طراحی دکوراسیون داخلی مغازه دوربین مدار بسته

طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مداربسته

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مداربسته در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.مجموعه ی پایا دکور، با برخورداری از تیم مجرب شامل کارشناسان و طراحان حرفه ای آماده ی ارائه ی خدمات مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی مغازه به متقاضیان می باشد. یکی از مشخصه های بارز مجموعه ی ما در اجرای چنین پروژه هایی این است که بر اساس نوع بیزینس شما و با در نظر گرفتن تمامی موارد موثر، به جهت بهینه سازی و تعدیل هزینه ها و همچنین تخمین زمان لازم برای اجرا به پیاده سازی و طراحی دکوراسیون خواهد پرداخت و مشتریان می توانند نسبت به این موضوع به اندازه ی کافی مطمئن باشند که تمامی موارد مورد بررسی کارشناسان ما قرار خواهد گرفت.

شما میتوانید در ادامه با برخی از خدمات گروه پایا همراه باشید :

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

دکور مغازه دوربین مداربسته

از دیگر ویژگی های خدمات پایا دکور این است که برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه یک تحقیق کلی از نیازمندی های آن کسب و کار ، تحلیل رفتار و نیازهای مشتریان، تازه های دنیای معماری در سبک های مختلف مدرن، کلاسیک و سنتی … صورت خواهد گرفت تا در نهایت بتوان طرحی را ارائه داد که علاوه بر رفع نمودن نیاز ها و پوشش دهی سلیقه و نظر شخص کارفرما با مدرن ترین و جدیدترین های روز هماهنگی داشته باشد و بتواند تا مدت ها مورد توجه مشتریان قرار گیرد. مجموعه ی پایا دکور آماده ی ارائه ی خدمات طراحی دکور داخلی به کلیه ی مغازه ها و فروشگاه هایی است که در صنف فروش و نصب دوربین مدار بسته فعالیت دارند.

طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مداربسته

به این منظور هم تمامی مواردی که تاکنون گفته شده است مورد توجه قرار خواهد گرفت و حتی گزینش و انتخاب متریال های لازم جهت اجرای دکوراسیون نیز با توافق بین کارفرما و طراح صورت خواهد گرفت و همچنین تناسب و کارایی آن متریال ها با نوع بیزینس سنجیده خواهد شد. آن دسته از عزیزانی که می خواهند از نزدیک با نحوه ی کار و خدمات ما آشنا شوند می توانند به صورت تلفنی یا حضوری از جلسه ی توجیهی یا مشاوره رایگان مجموعه استفاده نمایند. در صورت نیاز به بازسازی و اجرای مجدد طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مدار بسته نیز ما با بررسی آن چه برای ارتقا و افزایش زیبایی، کارایی و جذابیت کسب و کارتان ضرروی است، سعی خواهیم داشت تا به بهترین شکل پروژه را عملی کرده و به انجام رسانیم.

بازسازی و ریدیزاین دکوراسیون می تواند شامل مواردی همانند طراحی مجدد، تعویض پارتیشن و پنل ها، مرمت و بنایی، نقاشی دیواری، تعویض دیوار پوش و کف پوش ها، اجرای سقف کاذب، اصلاح نور پردازی و …. باشد. لازم به ذکر است که قبل از شروع پروژه طراحی دکوراسیون داخلی مغازه دوربین مدار بسته حتما یک نمونه ی سه بعدی که از طریق نرم افزارهای تخصصی کامپیوتری طراحی و شبیه سازی شده است در اختیار کارفرما قرار داده می شود تا بررسی شده و قبل از شروع پروژه، تغییرات لازم در آن اعمال گردد.

طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مداربسته

راهنمای طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مداربسته
  • توجه به ابعاد و متراژ فروشگاه عامل مهمی برای تعیین دکور داخلی است. در فضاهای بزرگ می توان با استفاده از پارتیشن ها و یا چیدمان های مختلف بخش های مختلف آن مغازه ( صندوق- فروش- تعمیر ) را از یکدیگر تفکیک نمود و به این شیوه موجب افزایش سرعت سرویس دهی به مشتریان شد.
  • توجه به نحوه ی قرار دادن، چیدمان و در معرض نمایش گذاشتن اجناس نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و البته با توجه به اینکه دوربین مدار بسته کالای خاصی است و باید موارد امنیتی لازم را نیز رعایت نمود، بهتر است از قفسه های شیشه ای استفاده گردد که علاوه بر اینکه مشتری می تواند ظاهر دوربین ها را به خوبی مشاهده کند، از به وجود آمدن خسارات احتمالی برای کالا ها جلوگیری خواهد شد.
  • قرار دادن برخی از بروشورهای تبلیغاتی محصولات و راهنماهای مرتبط با برندهای تولید کننده ی انواع دوربین مدار بسته به گونه ای که در فروشگاه شما در دسترس مشتریان قرار گیرد باعث افزایش اطلاعات آنان نسبت به محصولاتی که عرضه می نمایید، خواهد شد.
  • برای مشاهده و نمایش بهتر کالاها و طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مداربسته می توانید نور پردازی محیطی صحیحی را اجرا نمایید. تامین روشنایی لازم باعث می شود تا مشتریان در هنگام ورود به فروشگاه شما احساس بهتری داشته باشند و نسبت به دیدن کالاهایی که برای فروش دارید، کنجکاو شوند.
  • طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مدار بسته باید به گونه ای باشد که فضای لازم برای گردش آزادانه ی مشتریان در مغازه وجود داشته باشد، پس اگر متراژ داخلی زیاد بزرگ نیست از پیاده سازی دکورهای شلوغ و استفاده از ویترین های بزرگ اجتناب نمایید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه دوربین مدار بسته با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

دکور مغازه پوشاک مردانه

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *