طراحی دکوراسیون داخلی مغازه چرم فروشی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون مغازه چرم فروشی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.تاثیر مثبت دکوراسیون خوب بر میزان فروش محصولات یک فروشگاه، موضوعی است که امروزه بسیار مشخص و ثابت شده می باشد. مغازه ی شما در هر ابعادی و متراژی که باشد و البته کسب و کارتان به هر میزانی که گسترده باشد، طراحی دکوراسیون داخلی یکی از ضروری ترین اقداماتی است که باید انجام دهید. در یک مغازه چرم فروشی می توان محصولات متفاوتی را به فروش رساند از جمله انواع کیف و کفش، کمربند، کیف پول، کلاه، لباس زنانه  و مردانه و … پس ملاحظه می کنید که تنوع نوع کالا در چنین فروشگاهی زیاد است.

اگر شما تمامی این کالا ها را در فروشگاه خود دارید، پیشنهاد می کنیم که فضاهای مجزا و دکور شده ی متفاوتی را برای آن ها در نظر بگیرید. بدیهی است که چرم و محصولات ساخته شده از ان به خودی خود زیبا و چشم نواز هستند اما اگر در فضایی زیبا با رنگ بندی و نورپردازی صحیح قرار بگیرند این زیبایی دو چندان خواهد شد. شما به عنوان مدیر و دارنده ی این بیزینس ( مغازه چرم فروشی ) باید بتوانید با هر امکانات و بودجه ای که دارید در دید و نظر بینندگان بهترین باشید.

دکوراسیون مغازه چرم فروشی

دکوراتور ها و کسانی که همانند مجموعه ی پایا دکور سعی در ارائه ی خدمات مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه ها به متقاضیان دارند؛ اصولا به این نکته بسیار معتقدند که باید وقت و انرژی کافی بگذارند تا به بررسی ایده ها و در نهایت تعیین یک طرح مناسب برای ویترین مغازه چرم فروشی بپردازند؛ زیرا ویترین دروازه ی ورود مشتری به مغازه ی شماست و به هر میزان که جذاب تر باشد می تواند همانند یک آهنربا نظر بیننده را به خود جذب نماید. فروشندگان سنتی فکر می کنند که اگر جدید ترین و زیباترین کالاهای خود را در این قسمت چیدمان کنند می توانند دل مشتریان را بربایند، این در حالی است که در چنین حالتی جای یک فاکتور اساسی خالی می ماند و آن چیزی نیست جز یک طراحی دکوراسیون داخلی زیبا.

اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی و ویترین مغازه چرم فروشی را با یک مثال معروف این گونه شرح می دهیم که:

حتما شنیده اید وقتی که به جمعی وارد می شوید، آراستگی ظاهری و لباس شما معرف شخصیتتان است و وقتی خارج می شوید سخنانی که بیان کرده اید؛ حال به این نکته توجه کنید که وقتی یک شخص برای اولین بار مغازه چرم فروشی شما را می بیند، ویترین معرف شخصیت کاری شما خواهد بود و وقتی از فروشگاهتان خارج می شود کیفیت و تنوع اجناس است که می تواند رضایت وی را تامین کند و باعث شود که او مجددا از فرشگاهتان خرید نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه چرم

خدمات طراحی دکوراسیون مغازه چرم فروشی مجموعه پایا دکور

پایا دکور مفتخر است که ضمن همکاری با طراحان مجرب و متعهد و وظیفه شناس می تواند تمامی خدمات مرتبط با امور اجرای دکوراسیون را به متقاضیان ارائه دهد. این خدمات دارای ویژگی هایی هستند که عبارتند از :

  • تخمین زمان کلی لازم برای پیاده سازی دکور تعیین شده ( ارائه در کوتاه ترین زمان ممکن )
  • بهینه سازی هزینه ها( تمامی موارد از صفر تا صد طراحی دکوراسیون مغازه چرم فروشی ، انتخاب متریال های مناسب و سایر ابزارها و تجهیزات لازم بر اساس بودجه ی کارفرما صورت خواهد گرفت )
  • امکان بهره مندی از یک جلسه مشاوره ی رایگان به منظور آشنایی و درک هر چه بیشتر طراحان مجموعه ی ما از انتظارات، ایده ها و سلایق شما
  • ارائه ی نمونه یا دموی دیجیتال از طرح انتخابی قبل از اجرا به منظور ویرایش و اصلاح موارد درخواستی کارفرما
  • بررسی کلی فضای داخلی مغازه چرم فروشی به منظور تعیین حداکثر تعداد قفسه ها، رگال ها، ویترین ها و طبقات جهت قرار دادن اجناس
  • بررسی دقیق مواردی مثل متراژ و اندازه ی فضای داخلی فروشگاه چرم، میزان برخورداری از نور طبیعی، جایگاه قرار گرفتن درب ورودی، پنجره ها، ستون ها به منظور تعیین جزییات و ریزه کاری هایی که باید در هنگام طراحی دکوراسیون رعایت شوند.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه چرم فروشی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *