دکوراسیون مغازه بستنی فروشی

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون مغازه بستنی فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه بستنی فروشی

دکوراسیون مغازه بستنی فروشی

دکوراسیون مغازه بستنی فروشی همواره دارای یک سری استاندارد و اصول می باشد که رعایت نمودن آن ها الزامی و حائز اهمیت می باشد.

بستنی یکی از پر مخاطب ترین خوراکی های جهان می باشد که که به عنوان دسر و شیرینی سرو می گردد. افرادی که عاشق شیرینی و شکلات هستند، هیچ وقت از خوردن آن سیری نمی پذیرند و هیمشه بدنبال پیدا کردن طعمی جدید و خاص می باشند.

دکور بستنی فروشی این روزها شاهد تغییرات جدید و مثبت در بسیاری از شهرهای بزرگ است. این تغییرات شکل و ظاهر مغازه را از حالتی بی روح خارج کرده و به سمت فضایی شاد، انرژی بخش و فانتزی برده است و همینطور دیزاین داخلی آن با محصولاتی که ارائه می شود؛ همگام شده است.

طراحی دکور مغازه بستنی فروشی

در ادامه می خواهیم به شما یاد بدهیم با داشتن دکور و ویترینی شیک و رنگارنگ، هر رهگذری را وادار به وارد شدن به مغازه کنید و نگذارید بدون خوردن یک بستنی از آنجا خارج شود.

مغازه بستنی فروشی از آن مدل فروشگاه هایی می باشد که دست طراح در طراحی دکوراسیون مغازه بستنی فروشی باز می باشد و قادر است از المان های رنگی و شاد استفاده نماید. با نصب عکس ها و تابلوهای رنگ و نئون فلکسی بر روی دیوار، به فضا روح ببخشد.

دکوراسیون مغازه بستنی فروشی

طراحی کانتر

کانتر اولین آیتمی است که مشتری آن را می بیند و برای ثبت سفارش و دیدن منوها به آن جا مراجعه می کند ؛ پس باید طراحی آن خیره کننده باشد. تمیز، مرتب و در عین حال فرمی متفاوت و رنگی شاد را داشته باشد. در سردر فروشگاه تابلو بستنی فروشی را هم نصب نمائید که می تواند یک تابلو رنگی و نئون فلکسی باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

ست میز و صندلی

مشتری های بستنی فروشی دو دسته می باشند؛ اشخاصی قصد خرید دارند و قصد دارند آن را با خود ببرند و دسته دوم قصد دارند از محیط آن جا برای خوردن بستنی و… استفاده نمایند. بنابراین باید فضایی برای نشستن و قرار دادن میز و صندلی، تعبیه کنید.

نظافت و بهداشت محیط، دکوراسیون و میز و صندلی امری می باشد کاملا واجب و در طول روز حتما باید در بازه های زمانی گوناگون به نظافت و پاکیزگی آن جا مشغول شوید.

طرح میز و صندلی ها را به طور رنگی و هماهنگ انتخاب نمائید. در فصل گرما و تابستان، برخی از افراد تمایل دارند که بستنی خودشان را در فضای آزاد بخورند؛ پس برای این حالت نیز، چند عدد میز و صندلی در بیرون از مغازه نیز بگذارید.

استفاده از رنگ های شاد

برای اینکه بتوانید فضایی شاد و پرانرژی را ایجاد کنید؛ بهترین راه ها، به کاربردن پالت های رنگی شاد و شاین است. رنگ های پاستلی را جهت طراحی دکور داخلی در نظر داشته باشید. دیوارها، سقف، کفپوش و همه ی میز و صندلی ها را با رنگ های شاد و طرح هایی جالب رنگ آمیزی نمائید.

رنگ پاستلی در کنار رنگ خود بستنی ها، یک هارمونی شادی بخش و روح نواز را به وجود می آورد.

دکوراسیون مغازه بستنی فروشی

استفاده از ماکت بستنی

شما قادر هستید ماکت بستی را در بخش ورودی قرار بدهید تا یک علامت برای این باشد که؛ به مغازه بستنی فروشی وارد می گردید. در گوشه و کنار مغازه از این ماکت های رنگی و یا طرح بستنی در حال ذوب هم استفاده کنید؛ در این حالت ظاهری فانتزی به دکوراسیون خواهید بخشید.

طراحی منو

داشتن منوی ویژه و هماهنگ با تم دکور قادر است شما را به یک برند تبدیل نماید. حتما از ایده و خلاقیت خودتان استفاده کنید و از جملات فانتزی و شاد استفاده کنید. از شکلک ها و ایموجی ها نیز می توانید بهره ببرید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پلاسکو

فضای آشپزخانه

بخشی مجزا و دور از چشم را برای قرار دادن وسایل آشپزخانه در نظر بگیرید. در این بخش می بایست حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائید.

داشتن فضای انتظار

حتما برای اشخاصی که منتظر آماده شدن بستنی خودشان می باشند؛ یک محیطی را ایجاد نمائید. اگر مساحت مغازه تان کوچک است می توانید از پارتیشن های سبک برای جداسازی استفاده کنید.

دکوراسیون مغازه بستنی فروشی

برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *