نکاتی در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.یکی از مهم ترین مواردی که قطعا در موفقیت و محبوب شدن یک کسب و کار موثر می باشد، نما و جلوه ای است که دیگران از آن می بینند. اینکه مخصوصا برای اولین بار چگونه در ذهن مخاطبان ثبت می شوید، بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل است که در سال های اخیر مشاغل مختلف سعی دارند تا حد امکان به دکوراسیون و چیدمان محل کار خود اهمیت بدهند. در خصوص آرایشگاه مردانه و زنانه نیز چنین ضرورتی وجود دارد و باعث شده آرایشگران حتما به مواردی که می توانند باعث زیباتر شدن فضای داخلی شوند، اهمیت بدهند.

شما میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات ما همراه باشید :

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

طراحی دکور داروخانه

بهترین طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

هر چند که در خصوص آرایشگاه های زنانه این موضوع بسیار پر رنگ تر می باشد و به میزان بیشتری به آن توجه می شود؛ زیرا به هر حال هر موضوع یا شغلی که به نوعی مرتبط با خانم ها باشد، علاوه بر برخورداری از مخاطبین بیشتر مورد توجه بیشتری نیز قرار می گیرد و یکی از ابتدایی ترین ویژگی هایی که باید داشته باشد، این است که زیبا و چشم نواز باشد تا مورد پسند بانوان قرار گیرد. بر این اساس طراحی دکور آرایشگاه زنانه مقوله ای است که لازم است آرایشگران آن را جدی بگیرند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کرده و یا مشتریان خود را نیز راضی نگه دارند.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه
طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

علاوه بر این که در چنین کسب و کاری حرفه ای بودن و با تجربه بودن آرایشگر و کیفیت خدماتی که ارائه می دهد، بسیار اهمیت دارد و علاوه بر آن بهره مندی فضای آرایشگاه از چیدمانی زیبا و راحت برای مراجعه کنندگان نیز می تواند یکی از رموز محبوبیت آن باشد. اینکه از چه سبکی برای تعیین و طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه استفاده شود، تاثیر پذیر از عوامل مختلفی است که یکی از این عوامل زنانه یا مردانه بودن آرایشگاه می باشد و همچنین تمامی جزییات مرتبط با دکوراسیون همانند سبک، طرح، رنگ، چیدمان، نور پردازی، تجهیزات و …. کاملا مطابق با سلیقه ی آرایشگر خواهد بود؛

به همین دلیل وقتی مشتری وارد آن محیط می شود می تواند تا حد زیادی با سلیقه و روحیات آرایشگر آشنا شود و خیلی از مشتریان با تجربه هم می توانند از روی میزان اهمیتی که شخص آرایشگر به طراحی دکور آرایشگاه زنانه خود داده است، پی به مهارت و سلیقه ی وی در امر آرایشگری ببرند؛ زیرا یکی از ملزومات حرفه ای بودن در این شغل این است که به اندازه ی کافی به جزییات که کلیات را تشکیل خواهند داد، توجه شود و کسی که به زیبایی و هارمونی جزییات سالن آرایشگاهی خود اهمیت دهد، قطعا از دقت کافی برای آراستن مشتریان نیز برخوردار خواهد بود؛

پس توجه داشته باشید که بیش از آن چیزی که شما می اندیشید این موارد در نظر مراجعه کنندگان مهم خواهد بود و به همین دلیل لازم است که یک آرایشگر موفق، زیبایی و جذابیت محیط و طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه ی خود را از دید مشتریانش بسنجد.

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه
طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

زیباترین طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

دکوراسیون سالن زیبایی می تواند بر اساس سبک های ایرانی یا اروپایی دیزاین شود و این انتخاب کامل سلیقه ای است. با توجه به اهمیت این موضوع و عمیق تر شدن نیاز به طراحی محیطی، امروزه بیشتر صاحبان مشاغل سعی می کنند که قبل از اقدام به انجام کار و صرف هر گونه ی هزینه ی زمانی و مالی با یکی از شرکت های فعال در این زمینه نیز مشورت داشته باشند؛ زیرا به هر حال استفاده از ایده ها و اطلاعات سایرین نیز می تواند به آن ها کمک کند تا سبک بهتری را برای اجرا در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه ی خود انتخاب نمایند.

کسانی که همانند مجموعه پایا دکور در این خصوص خدماتی را ارائه می دهند، می توانند بر اساس تجربیات اجرایی خود در طی سال ها فعالیتی که داشته اند، توصیه ها و پیشنهادات بهتری را به متقاضیان ارائه دهند و این موضوع که قبل از اجرای دکوراسیون سالن زیبایی بتوان برنامه ریزی نمود و پس از بررسی ایده ها و مشخص نمودن یک طرح کامل برای استفاده ی بهینه تر از فضا کار را شروع کرد تا حد زیادی به نفع شخص آرایشگر زنان خواهد بود؛ زیرا می تواند با صرف هزینه ای معقولانه تر و در مدت زمان مشخص تری دکوراسیون آرایشگاه مردانه یا زنانه ی خود را طراحی نماید.

توجه داشته باشید که لوکس بودن فضای داخلی تنها به این معنی نیست که از تجهیزات و وسایل بسیار مدرن و گران قیمت استفاده شود، بلکه هنر به کار گیری صحیح از هر وسیله و تجهیزات، مبلمان، دکورهای آرایشگاهی، تکنیک های نور پردازی، آینه و …. است که باعث می شود یک فضا متمایز از آرایشگاه های قدیمی باشد و به دل مشتری بنشیند.

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه
طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

فاکتورهای مهم در طراحی دکور آرایشگاه زنانه

 • استفاده از وسایل جدید، سالم و مدرن
 • هماهنگی و تناسب وسایل داخل آرایشگاه با فضای آرایشگاه
 • استفاده از تابلوهای زیبا برای آراستن دیوار ها به گونه ای که با فضای آرایشگاهی متناسب باشند، همانند تصاویر انواع مدل مو، میکاپ، شینیون و ….
 • استفاده ی کافی از آینه برای بازتاب نور و هم چنین برای آنکه مشتریان بتوانند ظاهر خود را از هر زاویه ای مشاهده نمایند.
 • انتخاب تعداد تجهیزات و نوع طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و مردانه بر اساس میزان فضا و متراژ آن محیط
 • استفاده از قفسه ها و کمد ها که می توانند از جنس های مختلفی باشند، برای مثال چوب.
 • تفکیک بخش های مختلف در یک سالن زیبایی همانند بخش مدیریت، پذیرش، براشینگ و شینیون، اپیلاسیون، مانیکور و پدیکور، ماساژ و …
 • انتخاب هوشمندانه ی رنگ ها بر اساس اینکه مخاطبان آرایشگاه خانم ها هستند یا آقایان.
 • توجه به تاثیر تیرگی و روشنی هارمونی رنگ ها بر محیط داخلی
 • استفاده از ابزار های تکمیلی مثل آینه، کاغذ دیواری، قاب، پوشش های مردن، کناف، گچبری و …. بر اساس تناسب آن ها با سبک دکوراسیون آرایشگاه مردانه و زنانه
 • بر خورداری از نور مناسب و تجهیزات نور پردازی کافی در دو رنگ زرد و سفید در بخش های مختلف آن فضا ( سقف، دیوارها، دور آینه ها و … )

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه و زنانه و سالن زیبایی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

در ادامه میتوانید با مهم ترین فعالیت های گروه پایا دکور همراه باشید:

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

دکور مغازه پوشاک زنانه

تاثیر رنگ بر طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

رنگ سفید, نماد آرامش و پاکی

رنگ سفید گزینه ی مناسبی برای پس زمینه می باشد زیرا فضا را دلگشاتر و بزرگتر نشان می دهد . اگر می خواهید کگه مبل ها ی رنگی و تابلو های دیواری جلوه ای زیبا پیدا کنند برای پس زمینه ی آن ها رنگ سفید را انتخاب کنید . یک اتاق که کاملا به رنگ سفید باشد ، بزرگ و خالی به نظر می رسد . بنابراین در این اتاق می توانید از مبل و وسایل رنگی استفاده کنید و فضایی مدرن و شیک خلق نمایید. یک اتاق سفید مانند یک تابلو ی خالی می باشد که می توانید با ایده هایی خلاقانه به آن زیبایی و جلوه ای خاص ببخشید .

 

نمونه هایی زیبا از طراحی های دکور آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی بانوان اجرا شده توسط پایا دکوریشن را می توانید در این ویدیو کوتاه ببینید.

 

برچسب ها : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *