دکوراسیون در ۱۰ کشور دنیا

برترین کشور های طراح دکوراسیون

بسیاری از افرادی که به طراحی دکوراسیون میپردازند این موضوع برایشان حائض اهمیت است که طراحی دکوراسیونشان بروز باشد و در بسیاری از کشور های طراح دکوراسیون از این سبک استفاده شود.بنابراین ما مطلبی را گرد آوری کره ایم که به بررسی این موضوع خواهد پرداخت.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.همچنین شما میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات گروه صنعتی پایا دکور همراه باشید:

دکور مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون مغازه طلا فروشی

کشور های طراح دکوراسیون

کشور های طراحی دکوراسیون در دنیا

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور روسیه: آمیزه‌ای از قدیم و جدید

روس ها انسان هایی هستند که به گذشته ی خود بسیار اهمیت می دهند و همیشه در گذشته ی خود گیر کرده اند ، و این غیر ممکن است که بدون یادآوری گذشته به فکر آینده ی خود باشند . به همبن خاطر نمی توانید در خانه های جدی ان ها المان هایی از امکانات مدرن و امروزی را ببینید . در دکوراسیون داخلی یک فرد روسی کلاسیک المان هایی از تاریخ گذشته ی او را میبینید . اشیای گران قیمت تزئینی ، فرش‌ها، تابلوهای خانه،  و همه چیز را نشانی از روسیه و آب و هوای خاص و سرد آن میبینید. در خانه ی روس ها همیشه اشیای گران قیمتی زیادی را می یابید که ته مانده ای از رویای تجمل خانه ی سزار و تزار است .

کشور های طراح دکوراسیون

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور آلمان: اغراق در اشیا

مردم کشور هنر و فلسفه – آلمان-  آن ها بر عکسی روس ها چندان به گذشته پایبند نیستند اما به هنری بودن و تجمل دکوراسیون داخلی منزلشان بسیار اهمیت میدهند .در خانه ی یک آلمانی کلاسیک در انتخاب اشیا و جنس آن ها اغراق می شود . ممکن است آلمانی ها دارای خانه ای ساده باشند اما در این خانه حتما از قاب ها یا چراغ های برنجی و گاهی حتی با آب طلا استفاده می کنند . روکش مخملی مبل ها یک جزئ جدانشدنی از خانه ها می باشد کشور های طراح دکوراسیون یک سری از لوازم همیشه در خانه ی آلمانی ها وجود دارد مانند :کارهای هنری هنری عجیب و غریب با جنس ها ی خاص ، یک میز نوشیدنی ها ، و یک مبل راحتی شخصی . آلمانی ها رنگ های تند را زیاد نمیپسندند و از رنگ های سنگین و تیره بیشتر استفاده می کنند .

کشور های طراح دکوراسیون

بروز ترین کشور های طراح دکوراسیون

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور هندوستان: تلاقی ابریشم و رنگ‌ها

هندی ها از پارچه ها ی دستبافت و بافته ها خاصی استفاده می کنند که البته قدیم تر بیشتر استفاده می کردند . در واقع با پیشرفت علم و صنعت اقتصادی آسیا بسیاری از المان ها در دکوراسیون از بین رفت اما باز طراحان دکوراسیون تلاش می کنند تا از روش های گذشته و المان های آن در خانه های مدرن نیز استفاده نمایند . هنر هندی ها در طرح و رنگ پارچه ، و استفاده از ابریشم و به کار بردن آن در بافت روتختی ها و پرده ها و رومیزی ها می باشد . ممکن است در خانه ثی یک هندی از مبلمان خاصی خبری نباشد اما حتما در این خانه پارچه هایی با جنس خاص ابریشم و با طرح های خاص آسیایی دیده می شود . هندی ها پارچه را خیلی دوست دارند .این سبک پرجمعیت ترین کشور طراح دکوراسیون است.

کشور های طراح دکوراسیون

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور اسپانیا: بازی جوان‌ها با هنر

اسپانیایی ها دلشان شاد و جوان است و کلا انسان های سرخوشی هستند . بنابراین در دکوراسیون خانه های ان ها هر المانی که باشد میتوان گفت که یک جورهایی جوان پسند است . حتی اگر خانه متعلق به یک پیرمرد و پیرزن باشد  مثل این است که یک جوان خانه را طراحی کرده است . استفاده از پارچه های جدید و رنگ در خانه های اسپانیایی ها حرف اول را میزند . و همچنین استفاده از چوب و سرامیک . آن ها سادگی اما سرزندگی را دوست دارند . بنابراین در خانه ی یک اسپانیایی هیچ کس احساس خستگی نخواهد کرد .

 

کشور های طراح دکوراسیون

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور مکزیک: پیش به سوی نو شدن

این موضوع که اکثر خانه های روستایی و فقیر نشین در مکزیک روبه رشد و رو به متوسط می باشند نشان دهنده ی این است که مکزیکی ها روندی جدی را در پیش گرفته اند .

اولین تغییر های آن ها در خانه های ان ها دیده می شود . طراحی و دکوراسیون خانه های ان ها رو به تغییر است و در حال گذر از گذشته به آینده هستند . اما چیزی که واضح است این است که در دکوراسیون خانه ی یک مکزیکی هرچقدر که نکاه کنید میبینید که دکورها از چوب است . در واقع هر چقدر هم که تغییر کنند ،  اولین و آخرین انتخاب آن ها سبک روستیک است . از اصول دکوراسیون خانه ی مکزیکی ها شخصی سازی فضاهای خانه می باشد . به این منظور که هر چقدر هم که خانه کوچک و ساده باشد هر بخشی از خانه برای خودش مجزا می باشد .

برترین کشور های طراح دکوراسیون

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور ژاپن: یک طراحی طبیعی

ژاپنی ها طبیعت را بسیار دوست دارند بنابراین در چیدمان و طراحی دکوراسیون خانه هایشان کمتر از لوازم مصنوعی و یا مصالح ساختمانی استفاده می کنند . آن ها عاشق چوب ها ی بامبو و گل ها و گیاهان هستند و تا آن جا که بتوانند در فضای خانه ی خود از ان ها استفاده می کنند . اما امروزه در توکیو خانه ها آنقدر کوچک شده اند که دیگر خبری از باغ های ژاپنی نمی باشد . اما در هر صورت ژاپنی ها تا هر جایی که بتوانند طبیعت را وارد خانه ی خود می کنند. حتی از چوب برای دکوراسیون خانه ی خود استفاده می کنند . بویژه چوب بامبو که طرفداران زیادی دارد . مبل در خانه های ژاپنی یا اصلا وجود ندارد و یا کوتاه هستند. رنگ در و دیوارها کرم یا قهوه ای می باشد و پنجره ها یزرگ می باشند .

کشور های طراح دکوراسیون

 

سبک دکوراسیون داخلی منزل در کشور ایتالیا: واقعیت سنگ و فلز

گلدان‌های بزرگ، طراحی با کاشی، کاشی‌های رنگ‌شده با دست، صنایع دستی فلزی مخصوص تزیین دیوار، سفال، و … از مهمترین المان های دکوراسیون خانه های ایتالیایی می باشد .

گروه صنعتی پایا دکور با بیش از نیم قرن تجربه با شما همراه خواهد بود:

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *