دکوراسیون مغازه جوراب فروشی

ما در این مطلب به مبحث دکوراسیون مغازه جوراب فروشی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. می توانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکوراسیون مغازه جوراب فروشی

جوراب یکی از اقلام ضروری برای مردان و زنان و همچنین کودکان است که از پاها محافظت کرده و پاها را زیباتر نشان می دهد. انواع مختلفی از جوراب ها در بازار وجود دارد که هر کدام از نظر اندازه، جنس، طرح و رنگ با یکدیگر متفاوت هستند. دکوراسیون جوراب فروشی باید آنقدر جذاب و بدیع باشد که هر رهگذری را به خود جذب کند و در نهایت منجر به خرید او شود.

طراحی دکوراسیون جوراب فروشی

در شهر فروشگاه ها و مغازه هایی وجود دارد که فقط جوراب در آنها به فروش می رسد. چنین مکانی مانند سایر مغازه ها و فروشگاه ها باید دکوراسیون منحصر به فرد و جذابی داشته باشد. هدف از طراحی دکوراسیون خاص جذب مشتریان بیشتر و تشویق آنها به خرید است. از طرفی به خریدار این امکان را می دهد که به راحتی جوراب مورد نظر خود را پیدا کند و در کمترین زمان ممکن از آنجا خرید کند. علاوه بر این، دکوراسیون اصلی و جذاب جوراب فروشی، مشتری را برای خرید بعدی جذب می کند که منجر به بازگشت او می شود.

دکور جوراب فروشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، جایی که حتی باید به ریزه کاری ها نیز توجه شود که نه تنها چیدمان جوراب ها، بلکه نگهدارنده ها، رنگ دیوار، رنگ کف و حتی لوازم جانبی و غیره تا مغازه پر شود پربازدیدترین فروشنده جوراب باشید.

ایده‌ های دکور جوراب فروشی

دکوراسیون جوراب فروشی به قدری مهم است که صاحبان مشاغل باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند که در ادامه به آن می پردازیم:

چیدمان اصولی جوراب ها

نگهدارنده های مخصوصی برای چیدمان جوراب ها وجود دارد که روی دیوار نصب می شوند و قابلیت نگهداری همزمان چند جوراب را دارند. نگهدارنده ها یا کاملا صاف هستند یا ممکن است قوس کمی در طراحی خود داشته باشند. مهم این است که همه نگهدارنده ها هماهنگ باشند تا دکوراسیون جوراب بافی بهتر به نظر برسد.

جوراب های یک شکل روی هولدرها چیده می شود و گاهی ممکن است همان شکل در رنگ های مختلف چیده شود تا مشتری بتواند از میان گزینه های موجود در طرح رنگ انتخاب کند. گاهی اوقات بر اساس پالت رنگ روی هر جا جورابی چیده می شود، طیفی از روشن تا تیره را پوشش می دهد که ایده بسیار چشم نوازی است.

بهتر است هر هولدر را جداگانه جدا کنید و روی هر کدام جوراب هایی با سایزهای مختلف قرار دهید. در این صورت مشتری می تواند با توجه به سایزهای مختلف جوراب سایز مورد نظر جوراب را پیدا کند. گاه چیدمان جوراب ها بر روی نگهدارنده و رگال ها بر اساس سایز به صورت عمودی و گاهی افقی است تا در یک نگاه بتوان سایزهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد.

ویترین فروشگاه جوراب فروشی

ویترین و درب ورودی مرز بین فضای بیرون و داخل را تشکیل می دهند. ویترین یک جعبه شیشه ای است که نشان دهنده نوع محصولات فروخته شده در داخل مغازه است. اگر ویترین جوراب فروشی جذاب باشد، مشتری به داخل کشیده می شود، پس چیدمان آن باید جذاب و با ایده های خاص باشد. از طرفی ویترین ها باید مرتب نظافت شوند و هر چند وقت یکبار چیدمان آن عوض شود.

برخی از فروشگاه های امروزی فاقد ویترین هستند که این یک روش جدید بازاریابی است. اگر نمای کلی فروشگاه با شیشه ای صاف و ساده پوشانده شود، دکور جوراب فروشی از بیرون معلوم و مشتری با توجه به محصولات و احتیاج خود وارد فروشگاه می شود.

همچنین نمای شیشه ای فضای بیشتری را در داخل مغازه ایجاد می کند که می توان محصولات بیشتری را در آن قرار داد. در اینجا اهمیت دکور جوراب فروشی مشخص می شود که باید مشتریان داخل را جذب کند.

قفسه بندی فروشگاه جوراب فروشی

در داخل جوراب فروشی، قفسه ها، میزهای فروش، کمدها، کفپوش ها، قفسه ها و … باید از نظر جنس، رنگ و طرح با یکدیگر هماهنگ باشند. معمولا در دکوراسیون جوراب فروشی از رنگ های روشن و خنثی مانند سفید، طوسی، کرم و … استفاده می شود که چشم را خسته نمی کند، به دلیل درخشندگی، فضا را بزرگ و باز جلوه می دهد و جلب توجه می کند.

داشتن یک دکور حرفه ای در واقع ادای احترام به مشتری است که چنین دکوری برای او تدارک دیده شده است، بنابراین اجرای دکور داخلی را باید به افراد ماهر و با تجربه سپرد تا خروجی کار منجر به سود بیشتر برای فروشنده شود. رضایت مشتری.

سبد را قرار دهید

سبد وسیله ای است که می توان در آن وسایل قرار داد. یکی از ایده های مطرح شده در دکوراسیون جوراب فروشی، قرار دادن سبد در داخل مغازه است. سبدها باید سبک بوده و به راحتی قابل جابجایی باشند تا مشتری هنگام تحویل گرفتن آنها اذیت نشود. از طرفی نوع خاصی از سبد را باید انتخاب کرد که لبه های تیز نداشته باشد و داخل آن نرم باشد تا از گیرکردن و پاره شدن جوراب جلوگیری شود.

اندازه سبد بزرگ تکنیکی برای فروش بیشتر از طریق بازی روانی است. در این صورت به دلیل بزرگ بودن سبد، مشتری جذب جوراب بیشتری برای پر کردن آن می شود. معمولا سبدهای توری بهترین گزینه ممکن است که در فروشگاه های مختلف و تزیین جوراب استفاده می شود که کوچک و سبک بوده و از جوراب محافظت می کند.

کفپوش و دیواره‌ های فروشگاه جوراب فروشی

توجه به تمیزی و کیفیت مواد پوشش دهنده سقف، دیوار و کف یکی از قوانین مهم در دکوراسیون جوراب فروشی است. کفپوش باید طوری باشد که هنگام راه رفتن صدا ایجاد نکند و به راحتی تمیز شود. دیوارها نیز باید تمیز و یکنواخت باشند تا وقتی چشم مشتری به آن می افتد حس خوبی داشته باشد. هماهنگی دیوارها و کف با قفسه های داخل جوراب فروشی جلوه ای زیبا و بهتر ایجاد می کند.

روشنایی

نورپردازی یکی از مهم ترین ایده ها در تزیین جوراب بافی است. وجود نور کافی باعث می شود رنگ و طرح جوراب بهتر دیده شود و مشتری ترغیب به خرید شود. علاوه بر نور سقفی می توانید دور تا دور ویترین ها را با نور مخفی تزئین کنید و از نورهای متمرکز استفاده کنید. استفاده از آینه برای روشنایی بیشتر نیز کاربردی است. در برخی فروشگاه ها از آینه برای ایجاد نور بیشتر استفاده می شود. آینه ها علاوه بر افزایش بازتاب نور، جلوه ای جذاب ایجاد می کنند.

مبلمان

قرارگیری مبل در دکوراسیون یک مغازه جوراب بافی بزرگ بسیار مهم است. زیرا هر چه مغازه بزرگتر باشد، جوراب بیشتری وجود دارد و مشتریان باید زمان بیشتری را صرف کنند. وجود یک کاناپه راحت فرصت استراحت را فراهم کرده و برای همراهان مشتری مزیت محسوب می شود که می توانند دقایقی روی آن بنشینند تا خریدار با خیالی آسوده جوراب مورد نظر را پیدا و انتخاب کند.

اکسسوری

جوراب ها مدل های مختلفی دارند که گاهی مشتری باید بداند روی پا چگونه به نظر می رسد. استفاده از مانکن برای پوشیدن جوراب یکی از بدیع ترین ایده ها در تزیین جوراب بافی است که علاوه بر نمایش جوراب می توان از آن برای نمایش محصولات جدید نیز استفاده کرد.

آویزان کردن جوراب روی نخ نامرئی از ارتفاع، استفاده از درخت کریسمس با تزئینات جوراب، قاب بندی جوراب، استفاده از بنرها و تابلوهایی با محتوای جوراب و … از دیگر ایده های نابی است که در دکوراسیون جوراب فروشی استفاده می شود.

در نهایت

جوراب در هر سنی بسیار کاربردی و ضروری است.دکوراسیون جوراب فروشی مملو از جوراب های متنوع است که باید به شکلی جدید و جذاب از آن استفاده کرد تا افراد بیشتری آن را خریداری کنند. با استفاده از ایده های پیشنهادی، دکور جوراب فروشی خود را از رقبا متمایز کرده است تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید و مشتریان را به بازگشت تشویق کنید.

خدمات دکوراسیون پایا: طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه جوراب فروشی، پوشاک، دکوراسیون داخلی مغازه جوراب فروشی، طراحی دکور مغازه جوراب فروشی, دکور مغازه خشکبار فروشی و طراحی دکور مغازه و طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و  …..

جهت انجام تمامی خدمات و طراحی دکوراسیون مانند: طراحی دکوراسیون مغازه جوراب فروشی، پوشاک، فروشگاهی، طراحی دکور مغازه جوراب فروشی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

همچنین می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره جهت کسب و کار خود دارید با مشاورین متخصص ما تماس نموده و پروژ ه های خود را به ما بسپارید.

شماره های تماس:

دفتر طراحی

  • تهران – یوسف آباد – خیابان ابن سینا – ساختمان آفتاب
  • 09121641842– 02188559485

دفتر کارخانه کرج

  • کرج – خیابان شهید بهشتی – جنب پل حصارک
  • 02634484956 –  09121641842
  • واتساپ : 09333695121
برچسب ها : , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *