طراحی کمد دیواری

نکات مهم در طراحی داخلی کمد دیواری

پیشتر بسیار درباره طراحی دکوراسیون منزل و شیوه ها و نکات بسیار مهم آن صحبت کردیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی از مهمترین مواردی در منزل و چیدمان را میتوان طراحی کمد دیواری ها دانست ما در ادامه این مطلب برای شما به بررسی نکات بسیار مهمی در این مورد خواهیم پرداخت.

شما میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات گروه صنعتی پایا دکور همراه باشید:

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

طراحی کمد دیواری

اندازه گیری و طراحی کمد دیواری

زیباترین و بهترین حالت زمانی است که یک کمد کاملا و بدون کم و کاست در جایی که برایش در نظر گرفته شده قرار بگیرد. کمد اگر بیش از حد بزرگ و یا بیش از حد کوچک باشد سبب می شود دکوراسیون و جلوه کلی اتاق آزار دهنده و نازیبا به نظر برسد. بنابراین قبل از اقدام به خرید کمد ، جای قرار گرفتن آن را مشخص و آن را دقیق اندازه گیری کنید.

در این مورد بی شک چوب بهترین گزینه ای است که برای جنس کمد توصیه می شود.اما خود چوب هم از لحاظ جنس و کیفیت دارای درجات و سطوح متفاوتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید و میزان خلوص و مرغوبیت آن را از فروشنده یا سازنده آن جویا شوید. امروزه برای ساخت و طراحی کمد دیواری به تناسب سبک های مدرن و نو ظهور از مواد و اجناس دیگری از قبیل پلاستیک و فلز نیز استفاده می شود.

سنجش کیفیت کمد دیواری

در این مورد بی شک چوب بهترین گزینه ای است که برای جنس کمد توصیه می شود.اما خود چوب هم از لحاظ جنس و کیفیت دارای درجات و سطوح متفاوتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید و میزان خلوص و مرغوبیت آن را از فروشنده یا سازنده آن جویا شوید. امروزه برای ساخت کمد به تناسب سبک های مدرن و نو ظهور از مواد و اجناس دیگری از قبیل پلاستیک و فلز نیز استفاده می شود. قسمت های داخلی هنگام خرید کمد حتما به کشو های داخلی, لولا ها و… توجه کنید. همه این موارد را یکبار پیش از خرید امتحان کنید و ببینید آیا کشوها به آسانی به بیرون و داخل کشیده می شوند یا خیر. هم چنین نحوه بسته شدن و قفل شدن درها را نیز بررسی کنید.

طراحی کمد دیواری

انواع طراحی کمد دیواری

شما می توانید متناسب با شکل، اندازه و سایر خصوصیاتی که مد نظر دارید، نمونه مورد نظر خود را سفارش دهید . هم چنین کمد ها از نظر جا، قسمت های داخلی، و همچنین سبک هادارای تنوع زیادی هستند. هنگام انتخاب کمد باید به نیاز خود و میزان هزینه ای که برای خرید کمد در نظر گرفته اید توجه داشته باشید و متناسب با آن گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای انتخاب سبک هم باید به سبک دکوراسیون اتاقی که می خواهید کمد را در آن قرار دهید توجه نمایید.

گروه صنعتی پایا دکور به عنوان یکی از اصلی ترین گروه های طراحی دکوراسیون در ایران با ارائه خدمات زیر همراه شما خواهید بود.

طراحی دکور آرایشگاه زنانه

دکور مغازه پوشاک زنانه

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *