طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون داخلی فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.طراحی و پیاده سازی دکوراسیون مناسب برای فروشگاه های مختلف یکی از خدمات مجموعه ی پایا دکور می باشد که بر اساس تجربه های چندین ساله و همچنین به کارگیری دانش و اطلاعات تخصصی در مورد معماری و طراحی داخلی صورت می پذیرد. از جمله مواردی که طراحان ما به میزان زیادی به آن اهمیت می دهند، تاثیر پذیری از سلایق و علایق و نظرات شما در خصوص دستیابی به یک طرح بی نقص و قابل اجرا در فضای داخلی فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی می باشد.

با توجه به اینکه این فضا، محیط خاصی است و روزانه ارائه دهنده ی کالاهای پزشکی مختلفی به اقشار متفاوت جامعه می باشد، طراحی دکوراسیون داخلی آن باید در نهایت دقت و مطابق با استانداردهای مختص این کسب و کار انجام شود. آگاه بودن به این استانداردها و نیاز سنجی دقیق از این شغل می تواند باعث شود تا به یک طرح مناسب برای پیاده سازی در این فضا برسیم.

ر این راستا اطلاعاتی که پزشک یا مدیریت محترم فروشگاه به کارشناسان طراحی پایا دکور ارائه می دهند، بسیار کمک کننده می باشد، هر چند که مجموعه ی ما زمانی که یک پروژه را می پذیرد از طریق تحقیقات بسیار سعی می کند تا نسبت به مهم ترین جنبه های آن اطلاع پیدا نماید و به بهترین شکل ایده پردازی نموده و در نهایت طراحی دکوراسیون فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی را به صورت بی نقص به انجام برساند.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی

یکی از مهم ترین هدف های طراحی دکور برای چنین کسب و کاری علاوه بر تامین زیبایی و هماهنگی با دنیای امروزی، این است که بتوان نظم خاصی را در چیدمان این محیط به وجود آورد چون با توجه به تعدد اجناس و لوازم پزشکی و هم چنین میزان زیاد مراجعات افراد در طول یک روز چیدمان باید به گونه ای باشد که بتوان در کم ترین زمان ممکن نسبت به انجام درخواست های بیماران اقدام نمود.

به طور کلی افراد وقتی وارد یک فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی شوند که از دکوراسیون مناسب و چیدمان بسیار منظمی برخوردار است، حس بهتری به آن محیط خواهند داشت و آن را به عنوان یکی از  مغازه های خوب در محل زندگی خود به سایرین معرفی خواهند کرد، هر چند که بسیار مهم است که از لحاظ تامین کالاهای بهداشتی و پزشکی مختلف و سرویس دهی نیز یکی از بهترین ها باشید تا بتوانید رضایت مراجعه کنندگان را فراهم نمایید. توجه داشته باشید که بازسازی دکور قدیمی فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی ها موجب تبدیل یک فضای خسته کننده به فضایی مدرن و زیبا خواهد شد و مطمئنا تعداد مراجعه کنندگان را در طول یک روز افزایش خواهد داد.

ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی علاوه بر تاثیر گذاری مثبت بر مخاطبان، موجب تغییرات مثبت روحیه ی کارکنان نیز خواهد شد. همچنین برای بهره مندی از یک دکور خاص، زیبا و کارآمد حتما نیاز به صرف هزینه های زیاد و استفاده از تجهیزات و دکوراسیون گران قیمت نمی باشد؛ بلکه با برنامه ریزی دقیق و به کارگیری متریال های ساده و کنار هم قرار دادن آن ها به صورت صحیح و کاربردی می توان به نتیجه ای رضایت بخش دست یافت.

راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی

  • استفاده ی بهینه از فضا و متراژ داخلی ( از طریق پارتیشن های مختلف جهت جداسازی و تفکیک بخش های متفاوت یک فروشگاه)
  • استفاده از قفسه ها، ویترین ها و کمد ها برای قرار دادن کالاهای بهداشتی، پزشکی، و ارتوپدی ( این قفسه ها می توانند از متریال های مختلفی مثل چوب، شیشه، فلز، پلاستیک و …. ساخته شده باشند، قفسه ها و طبقات باید به گونه ای باشند که به میزان کافی در معرض دید افراد قرار داشته باشد و همچنین دسترسی فروشنده به آن ها آسان باشد.)
  • یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون فروشگاه کالای پزشکی و ارتوپدی مد نظر قرار گیرد؛ این است که در صورت امکان فضایی را مجهز به نشیمن های کافی و راحت برای نشستن افراد فراهم کنید.
  • استفاده از رنگ های مناسب و روشن که حس پاکیزگی، سلامت و آرامش را منتقل می نماید، به کارگیری نور پردازی های کلی و موضعی متناسب با فضا، استفاده از کف پوش های قابل شستشو و …. در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه کالای لوازم بهداشتی و پزشکی توصیه می شود.
برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.