طراحی دکوراسیون عطر فروشی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون عطر فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. می توانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون عطر فروشی

تصور کنید برای خرید عطر به خیابانی پر از مغازه های عطرسازی راه می روید. وارد کدام فروشگاه می شوید؟ اولین چیزی که باعث می شود مشتری وارد مغازه شود ویترین و فضای داخلی مغازه است. بنابراین دکوراسیون مغازه عطر فروشی باید مناسب و در عین حال جذاب باشد. به نظر شما چگونه می توان دکوراسیون مغازه عطر فروشی را جذاب تر کرد؟ اگر این سوالات این روزها دغدغه شماست، این متن برای شماست. در مطلب زیر در مورد نکات دکوراسیون فروشگاه عطر صحبت خواهیم کرد.

1. تم مناسب؛ یکی از اصول مهم در دکوراسیون مغازه عطر

مهم ترین موضوع تعیین تم مناسب برای دکوراسیون مغازه عطر فروشی است که بخش مهمی از فضای فروشگاه است. انتخاب کردن تم برای دکوراسیون حتما با محصولات موجود در مغازه تطابق داشته باشد تا توجه مشتریان هدف را به خود جلب نماید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مغازه سیسمونی

برای انجام این کار، از میز پول شروع کنید. مکانی را برای قرار دادن صندوق انتخاب کنید؛ این کار را با خرید میز کامپیوتر انجام دهید. هنگام خرید لوازم جانبی و میز به رنگ بندی داخلی مغازه توجه کنید.

حال با توجه به ویژگی های سبک مورد نظر، قفسه مناسبی را برای نمایش عطر انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای دکوراسیون مغازه عطرسازی بهتر است از سبک های ساده و مدرن استفاده کنید. این به دیگران امکان می دهد طرح بندی محصول شما را ببینند و توجه بیشتری را به خود جلب کنند.

استفاده از فضاهای خالی؛ نکته ای کوچک در دکوراسیون مغازه عطر فروشی

دو طرف دیوار را با کابینت پر کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید. میز پذیرش را در داخلی ترین قسمت فروشگاه قرار دهید. هارمونی رنگ های آبی و طلایی به دلیل جلوه زیبایی که دارند انتخاب بسیار خوبی است. می توانید صندلی های آبی را در کنار میزهای طلایی قرار دهید.

استفاده از صندلی در کنار میز ضروری است. صندلی باید از نظر رنگ و مدل با طرح مغازه مطابقت داشته باشد. در انتخاب و خرید این محصول به جنس، نوع پارچه، چوب استفاده شده و همچنین قیمت صندلی دقت کنید.

ویترین هایی با اشکال مختلف در وسط مغازه قرار دهید و محصولات تبلیغاتی را در آنها قرار دهید. دیوارهای داخلی را رنگ کنید و چند قفسه دیواری برای نمایش عطرها قرار دهید.

بیشتر بخوانید: طراحی داخلی کلینیک پوست و مو

با این راهکار می توانید از فضاهای خالی استفاده کنید و دکوراسیون مغازه عطر فروشی را جذاب تر کنید. فروشگاه نیاز به طراحی منحصر به فرد دارد. از یک سو استفاده هوشمندانه از فضا برای طراحی هر ویترین بر اساس برند عطر و از سوی دیگر برای نشان دادن سبک لوکس و گران قیمت آن.

سادگی در طراحی دکوراسیون مغازه عطر

مهم نیست که چقدر از ابزارهای حداقلی و طرح های ساده در مغازه خود استفاده می کنید. هارمونی فروشگاه بسیار زیباتر دیده می شود. استفاده از تخته های مرتبط یا گل های طبیعی در عین سادگی به دکوراسیون مغازه جان می بخشد. توجه داشته باشید که نباید زیاده روی کنید.

البته فروشگاه را آنقدر شلوغ نکنید که نتوانید بین قفسه ها راه بروید. مبلمان و میز را در جایی قرار دهید که مشرف به قفسه های عطر باشد. با انجام این کار در زمانی که مشتری نشسته است. توجه او به ویترین های دیگر نیز جلب می شود.

2. استفاده از شلف ها و قفسه ها؛ انتخابی مناسب برای دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی

قفسه و قفسه دیواری بهترین گزینه برای تزیین یک عطر فروشی کوچک است. با توجه به نیاز فروشگاه می توانید انواع قفسه دیواری را تهیه کنید. این یک گزینه مقرون به صرفه است که کمترین فضا را اشغال می کند. بنابراین اگر فضای کوچکی دارید؛ نگران نباش. قفسه ها به راحتی بر روی دیوار نصب می شوند و علاوه بر استحکام بالا زیبایی خاصی دارند. استفاده از قفسه مزایایی دارد.

شامل:

گروه بندی بر اساس دسته های عطر

با استفاده از قفسه می توانید عطر را دسته بندی کنید. ممکن است بیش از هزاران عطر با رایحه های مختلف وجود داشته باشد. بنابراین قفسه به شما کمک می کند تا عطر گوچی را از ورساچه جدا کنید. علاوه بر این، عطرها را بر اساس رایحه آنها بچینید. به این ترتیب به راحتی مشتریان را راهنمایی خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: قفسه بندی مغازه چینی و بلور فروشی

عطرهای مهم و خاص را نمایش و برجسته کنید

قفسه ها همه چیز را سه بعدی می کنند و این اولین عنصری است که محصولات را در دکوراسیون مغازه عطر برجسته می کند. اگر محصولی برند است، آن را در مرکز ورودی فروشگاه و در معرض دید عموم قرار دهید. به این ترتیب می توانید محصولات مهم را برجسته کنید. مهم نیست فروشگاه شما چقدر بزرگ باشد، با این کار به دکوراسیون مغازه کوچک خود روح تازه ای خواهید بخشید.

نورپردازی؛ یک راه عالی برای نمایش عطرها در قفسه

روشنایی یکی دیگر از معیارهایی است که برای هر نوع کسب و کاری استفاده می شود. چه دکوراسیون مغازه عطرفروشی باشد چه دکوراسیون بوتیک مردانه! نوارهایی از نور در داخل قفسه یا در قسمت های پنهان دیوار اضافه می شود تا ویژگی های محصول را برجسته کند.

بیشتر بخوانید: بهترین ایده ها برای دکور فست فود

استفاده از لوسترهای لوکس و نورافکن های متعدد در سقف و استفاده از نور سفید در آنها، علاوه بر افزایش روشنایی فروشگاه، باعث منحصربفردتر جلوه دادن آن می شود.

3. طرح رنگ؛ مهمترین قسمت دکوراسیون مغازه عطر

اگر می خواهید ظاهر مغازه شما مجلل به نظر برسد از رنگ طلایی روشن یا مشکی در دکوراسیون مغازه عطر فروشی استفاده کنید. رنگ دکوراسیون مغازه عطر فروشی باید شخصی سازی شود.

به این ترتیب باید به تناسب با لوازم جانبی توجه کرد; زیرا رنگ های روشن به راحتی با لوازم جانبی هماهنگ می شوند. درب فروشگاه نیز برای جذب مشتری بسیار مهم است. پس به نسبت رنگ و اندازه توجه کنید تا طرح تصویر با رنگ برند همخوانی داشته باشد.

معمولا رنگ کابینت ها و قفسه های عطر مشکی، سفید، قرمز و طلایی است. هر کدام از این رنگ های مختلف جلوه متفاوتی به دکوراسیون مغازه عطرفروشی می دهند. رنگ های روشن به راحتی توجه افراد را به خود جلب می کنند و رنگ های تیره جذاب تر به نظر می رسند. انتخاب هر یک از این رنگ ها به عهده شماست. همچنین هماهنگی رنگ مبلمان در دکوراسیون مغازه عطر فروشی بسیار مهم است.

نکته مهم دیگر در مورد دکوراسیون مغازه عطرسازی این است که موسیقی با صدای بلند پخش نکنید! شاید با خود فکر کنید که موسیقی ربطی به دکوراسیون ندارد! درست؛ اما موسیقی به تنهایی فضا ایجاد می کند. موسیقی مناسب، ملایم و شیک باعث معطلی مشتریان و افزایش زمان ماندن در فروشگاه می شود.

در نتیجه ساختار داخلی به چند دلیل در راه اندازی فروشگاه عطر بسیار مهم است. در مرحله اول رنگ، شخصیت محصول را نشان می دهد. ثانیا فضای راحت این امکان را به مشتری می دهد تا محصول مورد نظر را به نحوی مناسب انتخاب کند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی پت شاپ

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون داخلی مغازه، پوشاک، انواع چیدمان فروشگاه ها، طراحی دکوراسیون مغازه, دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی و دکوراسیون مغازه عطر فروشی و طراحی دکور مغازه عطر فروشی و  دکور مغازه عطر و ادکلن، طراحی مغازه عطر و ادکلن، طراحی مغازه عطر و اسانس …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی داخلی فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، طراحی دکوراسیون مغازه، دکوراسیون داخلی مغازه عطر فروشی  و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *