طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لبنیاتی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.برخلاف تصور و عادت عموم مردم، مغازه ها و مشاغل سنتی نیز می توانند از یک دکوراسیون مدرن برخوردار شوند و ایجاد تغییرات و به روز رسانی در فضای داخلی مغازه تنها به یک قشر خاص اختصاص ندارد.

شما در هر زمینه ای که فعال باشید قطعا نیاز به تغییرات مثبت در فضای ظاهری مغازه ی خود را احساس خواهید کرد و این تغییرات علاوه بر افزایش زیبایی و جذابیت ظاهری، موجب بهنیه سازی فضا و استفاده از حداکثر فضای موجود نیز خواهد شد.

پایا دکور با سابقه فعالیت طولانی و بهره گیری از افراد متخصص در حوزه طراحی و اجرای دکوراسیون اماکن تجاری تلاش دارد تا به بهترین شکل کارفرمایان خود را راضی نگه دارد از این رو این شرکت با ارائه خدمات ویژه در صنوف مختلف به ویژه طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی و همچنین طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه تلاش به ارائه بهترین خدمات در حوزه دکوراسیون داخلی  تجاری دارد.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

طراحی دکور مغازه لبنیاتی

مغازه لبنیاتی و فروشگاه هایی که عرضه کننده ی محصولات لبنی هستند، عمدتا از یک ساختار سنتی برخوردارند و صاحبان آن ها کم تر به فکر کردن نمودن ظاهر فروشگاه خود می باشند.

البته بسیار مهم است که این مغازه های در کجا و در چه منطقه ای واقع شده است و آیا نمایندگی یک برند معروف در زمینه ی صنایع غذایی هستند یا خیر، که اگر این گونه باشد بدون شک دکوراسیون فعلی آن ها تا حدودی متفاوت از سایرین است و قطعا ایجاد تغییرات بیشتر در طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی به نفع آن ها خواهد بود.

 

طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی
طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

نکاتی در طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

 صاحبان مشاغل توجه داشته باشند که برای موفقیت در کسب و کار خودشان علاوه بر اینکه کیفیت، سلامت و تازگی محصولات لبنیاتی بسیار مهم می باشد و صد در صد در تامین رضایت مشتریان موثر خواهد بود

مطمئنا هیچ فروشنده ای وجود ندارد که نخواهد از همکاران یا رقیبان خود بهتر باشد و همچنین با به کار گیری تکنیک های خاص میزان فروش خود را چند برابر کند؛ مجموعه ی پایا دکور توجه به طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی مطلوب برای هر کسب و کاری را یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در پیشرفت می داند و به همین دلیل ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات مرتبط با مشاوره، ایده یابی، پیاده سازی و اجرای دکوراسیون مغازه خواهد بود.

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

در مغازه  لبنیاتی به دلیل نوع محصولاتی که به فروش می رسد چیدمان تا حدی متفاوت خواهد بود، زیرا از یخچال های صنعتی برای خنک نگه داشتن محصولات استفاده می شود، با این حساب با توجه به نوع تجهیزات هزینه های نیز تا حدی افزایش می یابد، البته تامین و انتخاب یخچال ها عمدتا بر عهده ی صاحب کسب و کار است اما پایا دکور نیز می تواند در این خصوص به متقاضیان مشاوره دهد.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکور داروخانه

نحوه ی چینش یخچال ها و استفاده ی بهینه از فضای داخلی در مغازه لبنیاتی تا آن جایی اهمیت دارد که اگر با کمبود فضای داخلی مواجه هستید، از طریق چیدمان صحیح می توانید تا حد زیادی از کم ترین فضا بیشترین استفاده را ببرید و قطعا این کار به طراحی نیاز دارد و در این خصوص طراحان مجرب و با سابقه ی مجموعه طراحی دکوراسیون پایا دکور می توانند به شما عزیزان راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی
طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

چیدمان طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی

  • در طراحی های دکوراسیون مغازه لبنیاتی به نور پردازی نیاز می باشد اما قطعا این نیاز در آن حد که تکنیک های نور پردازی برای فروشگاه های لباس یا زیور آلات استفاده می شود، وجود ندارد و بیشتر شما به یک نور کلی برای روشن سازی محیط نیاز دارید. جالب است بدانید که محیطی که از نور کافی برخوردار باشد و تاریک نباشد، سالم تر و تمیز تر خواهد بود و همچنین مشتریان با وورد به آن مغازه احساس بهتری خواهند داشت.
  • نوع متریالی که در طراحی دکوراسیون مغازه های لبنیاتی استفاده می شود، بسیار مهم می باشد و البته به این بستگی دارد که شما چه میزان بودجه در نظر گرفته اید. با توجه به اینکه معمولا در این فروشگاه از یخچال استفاده می شود استفاده از دکوراسیون های چوبی که متریالی که فضا را گرم تر جلوه دهد می توان استفاده کرد.

به کار گیری قفسه ها برای قرار دادن سایر محصولات و همچنین قراردادن بخشی برای تست نمودن نمونه ی محصولات نیز می تواند به جذابیت فروشگاه شما اضافه نماید.

دکور مغازه پوشاک مردانه

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی

  • در طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی استفاده از رنگ های مناسب بسیار اهمیت دارد. رنگ مناسب می تواند فضای داخلی را زیباتر و بزرگتر و حتی پاکیزه تر نشان دهد. رنگ هایی که بر گرفته از طبیعت هستند، مثل سبز، رنگ های شاد و حتی رنگ سفید که در اغلب موارد مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار پیشنهاد می شود.
  • توجه داشته باشید که چیدمان و دکوراسیون فروشگاه شما باید بر حسب نیازها، نوع اجناس و محصولاتی که دارید صورت بگیرد و همچنین در تعیین یک طرح مناسب به نیازهای مشتریان و همچنین منطقه ی جغرافیایی نیز توجه داشته باشید. در خصوص هر یک از موارد ذکر شده اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید با استفاده از جلسه ی مشاوره با طراحان مجموعه ی پایا دکور به بخش زیادی از سوالات خودتان پاسخ بدهید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *