تاثیرات هنر بر دکوراسیون

تاثیر هنر بر روی دکوراسیون خانه

هنر ، مجموعه ای از آثار است که به دست انسان ها برای اثر گذاری بر روی احساس و هوش انسان خلق می شود . و گاهی با هدف رساندن مفهومی خاص خلق می شود .موضوعی که ما در ادامه این مطلب برای شما درباره تاثیر هنر بر دکوراسیون صحبت خواهیم کرد.

همچنین شما میتوانید با گروه پایا درخصوص خدمات زیر نیز همراه باشید:

دکور مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

هنر بر دکوراسیون

تاثیرات هنر بر دکوراسیون

گاهی ممکن است تنها برای لذت بردن از آن، ارائه شود . معماری یکی از رشته های مهم هنری می باشد و طراحی داخلی ساختمان نوعی از این هنر است.

چیدن وسایل و المان های مختلف ، ترکیب طرح ها و رنگ ها مختلف در کنار یکدیگر ، طوری که هم زیبایی داشته باشد و کارکرد موثر ، یک هنر خلاقانه ی بزرگ می باشد . طراحی داخلی ساختمان را می توان شبیه به یک بوم نقاشی دانست که ، که یک نقاش از رنگ های مختلف برای کشیدن طرح مورد نظرش در این بوم استفاده می کند . طراح داخلی ، علاوه بر رنگ ها ، با اکسسوری ها و انواع وسایل مختلف در ارتباط می باشد و لازم است که این المان ها را که گاهی دور از هم می باشند در کنار هم به گونه ای قرار دهد که بیننده از تماشای آن لذت ببرد .

 

استفاده از تابلوهای هنری بر دیوار

همانطور که می دانید هنر خلاقانه باعث چیدمان خانه ای زیبا می شود. و در این چیدمان می توان از انواع آثار هنری استفاده کرد . مهمترین آثار هنری استفاده شده در خانه ها عکس و یا تابلوهای نقاشی می باشد . استفاده از یک تابلوی هنری بر روی یکی از دیوارها ، به فضای خانه روح بیشتری میبخشد. برای نصب یک تابلو بر روی دیوار باید به ابعاد دیوار ، اندازه و تعداد تابلو ها توجه شود . در صورتی که تابلوها را به صورت تصادفی در کنار هم بر روی یک دیوار قرار دهید نه تنها باعث زیبایی خانه نمی شود بلکه فضایی شلوغ و درهم ریخته را نشان می دهد.

برای تصمیم گیری در این مورد بهتر است که قبل از سوراخ کردن دیوار طرح مورد نظرتان از چیدمان را ابتدا بر روی یک کاغذ پیاده کنید.

هنر بر دکوراسیون

هنر و چیدمان دکوراسیون

توجه داشته باشید که رنگ های انتخابی تابلو ها ، چه نقاشی باشند و چه عکس ، باید مناسب و هماهنگ با نوع چیدمانتان باشد . مثلا اگر نشیمن خانه را با رنگ هایی مانند خاکستری و سفید چیده اید ، می توانید از تابلویی بارنگ شاد استفاده کنید که کاملا حس فضا را دگرگون سازد . هر چند که برای ایجاد یک فضای بصری سیال می توانید از المان های رنگی خیلی واضح در تابلو ، در جاهای دیگری از خانه استفاده کنید . مثلا اگر بیشترین رنگی که در تابلو بکار رفته آبی می باشد می توانید کوسن ها و یا رومیزی را رنگ آبی بکار ببرید که این باعث همگونی در فضا می شود .

گروه صنعتی مبین کانتین با ارائه خدمات بسیار متنوعی با شما همراه خواهد بود:

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه 

طراحی دکوراسیون داروخانه

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *