طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری
طراحی دکور مغازه لباس زنانه - پایا دکور - 02634484956 
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکور مغازه لباس زنانه خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

طراحی دکور مغازه لباس زنانه از قبیل موارد خیلی مهم برای جذب مشتری زیادتر است.

اهمیت دکور مغازه لباس زنانه در جذب کردن مشتری رابطه ی مستقیم با توجه خانم ها به ظاهر و دکوراسیون فضاهای گوناگون دارد و به همین خاطر می باشد که از حائز اهمیت ترین اصول در آغاز به کار با مشاغل مرتبط با بانوان می باشد.

طراحی دکور مغازه لباس زنانه کوچک و یا مغازه های بزرگ موقعی می تواند به بهترین روش اجرا شود که چند اصل حائز اهمیت در آن رعایت شود.

گام های مهم در طراحی دکور مغازه لباس زنانه، چیدمان بوتیک زنانه جدید و هر آنچه که می بایست در این بازه بدانید را در ادامه معرفی خواهیم نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

گام های مهم در طراحی دکور مغازه لباس زنانه

برای اینکه قادر باشید بهترین و زیباترین دکور داخلی بوتیک را طراحی نمائید، بهتر می باشد پیش از هر چیز فهرستی از کارهای مهم را در آن قرار بدهید.

توجه کنید که هر اندازه تعداد کارهایی که در فهرستتان تیک میخورند زیادتر باشد، در انتها در طراحی دکور مغازه لباس زنانه موفق تر عمل نموده اید. از ضروری ترین قدم ها در طراحی دکور مغازه لباس زنانه می شود به موردهای زیر اشاره کرد:

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

 

ابعاد و محیط داخلی بوتیک را محاسبه نمائید

براساس اینکه روش طراحی دکور مغازه لباس زنانه کوچک با سالن های بزرگ تفاوت بسیاری دارد، در نتیجه نیاز می باشد ابعاد و متراژ و همینطور طراح کلی مغازه را بر روی برگه مشخص نمائید.

البته برای این عمل می توانید از نرم افزارهای سه بعدی مثل 3DMAX هم استفاده نمائید تا نتایج حقیقی تر دیده شوند. افزون بر اندازه گیری ابعاد، نیاز می باشد نوع نورپردازی، کفپوش و بودن پنجره و نورگیر و همینطور شکل ورودی را هم مشخص کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

مقدار بودجه دکور مغازه لباس زنانه را در نظر داشته باشید

مقدار بودجه ای که برای تغییر و یا طراحی دکوراسیون بوتیک در نظر دارید را مشخص نمائید. بر این اساس می شود متریال و نوع سبک استفاده شده برای طراحی دکور و همینطور طراحی ویترین مغازه لباس زنانه را بهتر انتخاب کرد.

توجه کنید که داشتن بودجه کم علت عدم طراحی درست و شیک بوتیک نخواهد بود، بلکه با ایده پردازی و خلاقیت می شود با کمترین هزینه ها، بهترین دکوراسیون را طراحی کرد.

سبک دکوراسیون داخلی را انتخاب نمائید

در طراحی دکور مغازه لباس زنانه و مردانه و بقیه ی فضا های کاری می شود سبک های گوناگونی را بر اساس بودجه و همینطور سلیقه و خواسته هایتان انتخاب کنید.

دکور مدرن بوتیک زنانه یا کور مینیمال و بقیه ی سبک ها هر یک خوبی ها و خصوصیات خاص خودشان را خواهند داشت. به عبارت دیگر، به صورت قطع نمی شود مشخص کرد که کدام سبک ها همواره بهترین گزینه هستند.

براساس روحیات مخاطب هدف، فرهنگ و سن مخاطب های اصلی و حتی بزرگ یا کوچک بودن فضای مغازه در انتها می شود سبک ایده آل را انتخاب کرد.

در چندین سال اخیر، طراحی دکور مدرن و هینطور مینیمال خیلی مورد توجه قرار دارد. در دکور مغازه لباس زنانه تا حد امکان از لوازم تجملاتی با برق و درخشش بسیار زیاد استفاده نمیگردد.

همینطور، در طراحی دکوراسیون بوتیک مینیمال که از بهترین گزینه ها برای محیط های کوچک محسوب می شود، خلوت بودن و حفظ کردن زیبایی در عین سادگی هدف طراح است.

این سبک ها سبب می گردند تا دکوراسیون بوتیک کوچک مرتب و جذاب دیده شده و محیط بزرگ تر به نظر بیاید.

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه پوشاک بچه گانه 

قفسه بندی و چیدمان لباس

براساس اینکه چه نوع لباس و پوشاک را می فروشید، می بایست قادر باشید قفسه بندی، رگال ها و استفاده کردن از مانکن های جالب را به روشی صحیح و زیبا انجام بدهید.

انتخاب نوع قفسه ها و چیدمان لباس ها رابطه ی مستقیم با مقدار بودجه شما خواهد داشت.

به طور مثال، در صورتی که لباس های گران قیمت و برند را به فروش می رسانید، بهتر می باشد کمدهای زیبا و در تناسب با سبک داخلی بوتیک را جهت قرار دادن لباس انتخاب نمائید.

چیدمان رگال های متحرک در محیط داخلی فروشگاه یا نصب کردن قفسه روی دیوار از سایر شیوه های قرار دادن لباس ها است.

دقت کنید که بیشتر خانم ها ترجیح می دهند خودشان لباس های گوناگون را به طور دقیق تماشا نمایند و در انتها گزینه مدنظر را انتخاب کنند.

درخواست آوردن لباس های گوناگون از فروشنده سبب می گردد انتخاب را اندکی سخت نموده و در مشتری حس خوشایندی ایجاد نگردد. در نتیجه، بهتر می باشد با نصب کردن رگال و یا کمدهای گوناگون، طراحی دکور مغازه لباس زنانه را به بهترین نحو انجام دهید.

رگال ها در قفسه بندی تولیدی و انبار پوشاک هم بسیار کاربردی هستند و شدیدا در نظم فضا و دسترسی به لباس ها تاثیرگذار هستند.

در شکل کلی کاربردی ترین انواع قفسه برای مغازه لباس زنانه، قفسه بندی مشبک و قفسه های دیواری چوبی و فلزی می باشند.

قفسه های مشبک برای فروشگاه هایی به کار میروند که بودجه اندکی در اختیار داشته و با رنگ آمیزی مناسب و اندکی خلاقیت در نورپردازی قادر است جلوه خوبی برای آنها ایجاد کند.

قفسه های چوبی که مانند شلف می باشند هم تنوع زیادی دارند و بیشتر بوتیک ها برای لباس های کوچک تر از جمله تی شرت از آنها استفاده می نمایند. با این انتخاب از محیط خالی روی دیوار هم می شود به خوبی استفاده نمود.

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

تعیین مکان استراحت کوتاه مشتریان در بوتیک

خرید و گشت و گذار در بازار به طور حتم تمام اشخاص را خیلی زود خسته می نماید. افزون براین، اغلب مشتری های شما همراهانی با خودشان دارند که می بایست مدتی را برای خرید در انتظار باشند.

در این وضعیت می بایست مبلمان و صندلی های زیبا و در تناسب با دکور داخلی بوتیک انتخاب کرده و در مکان های مناسب قرار بدهید. توجه کنید که مکان استراحت مشتری نباید جلوی رفت و آمد بقیه ی اشخاص را بگیرد.

طراحی دکور مغازه لباس زنانه

برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟