طراحی دکوراسیون مغازه ادویه فروشی

ما در این مطلب به مبحث طراحی دکوراسیون مغازه ادویه فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. می توانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون مغازه ادویه فروشی

آیا تا به حال بدون تصمیم گیری وارد فروشگاه خاصی شده اید؟ چه چیزی باعث شد وارد مغازه شوید؟ آیا دکوراسیون مغازه برای شما جذاب بوده است؟

قطعا طراحی ویترین و دکوراسیون مغازه دلیل اصلی جذب مشتریان جدید است. زیبایی و نشان دادن هویت یک فضا به شما کمک می کند تا ساختاری زیبا را به نمایش بگذارید.دکوراسیون ادویه فروشی یکی از فضاهایی است که باید با توجه به نیاز و جزئیات مشتری طراحی شود.

دکوراسیون ادویه فروشی باید شرایطی را فراهم کند تا مشتریان کیفیت، رنگ و کیفیت محصولات را با رنگ و لعاب مناسب و در دسترس بودن لوازم ببینند. به همین منظور در این قسمت قصد داریم در مورد نحوه طراحی دکوراسیون ادویه فروشی و پارامترهای مهم در دکوراسیون ادویه فروشی اطلاعاتی ارائه دهیم.

پس تا انتها همراه ما باشید تا جزئیات مهم را بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

اهمیت دکوراسیون فروشگاه ادویه فروشی

دکوراسیون ادویه فروشی برای جذب مشتری بسیار مهم است. هرچه دکوراسیون حساب شده تری انتخاب شود، شانس بیشتری برای جذب مشتری و ایجاد یک تجربه خرید موفق خواهید داشت. یک ادویه فروشی با تنوع بالا نیاز به فضایی دارد تا تمامی اقلام در بهترین شرایط به مشتری ارائه شود. به همین منظور در این قسمت به بررسی جزئیات اهمیت پرداختن به طراحی ادویه فروشی می پردازیم.

 • برندسازی: زمانی که برای طراحی یک فروشگاه ادویه جات درخواست می کنید، قطعا هویتی از برند خود را در این فضا به نمایش خواهید گذاشت. مشتریان با مشاهده حال و هوای فروشگاه، موقعیت ذهنی را برای آن در نظر می گیرند که در برندسازی موفق اهمیت فوق العاده ای دارد.
 • جلب توجه مشتریان: زمانی که دکوراسیون مغازه را به شکلی جذاب و زیبا طراحی و اجرا می کنید، هنگام عبور از مغازه توجه مشتریان نیز به سمت شما جلب می شود. هرچه زیبایی این فضا را بیشتر در نظر بگیرید، توجه بیشتری را به خود جلب می کند و مشتریان زیادی وارد آن می شوند تا محصولی خاص را از مغازه شما تجربه کنند.
 • ارتباط با مشتری: زمانی که دکوراسیون مناسبی برای مغازه ایجاد کرده اید، فضا و فضا برای ارتباط با مشتری بسیار مفید است. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی مشتریان را تحت تاثیر قرار دهید و خدمات خوبی را برای تعامل، خرید یا راهنمایی بیشتر ارائه دهید.
 • تجربه خرید موفق: شاید دقت نکرده باشید که دکوراسیون ادویه فروشی می تواند کمک زیادی به ایجاد یک تجربه موفق برای افراد کند. به این ترتیب به راحتی می توانید برای تجربه موفق مشتریان خود برنامه ریزی کنید. طراحی فضا در بهبود تجربه مشتری بسیار موثر است.
 • ارائه بهتر محصولات: تصور کنید وارد فروشگاهی شده اید که همه چیز در فضای آکواریوم چیده شده است اما دسترسی ندارید! شما حتی نمی توانید رنگ صحیح را از آن ببینید زیرا از شیشه های رنگی برای سفارش استفاده می شود. مطمئناً تمایلی به خرید از این فروشگاه ندارید. اما برعکس، وقتی وارد فروشگاهی می شوید که همه چیز با دسترسی خوب و چیدمان اولیه در آن قرار داده شده است، میل شدید به خرید خواهید داشت. این ریزه کاری ها باعث می شود که دکوراسیون یک مغازه بر فروش آن تاثیر بگذارد.
 • تمایز: تزئین یک مغازه ادویه فروشی به راحتی این فرصت را به شما می دهد که خود را از رقبای خود متمایز کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی اطلاعاتی از مزیت های فروشگاه در اختیار مشتریان خود قرار دهید. طراحی فضا یک فرصت منحصر به فرد برای چنین کاری است.
 • افزایش فروش: مطمئناً همه بازخوردها و مزایایی که تا کنون بررسی کرده ایم همگی به یک هدف مشترک می رسند. افزایش فروش مهمترین پارامتری است که می توانید به آن دست یابید. با ایجاد تجربه بهتر، برندسازی موفق و فروش با بالاترین استانداردها، می توانید به راحتی حجم فروش خود را به طور چشمگیری تغییر دهید.

بیشتر بخوانید: قفسه بندی مغازه ظروف چینی و بلور

اصول مهم در دکوراسیون ادویه فروشی

رعایت اصول دکوراسیون در هر منطقه و سبکی بسیار مهم است. در فرآیند طراحی دکوراسیون ادویه فروشی باید اصول خاصی را رعایت کنید. این اصول به شما امکان می دهد خروجی استاندارد، حرفه ای و ساختار یافته داشته باشید. اگرچه درک این اصول برای کارشناسان امری بدیهی است، اما آگاهی شما مخاطبان گرامی برای ما بسیار مهم است.

1- برندسازی در دکوراسیون ادویه فروشی

دکوراسیون ادویه فروشی باید با برند و هویت آن سازگار باشد. استفاده از رنگ سازمانی، نمادهای مربوط به ادویه ها و یا لوگوی نام فروشگاه از جمله مواردی است که در این ساختار مورد توجه قرار گرفته است.

2- سفارش در دکوراسیون ادویه فروشی

ادویه فروشی باید نظم خوبی را حفظ کند. وجود ادویه های ریز و درشت در این فضا شلوغی آن را بیش از حد جلوه می دهد. به همین دلیل با ایجاد فضاهای مناسب برای بسته بندی ادویه جات باید دید مناسبی داشته باشد و همه آنها در ساختاری مشخص و منظم چیده شوند.

3- نورپردازی ادویه فروشی

نورپردازی مناسب در فضای ادویه فروشی می تواند در دکوراسیون مغازه و روحیه مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد. نور مناسب می تواند اعتماد خوبی را در ذهن مشتری ایجاد کند. به همین دلیل برای داشتن فضایی مناسب و شخصی باید نورپردازی مناسبی برای نمایش بهتر ادویه ها و کیفیت آنها فراهم کنید. نور متمرکز و خطی دو مورد محبوب در چنین فضایی هستند.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون فست فود کلاسیک

4- نظافت و بهداشت ادویه فروشی

دکوراسیون ادویه فروشی باید بسیار مرتب و تمیز باشد. امکان نظافت روزانه و هفتگی در نظر گرفته شده است. وقتی به همه این موارد توجه کافی داشته باشید، به راحتی می توانید یک فضای کاربردی را برنامه ریزی کنید. نظافت روزانه محیطی مانند ادویه فروشی به دلیل وجود ذرات بسیار ریز ادویه باید با دقت انجام شود.

5- فضای باز برای حرکت در طراحی ادویه فروشی

طراحی مغازه به گونه ای که فضای بازی برای مشتریان ایجاد شود بسیار مهم است. این فضای باز به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی در فروشگاه حرکت کنند و محصولات را ببینند.

6- قفسه بندی در طراحی داخلی ادویه فروشی

قفسه بندی در دکوراسیون ادویه فروشی بخش مهمی از این داستان است. معمولا برای نمایش بهتر محصولات و جلب توجه مشتریان باید از قفسه بندی مناسب استفاده کرد. رعایت هماهنگی در این طراحی بسیار مهم است. به طور کلی قفسه بندی به معنای سازماندهی و چیدمان محصولات در قفسه ها است. نورپردازی معمولاً در قفسه ها انجام می شود تا بتوانید همه چیز را به شکلی مطلوب در معرض دید قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تاریخچه طراحی دکوراسیون

قفسه ها به شما این امکان را می دهند که محصولات با ارزش و مهم تری را در چشم مشتری قرار دهید و روی آن تمرکز کنید. قفسه ها اولین جایی هستند که مشتریان با محصول شما روبرو می شوند. در واقع بسته بندی ادویه جات و چیدن آن ها در قفسه فروشگاه ها می تواند منجر به فروش بیشتر شود.

7- نگهدارنده های استاندارد در ادویه فروشی

یادتان باشد در ادویه فروشی فقط انتخاب ظرف تزئینی کافی نیست! باید فضایی را انتخاب کنید که بتواند کیفیت ادویه ها را حفظ کند. استفاده از ظروف درب دار با ساختار شیشه ای می تواند گزینه خوبی برای حفظ طعم و عطر ادویه ها باشد.

8- دسترسی آسان در دکوراسیون ادویه فروشی

برای دکوراسیون ادویه فروشی باید بدانید که مشتریان باید آزادانه در فضا حرکت کنند. بنابراین باید بتوانند به راحتی به محصولات مختلف جابجا شده و به آنها دسترسی داشته باشند. به این ترتیب قرار دادن محصولاتی که فروش بالایی دارند در مناطقی که ادویه های مصرفی کمتری دارند، فروش آنها را افزایش می دهد. ایجاد قابلیت دسترسی می تواند به شما در ارائه خدمات خوب کمک کند.

9- استفاده از عناصر طبیعی در طراحی ادویه فروشی

ادویه فروشی فضای خاصی دارد که می توانید با طراحی هوشمندانه مغازه خود را در ذهن مشتری جاودانه کنید. استفاده از عناصر خاص مانند چوب حس طبیعی بودن محصولات را در ذهن مخاطب تداعی می کند. دسترسی به محصولات اصلی و طبیعی یکی از پارامترهای مهم در خرید مشتریان است. پس با این تکنیک می توانید ذهن مشتریان را راهنمایی کنید.

بیشتر بخوانید: تبدیل شدن به یک طراح داخلی حرفه ای

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون داخلی مغازه ادویه فروشی، پوشاک، دکوراسیون مغازه ادویه فروشی، طراحی دکور مغازه ادویه فروشی, طراحی دکوراسیون نمایشگاه و طراحی دکور مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: دکوراسیون مغازه ادویه فروشی، پوشاک، فروشگاهی، طراحی دکور مغازه ادویه فروشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

 • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
 • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

 • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
 • 02634484956 –  09121641842
 • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *