دکوراسیون انواع فروشگاه ها

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون انواع فروشگاه ها خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون انواع فروشگاه ها

دکوراسیون انواع فروشگاه ها

طراحی دکور فروشگاه و چیدمان دکوراسیون فروشگاه پس از ارائه کالای با کیفیت، دومین عامل جهت فروش زیادتر و بهتر یک مغازه یا فروشگاه است. این بسیار مهم است که شما برای طراحی دکوراسیون فروشگاه و یا مغازه خود حتما از یک گروه متخصص در این زمینه استفاده نمایید.

زیرا یک طرح و دیزاین تخصصی و حساب شده دقیقا قادر است اثر مستقیمی روی مقدار فروش شما داشته باشد و از این رو شاید نخستین گام در جذب مشتری به طرف مغازه یا فروشگاه شما دارا بودن یک طراحی دکور زیبا و یک دیزاین خاص می باشد.

در حال حاضر در سراسر دنیا از طراحی داخلی تحت عنوان یک علم و هنر و صنعت یاد می گردد و در حقیقت یک طراح نیز می بایست دارای علم ویژه ی این کار باشد و هم زاویه دید هنری نسبت به کار را دارا باشد.

در کنار این دو مورد می بایست بتواند از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز جهان و مواد اولیه آن در ساختن طرح مد نظر شما نیز استفاده مورد نیاز را ببرد.

تاثیر ویترین در جذابیت فروشگاه

می بایست بدانید که در حقیقت ویترین فروشگاه شما رابطی میان فروشگاه و فضای بیرون بوده و هر چقدر که این رابط قادر بلشد رابطه ای قوی تر با مخاطب های بیرون برقرار کند قطعا در مقدار فروش شما هم موثر تر خواهد بود.

در حقیقت طراحی ویترین فروشگاه قادر است هم کارکرد مثبت و هم کارکرد منفی بر روی کسب و کار شما داشته باشد و می بایست در طراحی و نوع دکوراسیونی که قرار می باشد برای آن به کار ببرید نهایت دقت را انجام دهید.

موردهایی همچون رنگ بندی ویترین، نور ویترین، کیفیت مواد و متریال های مورد استفاده در ویترین و… از قبیل مهمترین قسمت های ایجاد یک ویترین محسوب می شود که می بایست دقت مورد نیاز را به آنها داشته باشید.

در واقع برای طراحی یک دکوراسیون زیبا و یک ویترین تخصصی برای یک مغازه، در قدم نخست می بایست به نوع محصول و کاربری فروشگاه یا مغازه دقت شود.

به عنوان مثال ویترینی که برای یک مغازه لباس فروشی طراحی می گردد، از نظر رنگ بندی، نور پردازی و متریال های استفاده شده کاملا تفاوت دارد با ویترینی که برای یک مغازه لوازم الکترونیکی و موبایل طراحی می شود.

آیا تا به حال به این توجه نموده اید که 2 مغازه یا فروشگاه در کنار یکدیگر، با محصولات و یا خدمات یکسان، ولی یکی همواره داری مشتری و دیگری بدون داشتن مشتری!!! چرا این اتفاق می افتد؟ گاهی اتفاق می افتد که حتی اجناس فروشگاه شلوغ تر با قیمت بالاتری به فروش می رسد و رقیب آن با قیمت پایین تر فروش کمتری دارد.

تنها علت این عامل جذابیت چیدمان دکوراسیون فروشگاه و دکوری زیبا و گیرا در آن مجموعه است. دکوراسیونی جذاب برای فروشگاه که همیشه به نظافت آن اهمیت داده می شود و گرد گیری می شود.

می شود گفت همین یک عامل به صورت تنها توانایی آن را دارد که میزان فروش شما را چند برابر نماید.

دکوراسیون انواع فروشگاه ها

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

طراحی دکوراسیون فروشگاه موبایل

توجه به کاربری و نوع محصولی که برای فروش در یک فروشگاه ارائه می شود و همچنین برآورده شدن نیازهای مشتریان، اولین قدم برای یک طراحی داخلی حرفه ای برای آن فروشگاه می باشد.

در یک مغازه فروش موبایل و لوازم الکترونیکی نخستین خواسته هر مشتری یودن میز ها و یا استند هایی برای کار نمودن با موبایل ها و بقیه ی محصولات است.

طراحی نورپردازی در یک فروشگاه موبایل باید به گونه ای باشد که نور در تمامی نقاط فروشگاه کامل بوده و فروشگاه کاملا روشن باشد، زیرا یکی از کارهای مشتریان تست کردن دوربین موبایل ها می باشد و برای گرفته شدن عکس بهتر می بایست نور فضا کافی باشد.

همینطور این نکته می بایست در نظر گرفته گردد که در طراحی میزها و استند ها، فضای کاملی جهت رفت و آمد مشتری ها در نظر گرفته گردد. همینطور برای کف سازی یک مغازه موبایل فروشی می شود از پارکت و لمینت های متناسب با طراحی های انجام شده استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون مغازه 

طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

طراحی دمور برای یک مغازه فروش لوازم خانگی آنچنان که فکرش را می نمائید، ساده نمی باشد، به این دلیل که لوازم خانگی دارای دسته بندی های گوناگون بوده که هر یک از آنها دارای ابعاد و سایز های مختلفی می باشند.

از لوازم کوچک مثل یک لیوان گرفته تا لوازم بزرگی همچون یخچال، ماشین های ظرفشویی و لباسشویی و… همگی باید به گونه ای چینش شوند که مشتری را سردرگم نکرده و مشتری هر آنچه را که نیاز دارد به سادگی در فروشگاه بیابد.

به علت سایز و ابعاد بزرگ بعضی از لوازم خانگی، متراژ فروشگاه نبایست از یک مقدار خاصی کمتر باشد، که محیط کافی برای چیدن همه ی محصولات موجود باشد.

نکته مهم در طراحی دکور فروشگاه لوازم خانگی این می باشد که چیدمان دکوراسیون فروشگاه باید به گونه ای باشد که مشتری در زمان وارد شدن به فروشگاه، در نگاه نخست بتواند اکثر محصولات را مشاهده کند.

به این حالت که باید لوازم با ارتفاع کمتر و کوچک تر را بر روی استند هایی در اول فروشگاه و لوازم با ابعاد و سایز بزرگ را در آخر فروشگاه قرار داد.

دکوراسیون انواع فروشگاه ها

طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک

فروشگاه پوشاک یکی از فروشگاه هایی می باشد که محتاج طراحی دکور ایده آل و جذاب است و دکوراسیون فروشگاه نقش حائز اهمیتی در انتخاب درست و رضایت مشتری ها دارد که انواع گوناگون این نوع دکوراسیون را در ادامه تفکیک می کنیم.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه

در بیشتر بوتیک های مردانه افزون بر انواع لباس، کفش و بقیه ی ملزومات مورد نیاز آقایان هم فروخته می شود، بر همین اساس نیاز می باشد برای طراحی دکور بوتیک دقت بسیاری خرج شده و فضایی را ایجاد کنید که از هر نظر مناسب و ایده آل باشد.

در طراحی ویترین مغازه بوتیک مردانه اول می بایست بتوانید سبک کلی کار و مشتری های هدف را مشخص کنید. اینکه شما تلاش در جذب مشتری های جوان دارید یا اشخاص میانسال در نوع طراحی اثر بسیاری دارد.

براساس اینکه اغلب بزرگسالان به طرف فضاهای منظم و رسمی گرایش می یابند، در نتیجه چیدمان دکوراسیون فروشگاه و مانکن ها می بایست کاملا منظم و رسمی بوده و از نورپردازی های تقریبا روشن می بایست استفاده گردد.

طراحی دکوراسیون بوتیک زنانه

بوتیک پوشاک زنانه شامل انواع لباس ها، مانتو، شال و روسری است  که گاه به شکل مجزا و یا در کنار یکدیگر فروخته می شوند.

برای طراحی دکور این نوع فروشگاه ها بهتر می باشد به این نکته توجه کنید که دکور می بایست به گونه ایی باشد که انواع پوشاک نمای خوبی داشته باشند و به سادگی طرح و مدل آنها قابل مشاهده باشد و همینطور فضای دسترسی مشتری هم فراهم شده باشد تا باعث رضایت مشتری و همینطور خرید مناسب او شود.

دکوراسیون انواع فروشگاه ها

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند:  طراحی دکوراسیون مغازه ، پوشاک، دکوراسیون فروشگاهی ، دکور آرایشگاه و  دکور فروشگاهی و ویترین مغازه و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه، پوشاک، فروشگاهی ، دکور مغازه آرایشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *