دکوراسیون مغازه خشکبار فروشی

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون مغازه خشکبار فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. می توانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه خشکبار فروشی

میوه های خشک و آجیل یکی از آن خوراکی هایی است که ما ایرانی ها به آن علاقه زیادی داریم. ما در نوروز، شب چله و در طول سال از آجیل و انواع خشکبار استفاده می کنیم و علاوه بر لذت بردن از طعم لذیذ آن ها، از مواد مغذی غنی موجود در آنها نیز بهره مند می شویم.

به همین دلیل در شهر مغازه های خشکبار فراوان وجود دارد و در برخی شهرها به دلیل اینکه آجیل جزء سوغات آنهاست، تعداد این مغازه ها زیاد است. اینجاست که دکوراسیون آجیل فروشی اهمیت زیادی پیدا کرده و فروشندگان و صاحبان این مغازه ها به دنبال بهترین دکوراسیون آجیل فروشی هستند.

در این متن موارد زیر بررسی شده است:

  • اهمیت دکوراسیون مغازه خشکبار
  • نکات مهم در طراحی دکوراسیون مغازه خشکبار
  • ایده های جالب برای دکور آجیل فروشی

اگر قصد راه اندازی مغازه خشکبار و آجیل را دارید، اول از همه باید انتخاب کنید که آیا می خواهید مغازه شما دکوراسیون سنتی و ایرانی داشته باشد یا اینکه جسور باشید و برای این کار از دکوراسیون مدرن استفاده کنید. هر دوی این ایده ها برای طراحی دکوراسیون مغازه خشکبار بسیار عالی و مناسب هستند.

اهمیت دکوراسیون مغازه خشکبار

اولین چیزی که مشتری جدید را به فروشگاه شما می کشاند ویترین و دکوراسیون آن است. مشتری که برای اولین بار برای خرید خشکبار و آجیل به مغازه شما می آید، از کیفیت محصولات و قیمت و تخفیفات مغازه شما اطلاعی ندارد، بنابراین می توانید از بهترین ایده ها برای تزیین خشکبار استفاده کنید. میوه فروشی تا او را در مغازه خود بفروشید. آن را نگه دارید و مشتریان دیگر را مجبور کنید دفعه بعد به او بپیوندند.

به این ترتیب می توانید در این زمینه از رقبای خود پیشی بگیرید. یکی دیگر از اهمیت های دکور آجیل فروشی این است که اگر انواع آجیل و خشکبار به بهترین شکل ارائه شود در نظر مشتری جلوه بهتری پیدا می کند و رغبت او به خرید بیشتر می شود. دقت کنید که یک نوع آجیل با کیفیت و قیمت یکسان در دو مغازه با چیدمان متفاوت در مقادیر متفاوت به فروش می رسد.

موضوع مهم دیگر در بحث دکوراسیون مغازه خشکبار این است که ایجاد یک چیدمان عالی و مناسب و استاندارد می تواند ماندگاری محصولات را در مغازه افزایش دهد. به این معنی که با یک چیدمان استاندارد می توانید زمان نگهداری محصولات را در فروشگاه خود افزایش دهید.

نکات مهم در طراحی دکوراسیون مغازه خشکبار

برای ایجاد یک چیدمان عالی در آجیل فروشی خود باید نکاتی را در این زمینه به خاطر بسپارید و آنها را اجرا کنید.

بازسازی و نوسازی مغازه

اولین کاری که برای ایجاد دکور آجیل فروشی باید انجام دهید این است که اگر مغازه شما قدیمی است آن را بازسازی کنید. بازسازی مغازه و ایجاد فضایی تمیز، جدید و مدرن باعث رونق کسب و کار شما می شود. این بازسازی می تواند شامل بازسازی دیوارها، سقف و کف مغازه و همچنین ایجاد نورپردازی جدید و به روز باشد. سپس در مغازه بازسازی شده خود می توانید دکوری جذاب و جذاب برای مشتری ایجاد کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون فروشگاه مواد غذایی

آجیل و میوه های خشک معمولا رنگ های گرم دارند. بنابراین بهترین رنگ برای دکور آجیل فروشی سفید به اضافه رنگ های گرم و روشن خواهد بود. اگر به دکوراسیون سنتی و کلاسیک علاقه دارید، می توان از رنگ طلایی نیز در برخی قسمت ها استفاده کرد. مثلاً قفسه ها، ظروف نگهداری آجیل و خشکبار یا زعفران و همچنین تزئین دیوار مغازه، استفاده از رنگ طلایی در کنار کرم، نسکافه ای، قهوه ای روشن نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت.

انتخاب ظروف مناسب برای ارائه آجیل و خشکبار

انتخاب ظروفی که آجیل و خشکبار در آن ریخته می شود و در ویترین یا قفسه ها قرار می گیرد بسیار مهم است. برای این منظور بهتر است از ظروف مشابه استفاده شود تا نظم در چیدمان رعایت شود. انتخاب های زیادی برای این کار وجود دارد.

از سبدهای حصیری و چوبی گرفته تا سینی های نقره ای و طلایی، ظروف شیشه ای نشکن، کاسه های بزرگ و ایستاده از نقره، برنز، مس یا برنج، کیسه های پارچه ای مدرن و مواردی از این دست برای تهیه انواع آجیل و خشکبار مناسب هستند.

روش چیدمان ظروف

برای داشتن بهترین دکوراسیون مغازه خشکبار چیدمان ظروف ذکر شده بسیار مهم خواهد بود. در این کار باید موضوع نظم و وجود تقسیم بندی خاص رعایت شود. به عنوان مثال انواع آجیل در یک قسمت، انواع خشکبار در قسمت مخصوص به خود، انواع آجیل به صورت جداگانه در قسمت های مربوطه، و به طور مشابه سایر مواد غذایی که در یک فروشگاه آجیل و خشکبار در بخش های خاص عرضه می شوند.

مزیت این کار این است که هم مشتری به سرعت متوجه می شود که برای نیازهایش باید به کدام بخش مراجعه کند و هم فروشنده برای ارائه خدمات به مشتری در بین محصولاتش گم نمی شود.

روشنایی

موضوع بسیار مهم در دکور آجیل و خشکبار فروشی این است که نور کافی در فروشگاه وجود داشته باشد. با استفاده از انواع نورپردازی های روشن، مغازه خود را باز نشان دهید تا مشتریان وقتی در مغازه شما هستند احساس تاریکی و خفگی نکنند.

با نور کافی در دکوراسیون فروشگاه خشکبار، محصولات به خوبی کیفیت خود را نشان می دهند و مشتری با سهولت بیشتری از شما خرید می کند. درباره ی نورپردازی ایده های زیادی وجود دارد. در قفسه ها و ویترین های آجیلی و شکلاتی افزون بر چراغ های سقفی و دیواری می توانید از انواع چراغ های مخفی استفاده کنید.

تبلیغات و دکوراسیون

برای اینکه دکور آجیل فروشی خود را بهتر نشان دهد و برای مشتری جذابیت بیشتری داشته باشد باید به تزئینات آن توجه شود. برای این منظور می توانید از پوسترهای سایز بزرگ، پلکسی با طرح های جذاب در مورد آجیل و خشکبار، استفاده از گل و گیاه طبیعی و مصنوعی و مواردی از این دست در دکوراسیون مغازه خشکبار استفاده کنید.

ایده های جالب برای دکور آجیل فروشی

به کارگیری ایده های جالب و خلاقانه در دکوراسیون مغازه خشکبار و همچنین لوازمی که برای مشتریان در نظر می گیرید می تواند تاثیر زیادی در فروش شما داشته باشد.

داشتن مجموعه گرافیکی

هویت بصری فروشگاه شما شامل نام مناسب، لوگوی جذاب، بسته بندی منحصر به فرد، کیف یا کیف خاص با طرح لوگوی فروشگاه تاثیر بسزایی در مشتری خواهد داشت. برای این کار حتما از یک گرافیست خوب کمک بگیرید.

استفاده از عناصر طبیعی

آجیل و خشکبار از غذاهای طبیعی هستند و می توانید از عناصر طبیعی در فروشگاه خود برای تزیین آنها استفاده کنید. با این کار علاوه بر زیباتر شدن دکوراسیون فروشگاه خشکبار، بر حس ارگانیک و طبیعی این محصولات تاکید کرده اید. این عنصر ممکن است شاخه ای خشک شده از درخت گردو باشد.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه خشکبار فروشی، پوشاک، دکوراسیون داخلی آموزشگاه، طراحی دکور خشکبار فروشی, دکور مغازه خشکبار فروشی و طراحی دکور مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه خشکبار فروشی و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه خشکبار فروشی، پوشاک، فروشگاهی، دکور مغازه خشکبار فروشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *