طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

طراحی دکوراسیون مغازه های کوچک

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه کوچک در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.

اگر شغل شما به نوعی مرتبط با خرید و فروش کالا می باشد، حتما می دانید که بسیاری از عوامل در میزان فروش موثر هستند و با به کار گیری آن ها می توانید به تعداد مخاطبان و مشتریان و میزان اعتبار خود بیفزایید.

با توجه به رقابتی که معمولا در بازار اصناف مختلف وجود دارد، فروشندگان سعی می کنند تا از ایده های جدید در کسب و کار خود استفاده نمایند. یکی از این ایده ها که بسیار چشمگیر خواهد بود و بر مخاطبان اثر می گذارد، سبک طراحی دکوراسیون مغازه کوچک ، فروشگاه، واحدهای تجاری و مراکز خرید می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

نقش طراحی دکوراسیون اماکن تجاری در موفقیت این مشاغل بسیار موثر است، برا نمونه بسیار جالب توجه است که به مواردی اینچنینی توجه داشته باشیم. در زیر نمونه های موفقی از فعالیت های اجرای طراحی دکور آرایشگاه زنانه و همچنین طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی برای بررسی بیشتر توسط کاربران آورده شده است.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

با توجه به این که روز به روز به میزان این رقبا افزوده می شود و مغازه های جدید نیز راه اندازی می گردد، شاید شما نیز به عنوان یک فروشنده به تغییر و یا بازسازی دکور فروشگاه خود فکر کنید.

این نشانه ی بسیار خوبی است؛ زیرا شما با صرف اندک هزینه ی مالی و زمانی می توانید تغییری را به وجود آورید که اولین سود و فایده ی آن افزایش میزان فروش و سود آوری اقتصادیتان می باشد.

طراحی دکوراسیون مغازه باید به گونه ای باشد که توجه رهگذران و افرادی که قصد خرید کالایی را دارند، جذب نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

نقش ویترین در طراحی دکوراسیون مغازه کوچک

ویترین مغازه ی شما می تواند در کوتاه ترین زمان با ذهن بیننده ارتباط برقرار کند و به نوعی فرد را به بازدید از فروشگاه شما دعوت نماید؛ پس این موضوع تا حد زیادی اهمیت دارد و نمی توان از کنار آن به سادگی گذشت.

حتی اگر محصولات، اجناس و کالاهایی که در مغازه ی خود به فروش می رسانید از بالاترین میزان کیفیت برخوردار باشند؛  اولین موردی که در جذب مشتریان موثر واقع خواهد شد، زیبایی و جذابیت ویترین و دکوراسیون مغازه ی شما است.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

اگر می خواهید که چنین تغییری را در محیط داخلی مغازه ی خود به وجود آورید، پیشنهاد مجموعه ی پایا دکور به عنوان یکی از شرکت های فعال در خصوص طراحی دکوراسیون مغازه کوچک ، متوسط ، بزرگ، واحد های تجاری و اداری و … این است که برای کسب نتایج بهتر این کار را برون سپاری نمایید و به دکوراتور ها و طراحان حرفه ای بسپارید.

در این صورت حاصل نهایی پروژه، یک دکور بسیار شیک، مدرن و کاربردی به همراه رنگ بندی مناسب و دلنشین و نور پردازی حرفه ای خواهد بود که از هر لحاظ با سلیقه ی شخصی شما، تمایلات مخاطبان و نوع کسب و کارتان هماهنگی دارد.

پایا دکور قبل از ارائه ی طرح اولیه و اجرایی نمودن آن به منظور طراحی دکوراسیون مغازه  های کوچک ، به طور کامل نیازمندی های شغل شما را بررسی خواهد کرد؛ زیرا یکی از مهم ترین عوامل برای تعیین یک دکور زیبا و کارآمد این است که مشتریان شما چه کسانی هستند، از چه قشری و با چه سن و سالی؟

برای مثال قطعا دکوراسیون فروشگاه اسباب بازی و لوازم کودک با فروشگاه لوازم آرایشی متفاوت می باشد. این تفاوت بدین معناست که هر یک علاوه بر برخورداری از زیبایی های خاص خود، برای دو جامعه ی متفاوت کودکان و بانوان به اندازه ی کافی جذاب هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

مهم ترین نکات در طراحی ویترین و دکوراسیون مغازه کوچک

کسب و کارتان در هر موردی که باشد، پایا دکور بهترین ایده ها و طرح ها را به شما ارائه خواهد داد. خلاقیت و کیفیت از جمله ویژگی های خدمات ماست و همواره سعی داریم که با تلفیق هنر و دانش فنی بتوانیم رضایت صاحبان مشاغل را جلب نموده و به دست آوریم.

دقت در طراحی دکوراسیون مغازه کوچک یک فروشگاه، تنها به دلیل افزایش دادن زیبایی آن فضا نیست؛ بلکه موجبات فراهم سازی مجموعه ای از ویژگی ها را به وجود می آورد که در نهایت باعث خواهد شد که کسب و کار شما از محبوبیت لازم بین مشتریان برخوردار شود.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

ویژگی اول: راحتی مشتریان

این ویژگی شامل موارد مختلفی می شود که مهم ترین آنها مربوط است به راحتی مشتریان در هنگامی که می خواهند از محصولات و کالاهایی که عرضه می کنید، بازدید نمایند. نوع چیدمان و دکوراسیون مغازه کوچک باید به گونه ای باشد که اجناس در دسترس مشتریان قرار داشته باشند و دسترسی به آن ها سخت نباشد؛

ند.

نمونه هایی با قابلیت مشخص در این موضوع دکور مغازه پوشاک زنانه و همچنین مردانه است ، برای نمونه در زیر دو سبک خاص و تمایز از این گونه صنف ها را برای نمایش قرار داده ایم . با ما در لینک های زیر همراه باشید.

دکور مغازه پوشاک مردانه

طراحی دکور داروخانه

البته این موضوع با توجه به نوع کسب و کار فرق می کند اما برای مثال در یک بوتیک لباس فروشی بسیار مهم است که لباس هایی که می توان آن ها را پرو کرد به صورت منظم بر روی رگال ها و یا در قفسه ها قرار داده شود.

هم چنین رنگ بندی هر کدام کامل بوده و در معرض دید مشتری قرار گیرد. چنین نکاتی به عنوان جزییات مربوط به چیدمان اجناس می باشد که تا حد زیادی به سلیقه و میزان دانایی فروشنده بستگی دارد، اما آنچه در پروژه ی طراحی دکوراسیون مغازه کوچک، به مجموعه ی پایا دکور بیشتر مرتبط می شود؛ نحوه ی پارتیشن بندی و قفسه بندی در محیط داخلی فروشگاه است.

این تعیین دکوراسیون باید به گونه ای باشد که ضمن استفاده ی بهینه از فضای موجود به بهترین شکل آن را تقسیم بندی کند تا  علاوه بر  ایجاد فضایی کافی و بخش هایی مجزا برای قرار دادن اجناس، سهولت دسترسی را نیز فراهم آورد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه کوچک

ویژگی دوم : رنگ بندی فضا

در طراحی های  دکوراسیون مغازه کوچک و فروشگاه های کوچک عوامل مختلفی بر نمای ظاهری تاثیر می گذارند؛ مثل متراژ، بافت، جنس مصالح به کار برده شده و … اما یکی از مهم ترین موارد به رنگ بندی مربوط می شود، اینکه از چه رنگ هایی استفاده شود و این بازتاب و نمای رنگ ها در برابر تابش نور چگونه خواهد بود، بسیار مهم باشد.

رنگ ها احساسات مختلفی را در بیننده به وجود می آورند و این یک امتیاز برای فروشندگان است؛ زیرا می توانند با استفاده از رنگی مناسب برای دکوراسیون مغازه ی خود احساس نشاط، خاص بودن، هیجان و مجموعه ای از احساسات مثبت را در مشتریان خود ایجاد کرده و نظر آن ها جلب نمایند.

توجه داشته باشید که رنگ انتخابی برای دکور فروشگاهتان بی ثاتیر در میزان فروش و سود شما نیست؛ پس با دقت بیشتری آن را انتخاب کنید.

ویژگی سوم: نور پردازی

نحوه ی جذب مشتری به سمت کسب و کارتان را تغییر دهید تا شاهد اتفاقات مثبتی باشید. اگر فکر می کنید که نور پردازی دکور فروشگاه آن چنان تاثیری بر روی میزان فروش شما نخواهد داشت، اشتباه می کنید.

نور پردازی در انواع محیطی و موضعی باعث می شود که محصولات و کالاهایی که عرضه می نمایید، بیشتر از قبل در معرض دید مشتریان قرار بگیرند. در طراحی دکوراسیون مغازه کوچک به این مورد توجه داشته باشید که با نور پردازی صحیح به راحتی می توانید یک ویترین خیره کننده به بینندگان ارائه دهید و افزایش فروش را تجربه نمایید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه های کوچک با پایا دکور تماس بگیرید. نمونه های اجرا شده موفق پایا دکور و سابقه اجرایی قوی پایا دکور می تواند تضمین کننده موفقیت مشاغل مختلف باشد.

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

 

برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

2 دیدگاه در “طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کوچک

  1. مهدی رنجبران گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید آیا شما برای شهرستانها هم سفارش طراحی دکوراسون قبول میکنید

    1. پایا دکور گفت:

      درود جناب رنجبران.بستگی به میزان کار شما داره.برای کارهای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه های خیلی کوچک نه متاسفانه.اما در کل پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *