طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری

طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کامپیوتری در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.اهمیت و مزایای استفاده از یک دکوراسیون خوب و مناسب برای یک فروشگاه و مغازه بسیار واضح است و این موضوع از جمله مواردی است که هم مشتریان و هم صاحبان مشاغل به آن ها توجه دارند؛ یعنی به دلیل این که به یک معیار ذهنی تبدیل شده است حتی بیشتر مراجعه کنندگان به یک فروشگاه اگر با دکوری زیبا و کاربردی مواجه شوند، حتما به آن دقت می کنند، به ویژه در مشاغلی که ارائه دهنده ی محصولاتی است که لازم است برای تست کردن و یا مشاهده در دسترس مشتریان قرار گیرد. طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری یکی دیگر از خدماتی است که مجموعه ی پایا دکور به متقاضیان ارائه می دهد.

پروسه ی طراحی شامل مجموعه ای از بررسی ها، تحلیلات و انتخاب می باشد و به این صورت که با نیاز سنجی از کسب و کار شما، بازدید از محل فروشگاه و متراژ آن می توان متریال های مناسب را جهت اجرای دکور به بهترین شکل انتخاب نمود و با در نظر داشتن میزان بودجه ای که کارفرما تعیین کرده است، یک طرح اجرایی مناسب را پیاده سازی کرد. طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری برای مشاغلی که در صنف کامپیوتر یا موبایل فعالیت دارند، بسیار ضروری است؛ زیرا همواره محصولاتی برای عرضه و در معرض دید قرار دادن آن ها وجود دارد.

دنیای تجارت امروز تا حد زیادی با گذشته متفاوت است و امروزه کسی موفق است که بتواند آن چه را که برای ارائه و فروش در اختیار دارد، به شیوه ای خوب در دسترس مشتری قرار دهد که مشتری به لحاظ بصری با آن ارتباط کامل را برقرار نماید. پایا دکور با در نظر گرفتن چنین اصل تاثیر گذار و مهمی، در طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری همواره سعی دارد تا طرح و چیدمانی مناسب را ارائه دهد و در این راستا از ایده ها و سلایق خود شخص کارفرما نیز به اندازه ی کافی استقبال خواهد کرد.

طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری
طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری

طراحی دکور مغازه کامپیوتری

دستگاه های الکترونیکی مثل انواع موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوترها و …. یکی از ضروری ترین وسایل در زندگی امروزی هستند و به همین دلیل کسانی که به فروشگاه شما مراجعه می کنند، قطعا از دانش و سطح آگاهی کافی برخوردارند.  به هر میزان که آگاهی افزایش می یابد توقع و ایده آل گرایی نیز بیشتر می شود و مشتریان شما علاوه بر کیفیت و اصالت کالاها و دستگاه هایی که عرضه می کنید، به طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری ، نحوه ی برخورد پرسنل و موارد مختلف دیگر نیز توجه خواهند داشت. حال شما باید به چه نکاتی باید توجه داشته باشید؟

یکی از مهم ترین نکات این است که  همیشه سعی کنید از رقیبان و همکاران خود بهتر عمل کنید، این بهتر بودن نیاز به ایده های بهتر دارد و طیف گسترده ای را شامل می شود، از کیفیت ارائه ی محصولات و ارائه ی ضمانت پس از خرید گرفته تا دکوراسیون و چیدمان و اقداماتی که منجر به جلب نظر مشتریان خواهد شد. صاحبان کسب و کار اکثرا به دنبال جدید ترین طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری هستند اما ما به شما توصیه می کنیم که به دنبال کاربردی ترین دکوراسیون باشید. چیدمانی که راحتی بیشتری را برای مشتریانتان فراهم کند.

با چنین توقعی دیگر لازم نیست که حتما از گران قیمت ترین متریال ها و ابزارها برای ایجاد دکور استفاده کنید و یا حتما هزینه های زیادی صرف نمایید و یا اینکه از هر استایل و مد جدید مطرح شده در دنیای دکوراسیون و معماری پیروی کنید، شما می توانید به اندازه ی کافی متمایز از سایرین باشید اگر اولویت را راحتی و رضایت مشتریانتان قرار دهید.

وقتی یک شخص به مغازه کامپیوتر فروشی وارد می شود معمولا به اندازه ی کافی کنجکاو است و به دنبال پرسیدن یه پرسش، بررسی یک محصول جدید یا برخورداری از خدماتی نظیر تعمیر وارد فروشگاه شما می شود، شما باید بتوانید این کنجکاوی را تا حد زیادی هدایت کنید و مطمئن باشید که بدون شک با این کار می توانید تاثیرات زیادی را بر موفقیت کسب و کارتان بگذارید و جالب این است که این مورد به هیچ وجه بی ارتباط به مقوله ی طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری نخواهد بود.

طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری
طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری

نکاتی در طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری

  • تفکیک بخش ها ی فروشگاه ( صندوق- فروش- تعمیر )
  • استفاده از ویترین ها و قفسه هایی که مانعی برای مشاهده ی دستگاه ها نداشته باشند.
  • قرار دادن استند های مخصوص به جهت تست کردن و کار کردن کوتاه مدت مشتریان با محصولات جدید
  • در نظر گرفتن فضایی برای نشستن مشتریان ( با توجه به متراژ مغازه )
  • استفاده از نور پردازی در طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری ( برای بهتر دیده شدن اجناس و برخورداری از بازتاب نور بیشتر از محصولات )
  • استفاده از یک استند برای قرار دادن کاتالوگ، بروشور و راهنمای استفاده از تازه های دنیای فناوری و لوازم الکترونیکی هوشمند
  • به کار گیری دکور های شیشه ای، چوبی و یا …. با توجه به میزان بودجه و میزان و متراژ فضای داخلی مغازه کامپیوتر فروشی
  • استفاده از رنگ های خنثی مثل سفید و مشکی یا خاکستری در کنار رنگ هایی که توه را به خود جلب می کنند؛ مثل قرمز، زرد، آبی، سبز، نارنجی ( اگر نمایندگی برند خاصی هستید، می توانید از رنگ مخصوص آن برند نیز استفاده کنید )

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه کامپیوتری با گروه پایا دکور تماس بگیرید.از دیگر  خدمات گروه پایا دکور میتوان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.