بهترین ایده دکوراسیون رستوران

زیباترین طراحی دکوراسیون رستوران در سال 2018

محیط رستوران , محیطی است که به مسئله ی بهداشت و کیفیت غذای آن دقت می شود ، اما به همان اندازه نحوه ی دکوراسیون رستوران نیز مهم می باشد .گروه صنعتی پایا دکور به عنوان یکی از برترین گروه در طراحی دکوراسیون فروشگاه و مغازه با شما همراه خواهد بود.همچنین میتوانید با خدمات زیر نیز با این گروه همراه باشید:

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

دکوراسیون مناسب رستوران در سال 2018

محیط رستوران و طراحی دکوراسیون و چیدمان آن ، باید به گونه ای باشد که مشتریان جذب آن شوند ، و از غذا خوردن خود در آن رستوران لذت ببرند .در این فضا و فضاهایی شبی آن ، به کاربردن آثار هنری و دکوری مانند تابلو و نقاشی ، موسیقی های خاص و زیبا ، و یا صندلی های زیبا و میزهای فورمیکا ، می تواند به جذاب تر شدن آن کمک کند .

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون و چیدمان مبلمان در دکوراسیون رستوران

اکثر اوقات ، مردم برای گذران اوقات خود به رستوران می روند ، بنابر این به کاربردن طراحی زیبا و مناسب می تواند رستوران  را به محیطی همیشگی برای اوقات فراغت آن ها نبدیل کند .

طراحی دکوراسیون رستوران را بر اساس کانسپت انجام دهید . زمانی که موضوع کلی رستوران خود را مشخص کردید ، در مورد چگونگی دکوراسیون آن و و ویژگی های تزئینی آن فکر کنید . مثلا اگر رستوران شما در محله ای مربوط به قرن شانزدهم لندن قرار دارد ، می توانید از ویژگی های آن دوره مانند آثار هنری آن ، نقش دیواره ها ، مبل ها و… استفاده کنید .

دکوراسیون رستوران

تعادل ظرفیت صندلی در دکوراسیون رستوران

یکی از موارد مهم حفظ تعادل اندازه ی صندلی ها به نسبت فضا ی رستوران می باشد . پس علاوه بر خلاقیت هایی که برای دکوراسیون و طراحی های هنری آن اراائه می دهید ، به چیدمان صندلی ها نیز دقت کنید و اجازه دهید مشتریان حس تجربه ی خوب و متفاوتی را در رستوران شما داشته باشند . برخی از رستوران ها تنها بر تعداد صندلی ها تکیه می کنند که این نیز می تواند شما را فضای کلی و کیفیت طراحی دور کند . بنابراین بر هر دومورد تمرکز کنید .

 

مناطق مشکل برای چیدمان میز در دکوراسیون رستوران

شاید برای همه ی ما اتفاق افتاده باشد که در اکثر رستوران ها ، فضایی به عنوان میز نامطلوب وجود دارد، که مشتری ها حاضر به نشستن در آن محل نمی باشند ، آن میز می تواند در کنار در ورودی ، در مسیر رفت و آمد به سرویس های بهداشتی ، د رکنار در آشپزخانه و از این قبیل باشد ، و به ندرت پیش می آید که رستورانی ، در نحوه ی چیدمان خود به صورت خلاقانه و عاقلانه ، چنین مشکلی را نداشته باشد . برای حل چنین مشکلی می توانید ، از مواردی مانند ، پارتیشن یا گلدان های زیبا و در ابعاد گوناگون در کنار این میزها استفاده کنید . برای این که چنین مشکلی را پیش از مشتریان متوجه شوید ، بر روی صندلی ها بنشینید و دید آن ها و سایر جوانب را بررسی کنید .

دکوراسیون رستوران

موسیقی در دکوراسیون رستوران

معمولا در رستوران های لوکس و شیک معمولا سکوت چندان مطلوب نمی باشد ، اما نوع موسیقی را بر اساس منوی غذایی ، نحوه ی دکوراسیون و آثار هنری و نقاشی ها، و تم کلی رستوران انتخاب کنید . از آهنگ های بسیار تکراری که کارکنان از شنیدن آن خسته می شوند خود داری کنید . هر چند که موسیقی زنده تا حدودی گران است ، اما احساس مطلوب تری را در مشتری ایجاد می کند . می توانید از یک گروه موسیقی برای جذب مشتریان بیشتر ، در روزها و یا مناسبت های خاصی استفاده کنید .

گروه صنعتی پایا دکور افتخار دارد که به ارائه خدمات زیر نیز میپردازد:

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

برچسب ها : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *