طراحی دکوراسیون داخلی مغازه قنادی و شیرینی فروشی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون مغازه قنادی و شیرینی فروشی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان..قنادی از آن دسته فضاهایی است که مشتری از حضور در آن احساس خوبی خواهد داشت. بوی خوش شیرینی های تازه به همراه تنوع در رنگ و شکل ظاهری احساس بسیار مثبتی را در مشتریان به وجود می آورد اما هیچ کسی نیست که جذب دکور آشفته، قدیمی و نا مرتب یک شیرینی فروشی شود. در دنیای امروزی ظاهر و دکوراسیون داخلی یک کسب و کار هر چه جذاب تر، مرتب تر و مدرن تر باشد، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب خواهد کرد.

به یاد داشته یاشید طراحی دکوراسیون قنادی به گونه ای که مناسب و زیبا باشد؛ یکی از نشانه های ارزش قائل شدن توسط صاحبان کسب و کار برای مشتریان و مخاطبان است، ولی در عین حال قطعا نمی توان رضایت همه را تامین کرد و مطابق با سلیقه ی همه ی مشتریان طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی را انجام داد، اما با تکیه بر برخی استاندارد ها و شناسایی متداول ترین نیاز ها و سلایق  و همچنین مطابقت با جدیدترین های طرح های روز دنیا، می توان طرحی را پیاده سازی نمود که تقریبا همه پسند باشد.

دکوراسیون مغازه قنادی و شیرینی فروشی

توصیه ی مجموعه ی پایا دکور به صاحبان مشاغل محترم این است که بهترین خود را به مخاطبان ارائه دهند؛ زیرا در نظر مشتریان همانی خواهند بود که دیده می شوند؛ پس خوب دیده شدن لازمه ی ماندگاری است. البته از کیفیت و خوشمزگی و تازگی شیرینی ها هم نباید گذشت؛ زیرا دکوراسیون قنادی در کنار برخورداری از کیفیت بالای ارائه ی خدمات و شیرینی ها می تواند به تامین رضایت مشتریان و افزایش مخاطبان و در نهایت افزایش سود آوری چنین کسب و کاری منجر شود. شیرینی فروشی محیطی است که حس شادی را در مشتریان ایجاد می کند به همین دلیل این که از چه رنگ هایی برای دکور، دیوارها و کف پوش ان استفاده شود بسیار اهمیت دارد و بدیهی است که رنگ های تیره همانند خاکستری یا مشکی اصلا مناسب چنین فضایی نیستند.

در طراحی دکوراسیون قنادی باید سبک را مشخص نمود، سبک سنتی و یا مدرن از جمله مهم ترین مواردی هستند که می توانند در انتخاب سایر المان ها به شما کمک نمایند و البته هر یک طرفداران خاص خود را دارد. توجه داشته باشید که جذابیت و زیبایی مشخص های اصلی طرح و چیدمانی هستند که شما برای این محیط انتخاب می کنید زیرا در نهایت کیفیت کیک و شیرینی ها است که بیش از هر مورد دیگری در ذهن مشتری باقی می ماند؛ پس در خصوص دکوراسیون قنادی باید بگوییم که یک عامل جذب کننده می باشد که می تواند موجب جلب توجه مشتریان و حتی رهگذران شده و به دنبال این توجه از مغازه ی شما خرید نمایند.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه قنادی و شیرینی فروشی

مهم ترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی و قنادی

  • ویترین، معمولا در این فروشگاه ها از ویترین های یخچالی برای نمایش دادن شیرینی ها و کیک ها استفاده می شود و مشتری بر اساس آنچه که می بیند، خرید خواهد کرد؛ بنابراین نحوه ی چیدمان ویترین های یخچالی در کنار هم بسیار مهم است، به گونه ای که مانعی برای مشاهده ی ان ها وجود نداشته باشد. در زاویه ی درست و در نور کافی قرار گرفته باشند.
  • نورپردازی در اجرای دکوراسیون قنادی اهمیت زیادی دارد؛ زیرا باعث بیشتر شدن رنگ و لعاب زیبای شیرینی ها خواهد شد و همچنین حس تمیزی و قابل اطمینان بودن را در مشتریان به وجود خواهد آورد، قطعا چنین حسی در یک شیرینی فروشی تاریک و با نور کم وجود نخواهد داشت.
  • انتخاب تعداد ویترین های یخچالی، کاملا به میزان فضایی که در اختیار دارید وابسته است.
  • شما می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی قنادی خودتان فضایی را به نشستن مشتریان و تست کردن نمونه های شیرینی پخته شده در آن روز اختصاص دهید.

پایا دکور همراه و مشاور تمامی کسانی است که درصدد راه اندازی قنادی و یا بازسازی و طراحی مجدد دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی خود می باشند. ما با برخورداری از سال ها تجربه ی مفید در این زمینه می توانیم در خصوص اجرا و پیاده سازی مناسب ترین دکور و چیدمان و همچنین تجهیزات لازم راهنماهایی لازم را به شما ارائه نماییم. تنها به اندازه ی یک تماس تلفنی بین کارشناسان پایا دکور و شما عزیزان فاصله است. با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه قنادی و شیرینی فروشی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *