طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی.گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.دکور و نمای ظاهری یک مغازه اولین موردی می باشد که مخاطبان و مشتریان به آن توجه خواهند کرد و حتی شاید برایتان جالب باشد که در نگاه اول خیلی بیشتر از محصولات و کالاهای چیده شده در ویترین مورد توجه خواهد گرفت، به همین دلیل است که مجموعه ی پایا دکور همواره تاکید دارد که دکور مغازه، فروشگاهی و ویترین به گونه ای متناسب با نوع بیزینس و کالاهایی که برای فروش موجود هستند، تعیین شود و به صورتی باشد که دارای وجه اشتراکات لازم بوده و مشتریان در نگاه اول علاوه بر اینکه جذب دکوراسیون مغازه ی شما خواهند شد، کالا ها و اجناس را نیز مشاهده نمایند.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

به بیانی دیگر دکوراسیون داخلی و ویترین باید معرف یک کسب و کار و محصولاتی باشد که قابل ارائه و فروش به مخاطبین هستند. در خصوص مغازه ساعت فروشی مجموعه ای از ایده ها و سبک های مختلف وجود دارد که صاحبان این شغل می توانند از آن ها برای دیزاین و زیبا سازی استفاده نمایند. خاص بودن به معنای پیروی از مد نیست؛ زیرا در کشوری مثل ایران پیروی از مد و موارد جدیدی که در زمینه ی دکوراسیون مطرح می شود کاری است که اغلب آن را انجام می دهند؛ بنابراین خاص بودن به این معنا خواهد بود که شما بتوانید با استفاده از ترکیبات مناسب و هارمونیک رنگ ها، متریال ها و طرح های مختلف یک ایده ی جذاب، غیر تکراری و چشم نواز را برای طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی خود پیدا کرده و اجرایی نمایید.

طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

طراحی دکور مغازه ساعت فروشی

در این راستا مجموعه ی پایا دکور به عنوان یکی از شرکت های فعال و معتبر در زمینه ی طراحی داخلی فروشگاهی در خدمت رسانی به متقاضیان حاضر است که این خدمات شامل بررسی محیط، مشاوره، ایده یابی، طراحی و پیاده سازی طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی می باشد.

برای فراهم سازی یک دکور زیبا، ارائه ی یک طرح کاربردی و در عین حال جذاب لازم است که به فاکتورهای مختلفی توجه شود، برای مثال:

 • متراژ آن فضا و شکل محیطی آن ( ستون ها، پنجره ها، دیوارها و … )
 • از چه فناوری یا تکنولوژی هایی قرار است استفاده شود؟
 • استفاده از چه متریال و موادی نظیر چوب، شیشه، فلز و … مناسب تر می باشد؟
 • نحوه ی ارائه ی کالاها در یک مغازه ساعت فروشی به چه صورت خواهد بود و چه سیستمی برای چیدمان و دکوراسیون آن ها مناسب تر است؟
 • میزان برخورداری محیط از نور طبیعی چقدر است و به چه میزان نیاز به استفاده از تکنیک های نورپردازی محیطی یا موضعی دارد؟
 • چگونه می توان محصولات و اجناس را به گونه ای در معرض دید مشتریان قرار داد که علاوه بر امکان مشاهده ی درست و اصولی، امنیت اجناس نیز حفظ شود؟

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

بررسی موارد مذکور به همراه نکات مختلف دیگر باعث می شود تا برای طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی با دیدی باز تر و جامع تر تصمیم گیری شود و در این راستا قطعا بهرمندی از نظرات افراد مختلف به ویژه کسانی که در این حوزه فعال و دارای تجربه هستند، سودمند خواهد بود.  مجموعه ی پایا دکور با ارائه ی خدمات مشاوره می تواند راهنمای بسیاری ازکسانی باشد که در صدد برنامه ریزی برای ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی خود با در نظر گرفتن معیارهای مثل زیبایی، کارایی و مدرن بودن می باشند.

طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی
طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

نکات مهم در طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی

ویترین یک فروشگاه ارتباط بسیار مستقیمی با مخاطبان بر قرار می نماید و به همین دلیل لازم است که به میزان کافی از جذابیت برخوردار باشد، بر این اساس علت حساسیت صاحبین مشاغل به این موضوع که ویترین فروشگاهشان بسیار خاص و زیبا و مدرن طراحی شود، مشخص می گردد زیرا دکوراسیون خوب می تواند به تعداد مشتریان آن ها بیفزاید و دکور نا مناسب و غیر استاندارد هم می تواند بر جذابیت کسب و کار آن ها تاثیر منفی بگذارد. برای طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی لازم است که به نکات زیر توجه شود:

 • اگر از ویترین برای قرار دادن ساعت ها استفاده می شود، باید به گونه ای باشد که مشتریان بتوانند به راحتی مدل های مختلف را مشاهده نمایند، به این منظور استفاده از ویترین های شیشه ای که از میزان بازتاب نور مناسبی برخوردارند، پیشنهاد می شود.
 • از متریال های مناسب برای فضا سازی وترکیب کردن آن ها به صورت صحیح با یکدیگر استفاده شود.
 • استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی پیشنهاد می شود.
 • استفاده از نور پردازی و ترکیب رنگ های مناسب به منظور ایجاد شفافیت در فضای داخلی و جلوه بخشیدن به کالاها
 • استفاده از رنگ بندی مناسب؛ زیرا رنگ ها تاثیر زیادی در جذابیت محیط و دکوراسیون فروشگاه ساعت شما خواهند داشت.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *