طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی مردانه و زنانه

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون باشگاه ورزشی مردانه و زنانه در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.اگر شما صاحب یک باشگاه ورزشی هستید و قصد انجام دادن اقداماتی را دارید که موجب ارتقا دادن وضعیت کسب و کارتان شود، یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن اهمیت دهید مربوط به دکوراسیون و چیدمان داخلی می باشد. اصولا مشاغلی که به نوعی با مفاهیم زیبایی شناسی و سلامتی در ارتباط هستند، بیشتر نیازمند این می باشند که به تناسب و آراستگی محیط کار خود رسیدگی نمایند.

آن چه که دیگران از کسب و کار شما می بینند و اینکه چگونه در نظر مخاطبان و مشتریان جلوه می کنید، بسیار مهم است؛ زیرا باعث به وجود آمدن یک دیدگاه نسبت به بیزینس شما خواهد شد و این دیدگاه مختص ذهن مشتری نیست بلکه بر زبان می آید و به افراد دیگر نیز منتقل می شود؛ بنابراین اگر می خواهید که نامی خوش از شما بر زبان مشتریانتان جاری شود، سعی کنید که علاوه بر حفظ کیفیت خدمات ورزشی خود به آن ها، به مسایل جانبی نیز اهمیت دهید.به کارگیری طراحی دکوراسیون مناسب برای باشگاه ورزشی مردانه و زنانه باعث می شود که علاوه بر افزایش زیبایی محیطی، مشتری تجربه ی خوبی از ساعاتی که وقت خود را در این محیط سپری کرده است، داشته باشد.

معمولا اولین تجربه بسیار مهم است؛ تصور کنید که شخصی برای اولین بار به باشگاه و سالن ورزشی شما مراجعه خواهد کرد و با محیطی زیبا که از دکوراسیون مناسب، نورپردازی کافی ، نظافت و آراستگی بر خوردار است مواجه خواهد شد و همچنین خدمات مورد انتظارش را در با کیفیت ترین حالت دریافت کرده و با رضایت از باشگاه خارج می شود؛ آیا همین تجربه ی خوبی که برای مشتری خود ایجاد کرده اید، یک تبلیغ ارزشمند و ماندگار برای کسب و کار شما نیست؟ وی علاوه بر اینکه به مشتریان وفادارتان اضافه خواهد شد؛ تبلیغ زیبایی و جذابیت محیط، دکوراسیون زیبا و راحت و مهارت شما را در ارائه ی بهترین خدمات ورزشی بین دوستان و آشنایان خواهد کرد و چه چیزی بهتر از این؟

طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ورزشی مردانه و زنانه

ضرورت طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه ها

یکی دیگر از فواید طراحی دکوراسیون باشگاه های بانوان و آقایان، حس راحتی و نشاطی است که نصیب خود شما و سایر کسانی می شود که در این محیط کار می کنند. چیدمان محل کار به صورت مستقیم بر روحیه ی افراد تاثیر می گذارد و هیچ کسی وجود ندارد که از زیبایی، نظم و دکور داخلی مدرن و شیک برای محل کار خود لذت نبرد.

با توجه به اینکه مخاطب باشگاه های زنانه، بانوان هستند خیلی بیشتر از آقایان به دکوراسیون زیبا توجه خواهند کرد؛ به همین دلیل اغلب مشاهده شده است که سالن های ورزشی خانم ها بسیار زیباتر و شکیل تر است و معمولا از برخی عناصر، رنگ بندی و المان هایی که برای بانوان جذاب باشند، در آن استفاده می گردد. از ضرورت طراحی دکوراسیون داخلی برای باشگاه های زنانه و مردانه هر چه بگوییم کم گفته ایم؛ زیرا این موضوع را کسانی به صورت مستقیم درک خواهند کرد که به نوعی با این مشاغل در ارتباط باشند و واکنش های متفاوت مراجعه کنندگان را دیده باشند.

مهم ترین نکات در طراحی دکوراسیون سالن ورزشی

  • انتخاب سبک: به کارگیری انواع سبک های مختلف می تواند به صورت مستقیم مرتبط با این باشد که این فضا مختص بانوان است یا آقایان و چه طرح هایی برای این دو جذاب می باشد.
  • انتخاب رنگ : استفاده از رنگ های مناسب برای دیوارها، کف پوش، لوازم ورزشی و سایر قسمت ها باعث می شود تا مشتریان ساعاتی را در محیطی دلپذیر و زیبا بگذرانند. رنگ به طور مستقیم بر روح و روان انسان اثر دارد و معمولا برای طراحی دکوراسیون باشگاه بهتر است از رنگ های روشن، پر رنگ و القا کننده ی حس شادابی و هیجان استفاده شود.
  • استفاده از عناصری که از راه های مختلف باعث افزایش جذابیت محیط داخلی خواهند شد، توصیه می شود، مثل: تجهیزات حرفه ای ورزشی، به کار گیری از دیوار پوش های زیبا، استفاده از آینه به تعداد لازم و در قسمت های مشخص، نور پردازی اصولی و مناسب، استفاده از ابزارهای ورزشی مختلف، انتخاب کف پوش مناسب برای سالن، به کارگیری قفسه ها و کمد ها برای نظم بخشیدن به دکوراسیون داخلی ، جداسازی تفکیک بخش لابی و بوفه ی باشگاه از سایر قسمت های ورزشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *