امنیت مغازه طلا فروشی

تامین امنیت مغازه طلا فروشی

پیشتر به میزان بسیار زیادی دربار طراحی دکوراسیون مغازه طلا فروشی با شما صحبت کردیم اما در ادامه این مطلب هدف بر این قرار گرفته است که درباره امنیت مغازه طلا فروشی صحبت کنیم.شما میتوانید در ادامه این مطلب اطلاعات بسیار خوبی را در این باره کسب کنید .همچنین میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات گروه پایا دکور همراه باشید:

طراحی دکوراسیون آرایشاه زنانه

طراحی دکور داروخانه

امنیت مغازه طلا فروشی
امنیت مغازه طلا فروشی

5 راه ایجاد امنیت طلا فروشی

درب ورودی مغازه و ویترین یک طلافروشی باید دارای حفاظ و تورهای سیمی باشد ، تا از دسترسی به طلا و جواهرات داخل ویترین جلوگیری شود حتی اگر در مغازه طلافروشی از شیشه ضدگلوله استفاده می کنید که صد البته اینگونه است این حفاظ ها به شما کمک خواهند کرد گرچه این کار زاویه دید ویترین شما را تنگ می کند ولی این را به جان بخرید .

شیشه های درب ورودی و ویترین ها بهتر است از شیشه های ضدگلوله میرال باشد تا در صورت شکستن از هم جدا و خرد نشود .دیوارها و سقف و حتی کف مغازه بایستی از میلگرد و بتن به قطر حداقل ۲۰ سانتی متر استفاده گردد تا تامین کننده امنیت مغازه طلا فروشی در مقابل سرقت و دستبرد باشد.

تجربه دستبرد طلا فروشی در سال ۸۷ بازار مرکزی تهران نشان داد راه های کولر و هواکش های مغازه و گالریهای طلا و جواهر فروشی باید کوچکتر از حد معمول بوده و بوسیله جوش دادن میله های آهنی در حد ۸۰ سانتی متر به ۸۰ سانتی متر بسته شود تا راه ورود اشخاص را به داخل مغازه تا حدالامکان بسته باشیم.

امنیت مغازه طلا فروشی
امنیت مغازه طلا فروشی

کلید مغازه طلا فروشی نباید حتی برای مدت کوتاه در اختیار دیگران قرار گیرد زیرا ممکن است از روی آن کلید جدیدی ساخته شود. اگر کلید مغازه طلافروشی مفقود شد سریعا تمامی قفل ها و ورودی های مغازه را تعویض کنید برای تعویض قفل ها از خرید قفل از کلیدسازهای محلی خودداری کنید و حتی المقدور از محله های دیگر خریداری کنید .

استفاده از قفل برقی جهت کنترل ورود و خروج مشتریان و همچینن همواره بسته بودن درب در هنگام عدم تردد بسیار حائز اهمیت است. در موقع فشردن کلید قفل برقی جهت ورود مشتری ، چند لحظه تامل نموده حتما و وضعیت ظاهری او را بررسی نمایید.
آژیر اعلام خطر حتما باید در پشت حفاظ فلزی مغازه تعبیه گردد و در جایی دور از دسترس نصب گردد و در صورت امکان چند عدد در فواصلی دور از هم باشد.تا حفظ امنیت مغازه طلا فروشی را به خوبی بر قرار کرده باشید.
گاوصندوق مغازه طلافروشی باید در دیوارها جاسازی شده و در چندین قسمت به میلگرد های سقف یا شناژ دیوار جوش داده شود که برای بیننده محسوس نباشد .

دزدگیر- دوربین – سیستم مه امنیتی حتما از بروز ترین و جدید ترین سیستم های امنیتی (دوربین ، دزدگیر ،آژیر، سیستم مه ساز امنیتی، گاو صندوق آسانسوری) استفاده نمایید .

خدمات پس از فروش شرکت های ارائه دهنده سیستم های امنیتی بسیار حائز اهمیت است . از شرکت های ارائه دهنده سیستم امینی خود بخواهید که در دوره های زمانی حداکثر یکساله از سیستم نصب شده خود بازدید دوره ای بعمل آورند و گواهی صحت سلامت سیستم را صادر نمایند.

امنیت مغازه طلا فروشی
امنیت مغازه طلا فروشی
ایجاد امنیت مغازه طلا فروشی

کیفیت دوربین های مداربسته بسیار مهم است . نصب دوربین های مداربسته باید به تعداد کافی و در زوایا و محل های مناسب صورت گیرد که بتواند بهترین بهره برداری را در زمان نیاز داشته و همچنین هیچ نقطه کوری وجود نداشته باشد.
نصب یک دستگاه مه ساز امنیتی مطمئن ، میتواند در صورت بروز سرقت مسلحانه ، ابزار مناسبی جهت گرفتن دید سارق و اجبار آن به ترک محل باشد .

در صورت استفاده از این سیستم ها بهتر است ارتباط آن با گاوصندوق آسانسوری و درب برقی برقرار گردد تا بلافاصله پس از فعال شدن سیستم و تولید مه ، درب جهت خروج سارق باز شده و گاو صندوق آسانسوری به پایین حرکت کند.این شیوه ها برخی از شیوه ها و راهکارهای بسیار ساده برای ایجاد امنیت مغازه طلا فروشی میباشد.این مطلب در آینده به روز رسانی خواهد شد.

گروه صنعتی پایا دکور با خدمات زیر نیز همراه شما خواهد بود :

طراحی دکوراسیون مغازه طلا فروشی

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *