طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی

طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی

گروه طراحی پایا دکور متخصص در ارائه طراحی , اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پروتئینی با تجربه ای گسترده برای بسیاری از فروشگاه ها و قصابی های برتر کشور آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در تهران و کرج می باشد. ما تا کنون توانسته ایم بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک را در انواع مدل ها برای شما ارائه دهیم. مهم نیست که چقدر مغازه پروتئینی شما وسعت داشته باشد ، ما از حداکثر پتانسیل استفاده خواهیم کرد.طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی نه تنها از لحاظ تجاری باید چشمگیر باشد بلکه از لحاظ نگهداری مواد غذایی و آماده سازی آن ها هم باید به نحو احسنت نشان داده بشود.ما به شما هر آنچه که برای مغازه پروتئینی لازم دارید از لوگو، یخچال ها،سردخانه،فضاهای فلزی بهداشتی برای برش کالباس و گوشت،نورپردازی در قسمت های آماده سازی مواد پروتئینی گرفته تا طراحی سه بعدی طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی ، را ارائه می دهیم.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه 

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

 

طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی
طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی

هر مغازه ی پروتئینی ای یکسری نیاز های خاصی دارد ، با توجه به امکانات مکانی و بودجه ای ما به شما بهترین راه نمایش مواد را ارائه می دهیم.

بهترین رنگ در طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی چه رنگی است؟

رنگ ها تاثیر بصری و احساسی در دید مشتری ایجاد می کنند. به طور کلی ، رنگ مغازه هم فضای مغازه را بازتر می تواند جلوه بدهد و هم در نوع عادت خرید مشتری می تواند اثر بگذارد، می تواند میزان کارایی مشتریان هم بالا ببرد. بهترین رنگی که برای مغازه ها پیشنهاد می شود ، رنگ های خنثی است. به نوعی ، رنگ خود خوراکی ها به تنهایی آن اثر را روی مشتری و تصمیم گیری برای خریدش نمی گذارد . رنگ دیوارهای مغازه و رنگ کلی نقش اصلی در انتخاب مشتری برای خرید را دارد.

طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی
طراحی دکوراسیون مغازه پروتئینی

از رنگ هایی استفاده کنید که به طور کلی به حیطه ی کاری شما مربوط می شود

یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مغازه های خرده فروشی این است که رنگ را متناسب با بسته بندی و نوع لوگویتان انتخاب کنید

به چه تجهیزاتی برای مغازه پروتئینی نیاز دارید؟

دستگاه برش کالباس، چاقو ، یخچال هایی برای نمایش اقلام، یکسری لوازم یکبار مصرف مثل پلاستیک، کاغذ، سلفون

برچسب ها : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *