طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری
دکوراسیون داخلی دفتر کار  - پایا دکور - 02634484956 
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

دکوراسیون داخلی دفتر کار 

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون داخلی دفتر کار  خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی دفتر کار 

دکوراسیون دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار لاکچری ترجیح اغلب مدیر‌ها و صاحب های کسب‌ و‌ کار است که فضای دفتر کاری خود را مدرن و امروزی طراحی نمایند.

در طراحی‌ های مدرن به اغلب استانداردها توجه می گردد، به‌ همین‌ علت کارکن ها با کار در این فضاها زیادتر بهره‌ وری و بازخورد مثبت دارند.

با رعایت کردن چند نکته ی ساده و اصولی، قادر هستید زیباترین دکور دفتر کار لاکچری و مدرن را طراحی نمائید.

برای طراحی این دفاتر حتی می‌توانید از کارشناس‌ها و افراد آگاه در زمینه طراحی دکوراسیون کمک بگیرید تا با ایده‌ها و نکته‌های کاربردی که می‌گویند، دفتر کاری شیک، مدرن و زیبایی داشته باشید.

طراحی دکوراسیون اداری مدرن ساده و راحت است، اما با کوچکترین اشتباه می‌تواند در طولانی‌مدت بازخورد منفی روی نحوه فعالیت کارکنان بگذارد.

بنابراین قبل از طراحی محیط کار حتما در این مورد تحقیق و از ایده‌ها و اصول ثابت‌شده استفاده کنید.

ایده‌هایی برای طراحی دکوراسیون دفتر کار لاکچری و مدرن

در ادامه با شما چند ایده کاربردی و جذاب برای طراحی دکوراسیون دفتر کار لاکچری و مدرن در میان می‌گذاریم؛ این ایده‌ها کمکتان می‌کنند تا از بهترین المان‌ها و عناصر برای طراحی دفتر استفاده کنید تا یک هارمونی زیبا در آنجا به‌وجود بیاورد:

  • طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار پلان باز

این روزها دفترهای اداری با دیوارهای بزرگ پارتیشین‌ بندی نمی گردند؛ بلکه اغلب مدیرها ترجیح دداه اند محیط کاری‌شان را به‌ شکل پلان‌ باز طراحی نمایند.

دفاتر پلان‌باز دید بهتری برای کارکنان در محیط به‌وجود می‌آورند و باعث زیباتر‌شدن محیط می‌شوند. در حقیقت هر چه دیوار کمتری در یک فضا بنا گردد، زیبایی آنجا زیادتر خواهد بود.

فعالیت در دفترهای پلان‌ باز سبب افزایش تعامل کارکن ها با همدیگر می گردد، در انتها آنها روحیه ی بهتری داشته و با هم‌ فکری و تعامل با همدیگر، به ایده‌ های بهتری برای کسب‌ و‌ کار دست خواهند یافت.

افزون بر این کارکن ها به علت وجود نداشتن دیوار، به‌ سادگی قادر هستند در محیط اداره حرکت نموده و تحرک داشته باشند.

همچنین دفاتر پلان‌باز نیازی به دیوار و پارتیشن ندارند، بنابراین هزینه کمتری برایتان خواهند داشت.

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت طراحی دفتر کار لاکچری و مدرن به‌صورت پلان‌باز، ایجاد تغییرات بدون هیچ مشکلی است. در حقیقت شما قادر هستید هر نوع تغییری را که می‌ خواهید در این دفاتر به‌ سادگی و بدون صرف وقت یا انرژی زیاد ایجاد کنید.

دکوراسیون داخلی دفتر کار 

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

  • توجه به روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی دفتر کار

شما نمی‌توانید در محیط اداره از هر رنگی که دوست داشتید، استفاده کنید. در حقیقت وجود یک استراتژی ویژه برای انتخاب کردن رنگ‌ ها، سبب افزایش بهره‌ وری از فضای کار و همینطور شیک و لاکچری به‌ نظر‌ آمدن آنجا می گردد.

رنگ‌بندی‌های متناسب با نوع کسب‌و‌کارتان را انتخاب کنید و بر اساس نوع دکوراسیون محیط اداره‌تان، ترکیب این رنگ‌ها را در طراحی دفتر به کار ببرید تا جذابیت اداره بیشتر شود.

برای مثال در صورتی که دفتر کارتان مرتبط با امور روانشناسی می باشد، شما قادر هستید از رنگ زرد برای طراحی دکور استفاده نمائید؛ زیرا این رنگ خلاقیت را زیاد می کند و به‌ عنوان یک نماد از خوش‌ بینی شناخته می گردد.

  • طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار شبیه به محیط خانه

بله، شما کاملا درست خواندید، طراحی دفتر کار شبیه به محیط خانه جذابیت محیط کار را حداقل برای کارکنان افزایش می‌دهد. هر‌جا که احساس بودن در منزل را به اشخاص منتقل نماید، آرامش را برای آنها به‌ ارمغان خواهد آورد.

بنابراین اگر می‌خواهید کارکنانتان آرامش داشته باشند و با فشار روانی خیلی کم فعالیت‌های کاری‌شان را انجام دهند، محیط اداره را شبیه به خانه طراحی کنید.

در طراحی‌ های مدرن و امروزی طراح‌ ها تلاش می نمایند متفاوت تر و خلاقانه‌ تر عمل نمایند. طراحی دفتر مانند فضای خانه، ایده‌ ای جالب و متفاوت می باشد که قطعا زیادترین بازخورد مثبت را از آن می گیرید.

دکوراسیون داخلی دفتر کار 

  • یکپارچگی مبلمان و وسایل دکوراسیون داخلی دفتر کار

حائز اهمیت ترین اصل در طراحی دکور دفترهای کاری توجه کردن به یکپارچگی مبلمان اداری با بقیه ی لوازم می باشد. در حقیقت رنگ و طرح مبلمان‌ ها می بایست با رنگ و طرح پرده‌ ها، کاغذ دیواری یا رنگ دیوارها، کفپوش‌ ها و … دارای هماهنگی باشد.

در چیدمان مبل ها و انواع میز اداری هم می بایست دقت عمل ایجاد کرده باشید. چیدمان‌های مختلف متناسب با محل کارتان را امتحان کنید. این نکته را در چینش وسایل در نظر بگیرید که هر چه مبلمان و میزها به پریز برق و مودم اینترنت نزدیکتر باشند، بهتر است.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه پوشاک بچه گانه 

  • استفاده از عناصر طبیعی

یکی از ایده‌ های جالب برای طراحی دکور دفتر کار لاکچری و مدرن، استفاده کردن از المان‌ ها و عنصرهای طبیعی در فضای کاری می باشد. شما می‌توانید با انواع گل و گیاه محیط اداره‌تان را تزیین کنید و جذابیت آنجا را افزایش دهید.

گل و گیاه نه‌تنها باعث افزایش روحیه می‌شود، بلکه در تصفیه هوا نیز تاثیرگذار است.

علاوه‌ بر گل و گیاه استفاده از  متریال سنگی و چوبی در تزیین بخش‌های مختلف اداره باعث افزایش حس آرامش می‌شود. در واقع این عناصر حس بودن در طبیعت را القا می‌کنند، به‌همین‌دلیل تسکین‌دهنده روح و روان و کاهش‌دهنده استرس هستند.

دکوراسیون داخلی دفتر کار 

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

  • نورپردازی مناسب دکوراسیون داخلی دفتر کار

استفاده کردن از نور طبیعی در طراحی دفترهای شیک و لاکچری امروزی خیلی رایج می باشد. کارشناس‌ های طراحی دکور به استفاده کردن از نورهای طبیعی تاکید می کنند.

به‌همین‌منظور چیدمان دفتر را طوری در نظر می‌گیرند که همه کارمندان وقتی پشت میز اداری‌شان نشسته‌اند، بتوانند در بیشتر طول روز از نور طبیعی استفاده کنند.

خوشبختانه اکنون به‌ لطف پیشرفت فناوری‌ ها، امکان طراحی کردن دیوارهای مات و شفاف موجود است که سبب پخش یکنواخت نور در همه ی فضای اداره می گردند.

اما اگر در قسمتی از اداره مجبور به استفاده از نور مصنوعی شدید، پیشنهاد می‌کنیم از لامپ‌های ال‌ای‌دی به‌جای چراغ‌های فلورسنت استفاده کنید. این لامپ‌ ها مصرف انرژی را کم می کنند و در طولانی‌ مدت در هزینه‌ ها صرفه‌ جویی می نمایند.

برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟