طراح و مجری تخصصی دکوراسیون فروشگاهی و اداری
دکور فروشگاه قنادی - پایا دکور - 02634484956
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۵۵۹۴۸۵ و ۰۹۱۲۱۶۴۱۸۴۲

دکور فروشگاه قنادی

ما در این مطلب به مبحث دکور فروشگاه قنادی خواهیم پرداخت. برای انجام همه ی خدمات و طراحی دکوراسیون مثل: طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه، پوشاک، فروشگاهی، دکور فروشگاه  و طراحی مغازه و ویترین، دکوراسیون داخلی و ….. میتوانید با شرکت دکوراسیون پایا تماس بگیرید.

دکور فروشگاه قنادی

دکور فروشگاه قنادی

در طراحی دکور مغازه قنادی قادر هستید از شیوه های گوناگونی استفاده نمائید. به طور معمول قنادی ها سرشار از رنگ و طعم می باشند و همین مورد قادر است ایده های گوناگون و مختلفی را به یک طراح دکور برای این مدل از محیط ها بدهد.

به طور معمول ایده های گوناگونی که در این محیط ها استفاده می گردند در سبک های مختلفی می باشند که هر یک از آن ها قادر هستند شامل موردهایی مانند ایده های فانتزی، ایده های مدرن و حتی ایده های سبک سنتی گردند.

در ادامه توضیحات خیلی زیادتر و جامع تری را در این مورد بیان خواهیم نمود.

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان 

مولفه های حائز اهمیت در طراحی دکور قنادی ها

در طراحی قسمت درونی یک شیرینی فروشی قادر هستید همان گونه که بیان شد به سبک های گوناگونی عمل نمائید.

این سبک های مختلف محتاج رعایت نمودن مولفه های گوناگون و متنوعی می باشند که بعضی از آن ها را می بایست در هر صورت رعایت کنید. اگر هر یک از این مولفه ها را از قلم اندازید، به احتمال زیاد دیگر قادر نخواهید بود انتظار یک طراحی مناسب و خاص را داشته باشید.

دکور فروشگاه قنادی

بیشتر بخوانید: دکوراسیون فروشگاه پوشاک بچه گانه 

استفاده کردن از رنگ ها

نخستین و حائز اهمیت ترین مولفه در طراحی دکور مغازه های قنادی استفاده نمودن از رنگ ها می باشد.

اغلب شیرینی فروشی هایی که در اطراف خود مشاهده می کنید، شاید به سبک های خیلی ساده و ابتدایی دیزاین گردیده باشند. این مورد قادر است باعث گردد که آن گونه که باید و شاید قادر نباشند مشتریان را به طرف خود جذب نمایند.

در استفاده نمودن از رنگ ها می بایست قادر باشید رنگ های مختلف را با همدیگر ترکیب نموده و محیطی رنگارنگ را ایجاد کنید. ولی بهتر می باشد در این کار زیاده روی ننمائید، چون شلوغ شدن بیشتر از اندازه ی فضا از نظر رنگی هم می تواند باعث بروز مشکلاتی گردد.

به طور معمول بسیاری از شیرینی فروشی ها ترجیح داده اند تا از دکوراسیون سفید همراه با چوب قهوه ای استفاده نمایند. این شیوه می تواند در مدرن سازی محیط شما اثر بسیاری داشته باشد.

یکی دیگر از ست های رنگی مرتبط رنگ های سفید و نوک مدادی می باشد که به تازگی در محیط درونی قنادی ها استفاده می گردد.

بعضی مواقع هم برای طراحی دکور مغازه قنادی از رنگ هایی که به رنگ های پاستیلی معروف می باشند، استفاده می گردد. این رنگ های پاستیلی قادر هستند توجه بسیاری را به طرف خود جلب نمایند.

زیادترین رنگ های پاستیلی استفاده گردیده هم مرتبط با رنگ هایی مانند سبز، صورتی، بنفش یاسی، آبی کمرنگ و حتی زرد و نارنجی ملایم می باشد.

دکور فروشگاه قنادی

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک دندانپزشکی 

هزینه ی محصولات

دومین مورد در طراحی دکور فروشگاه قنادی مرتبط با قیمت گذاری های محصولات می باشد. همان گونه که در مقدمه این مقاله هم بیان نمودیم، محیط داخلی قنادی ها بهتر می باشد که دارای یک حالت شاد و فانتزی باشد.

قادر هستید تگ گذاری های قیمت ها را به صورت کاملا عامیانه و نرمال که با برچسب هستند نشان دهید و یا قادر هستید به راحتی و با چند پلاکارد رنگی و خطوط زیبا و فانتزی قیمت و حتی تخفیفی که بر روی آن محصول قرار گرفته است را به صورتی فانتزی گونه نمایش بدهد که جلب توجه بسیاری هم خواهد داشت.

خلاقیت

داشتن خلاقیت در طراحی دکور یک فروشگاه شیرینی فروشی مولفه حائز اهمیتی می باشد. خلاقیت به شما کمک می نماید تا شیوه های نوین را امتحان نموده و برای تزئین و دکور فضای خود از ایده های تازه ای که به ذهن شما و یا دوستانتان می رسد، استفاده کنید.

دکور فروشگاه قنادی

بیشتر بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

قفسه بندی ها

مورد حائز اهمیت بعدی در مورد قفسه بندی هایی می باشد که می بایست انجام گردد. قفسه بندی های یک فروشگاه را قادر هستید به اشکال گوناگونی انجام دهید.

به عنوان مثال می توانید شکلات ها را در یک طرف، آجیل ها را در طرف دیگر و شیرینی ها را هم در یک سمت خاص قرار دهید.

در طراحی دکور فروشگاه قنادی و در موقعی که می خواهید محیط خودتان را بین این چند محصول پخش نمائید، صرفا توجه کنید که بهتر می باشد قفسه های روبروی درب ورودی دارای شیرینی ها و کیک ها باشند که نظر مشتریان را به خود جلب نمایند.

پرده های پشت ویترین

مورد بعدی در مورد مقدار نور وارد شده به محیط می باشد. شیرینی فروشی مکانی می باشد که عمدتا شامل شیرینی، شکلات و آجیل است. یعنی کالاهای خوراکی شیرین را می توانید در این اماکن بیابید.

این مورد به ما اثبات می نماید که توجه نمودن به نور وارد گردیده به فضا گزینه خیلی مهمی می باشد. عمدتا بهتر می باشد فروشگاه شما خیلی نورگیر نباشد و یا در صورتی که هم نورگیر مناسبی دارد، بهتر می باشد آفتاب به شکل مستقیم به اجناس درون مغازه نتابد.

اگر آفتاب به وضوح و به صورت مستقیم به درون مغازه بتابد نیز باعث خراب شدن شیرینی ها و هم باعث خارج گردیدن چربی دانه های آجیل از درون دانه ها می گردد که اصلا اتفاق خوبی نمی باشد.

بر همین اساس در طراحی دکور فروشگاه قنادی این نکته را هم در نظر بگیرید که حتما می بایست برای کم نمودن نور محیط از پرده های متناسبی استفاده نمائید.

این پرده ها در ساعات اوج تابش نور خورشید قادر هستند تا اندازه ی خیلی زیادی جلوی نور و گرمای وارد گردیده به مغازه را بگیرند و از فاسد شدن مواد غذایی پیشگیری نمایند.

دکور فروشگاه قنادی

برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

برای شروع گفتگو از طریق واتساپ روی تصویر زیر کلیک کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟