زیباترین دکوراسیون آرایشگاه زنانه ۲۰۱۸

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

دکوراسیون آرایشگاه زنانه همیشه در قلمرو زیباترین و جذاب ترین فضاهای معماری قرار داشته است .اما در ادامه این مطلب به بررسی چند نکته مهم در دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018 خواهیم پرداخت.سالن آرایشگاه زنانه در برخی از کشورهای دارای امکانات زیادی است که این امکانات باعث می شوند مشتریان زیادی وارد این سالن های آرایشی شوند شهرهای مانند دبی از سالن آرایشی زیبایی بر خورد دار می باشند.

همچنین میتوانید در خصوص خدمات زیر نیز با گروه پایا دکور همراه باشید:

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

دکور مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

۱- سبکی که در طراحی داخلی بسیاری از سالن های زیبایی مورد استفاده قرار گرفته ، سَبک کلاسیک است . همانطور که می دانید این سبک نمادی از شکوه و جذابیت است .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۲- ورودی یک سالن زیبایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . میتوانید در اولین گام به طراحی فضایی به نام پذیرش باشید تا مراجعین بعد از ورود به سالن دچار سردرگمی نشوند و در بخش پذیرش با تمام احترامات مورد استقبال و احترام مسئول بخش پذیرش قرار گیرند .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۳- ایجاد یک فضای انتظار مجلل تاثیر بسیار زیادی در گذر زمان و همچنین جذب مشتریان دارد . پیشنهاد می کنیم از بهترین مبلمان در این فضا استفاده کنید .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۴- استفاده از رنگ بندی روشن ، کار شما را برای تمیز کردن سالن زیبایی بیشتر از سایر رنگ ها به زحمت می اندازد اما مزایای زیادی نیز به همراه دارد . رنگ های روشن به فضا، شادی می بخشند و در بلند مدت باعث خستگی و کسلی کارکنان نمی شوند .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۵- هم سادگی و هم تجملات !!! در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه فوق از صندلی ، میز و وسایل مدرن در کنار دیوار هایی از سبک کلاسیک مشاهده می کنیم . این موضوع در رنگ ها نیز قابل مشاهده است . رنگ طلایی که نمادی از سبک کلاسیک و پر ذرق و برق است و رنگ سفید که مدرنیته را فریاد می زند .

۶- استفاده از لوستر های کریستالی ، جلوه زیبایی به دکوراسیون آرایشگاه بخشیده است .

بهترین طراحی دکور آرایشگاه زنانه

۷- بخش سرشور نیز به مانند فضای سالن آرایش از رنگ بندی سفید و طلایی استفاده کرده است . شیر آلات طلایی در کنار سینک سفید رنگ ، ترکیب رنگی لوکسی را ایجاد کرده اند .

۸- استفاده از تقارن در بخش های مختلف سالن زیبایی یک انسجام واحد در طراحی را نشان می دهد . همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در بالای هر یک از مبلمان ها یک قاب ظریف به سبک کلاسیک طراحی شده است .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۹- یکی دیگر از نکات مهم در طراحی یک آرایشگاه ، تامین نور مناسب برای این فضاست . پیشنهاد می کنیم تا حد امکان از نور طبیعی در این فضا استفاده شود . همچنین استفاده از فرم های ساده در طراحی سقف و استفاده از لوستر های بلوری که نور را هدر نمی دهند پیشنهاد می شود .

۱۰- به بخش سرویس بهداشتی نیز بها بدهید . در طراحی داخلی این سرویس بهداشتی باز هم از رنگ های طلایی ، سفید و البته رنگ قهوه ای استفاده شده است . حتی در سرویس بهداشتی نیز نماد تجمل و لوکس بودن قابل مشاهده است .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۱۱- اگر متراژ مناسبی برای طراحی سالن زیبایی دارید ، بخش های مختلف آرایشگاه را از هم دیگر تفکیک کنید . این امر به حرفه ای تر نشان دادن کار شما کمک بزرگی می کند .

۱2- اگر متراژ مناسبی برای طراحی سالن زیبایی دارید ، بخش های مختلف آرایشگاه را از هم دیگر تفکیک کنید . این امر به حرفه ای تر نشان دادن کار شما کمک بزرگی می کند .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۱3- در بخش منطقه انتظار مشتریان ، از کتاب ها و ژورنال های آرایشی و بهداشتی استفاده کنید . سعی کنید هر ۱ ماه یک بار این ژورنال ها را بروز نمایید .

۱۳- سعی کنید بیش از سه رنگ در دکوراسیون داخلی استفاده نکنید . استفاده از رنگ های کمتری مساوی است با نظم بیشتر !!!

دکوراسیون آرایشگاه زنانه 2018

۱۴- حتی در استفاده از جای کارتی نیز حرفه ای عمل کنید ، چرا که مشتریان شما خانم هستند و خانم ها به جزئیات حتی کوچک نیز توجه می کنند .

۱۵- قاب های طلایی رنگ در پس زمینه سفید ، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند .

گروه صنعتی پایا دکور افتخار دارد که با بیش از نیم قزن تجربه در عرصه طراحی دکوراسیون مغازه با شما در خدمات و اجرای دکوراسیون مختلف همکاری کند.برخی از مهمترین این خدمات را میتوانید در ادامه مشاهده کنید:

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

دکور مغازه پوشاک مردانه

برچسب ها : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *