باشد و به راحتی نشکند.

در این مغازه از قفسه های چوبی با نورپردازی زیبا استفاده شده است. با استفاده از این قفسه، دسترسی مشتریان به هر کفش راحت تر است. زیرا قفسه ها از یکدیگر جدا هستند و هر کفش روی یک قفسه چوبی قرار می گیرد. این نوع قفسه بندی مینیمال و زیبا بوده و مقاومت خوبی دارد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی کافی شاپ

نکاتی در مورد دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش

 • سعی کنید از بی نظمی و بهم ریختگی اقلام و ازدحام بیش از حد خودداری کنید. فضای شلوغ ذهن مشتری را خسته می کند.
 • فروشگاه را با مبل های راحتی به اندازه کافی تزئین کنید که مشتریان بتوانند به راحتی روی آن بنشینند.
 • سعی کنید از آینه هایی با ارتفاع مناسب استفاده کنید تا مشتری بتواند خود را در آینه ببیند و تصمیم به خرید بگیرد، زیرا اگر خود را واضح نبیند دچار تردید می شود.
 • کیف و جاکفشی را جدا کنید و بگذارید مال خودش باشد.
 • سعی کنید رنگ های مختلف را از هم جدا کنید تا مشتری راحتتر ببیند و بهتر تصمیم بگیرد.
 • سعی کنید هر گوشه فروشگاه را با پوسترها و تابلوهای برند تزئین کنید.
 • نورپردازی مناسب یکی از عواملی است که در رشد و سودآوری شما فوق العاده موثر است.
 • نور مناسب توجه مشتری را به خود جلب می کند و او را تشویق به خرید می کند. با طراحی مناسب محل کار خود را متحول کنید.

نتیجه گیری:

دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش برای جذب مشتری و کسب سود بیشتر بسیار مهم است. توجه به نورپردازی و دکوراسیون ویترین در فروشگاه های کیف و کفش ضروری است. زیرا اولین چیزی که مشتری را تشویق به ورود به مغازه شما می کند ویترین مغازه است.

برای ایده گرفتن و بررسی نکات مهم در دکوراسیون فروشگاه کیف و کفش می توانید به فروشگاه های بزرگ و معروفی که موفق هستند و مشتریان زیادی دارند سر بزنید و این نکات را بررسی کنید. یا می توانید از افراد مجربی که سال ها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون مغازه دارند کمک بگیرید. گروه آرین پاراکس با مهندسین حرفه ای و با تجربه می تواند شما را در این زمینه یاری کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس کودک

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون مغازه و فروشگاه، پوشاک، طراحی دکوراسیون کیف و کفش، دکوراسیون مغازه, دکوراسیون فروشگاهی و طراحی دکوراسیون مغازه و دکوراسیون داخلی فروشگاه و دکور فروشگاهی…..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *