طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه و مراکز تجاری

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون فروشگاه و مراکز تجاری در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.در گذشته، صاحبان مشاغل و فروشندگان نسبت به تاثیر دکوراسیون مطلوب بر فروش و جذب مشتریان اطلاعات لازم را نداشتند اما امروزه این گونه نیست و این عزیزان شاهد تاثیرات برخورداری از چیدمان، دکور و ویترین جذاب بر روی افزایش جلب نظر و توجه مخاطبان شده اند و به همین دلیل است که تعدد چشمگیری را در سبک ها و مدل ها و طرح های مختلف استفاده شده در دکوراسیون داخلی فروشگاه ها مشاهده می کنید.

دکوراسیون فروشگاه

همانطور که در نگاه اولیه، نمای یک ساختمان زیبا توجه مخاطب را جلب خواهد کرد، بسیار مهم است که مشتریانتان در نگاه و برخورد اول کسب و کار شما را چگونه ببینند: یک بیزینس حرفه ای که با آگاهی بر جزییات تاثیر گذار بر فکر و نظر مخاطبان قصد دارد بهترین هایش را به آنان ارائه دهد و یا یک کسب و کاری که هنوز اطلاع چندانی از این موارد ندارد و تنها به کیفیت اجناس قابل ارائه اش اکتفا کرده است.؟؟ بدیهی است که اگر کسب و کاری بتواند دو فاکتور کیفیت و جذابیت را در کنار یکدیگر به مشتریان ارائه دهد موفق تر از سایرین خواهد بود.

در طراحی دکوراسیون فروشگاه ها و مراکز تجاری می توان از متریال ها و اجناس متفاوتی وابسته به نوع طرح و سبک آن استفاده نمود؛ بنابراین محدودیت چندانی در این خصوص وجود ندارد و همه چیز به سلایق و علایق شخص کارفرما و مصلحت اندیشی های شخص طراح بستگی خواهد داشت.با پیشرفت های زیادی که تاکنون در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی صورت گرفته است، می توان آثار زیبایی را به وجود آورد که تا چندین سال به عنوان یک دکور موفق برای صاحب آن کسب و کار کاربردی و تضمین کننده باشد.

دکوراسیون فروشگاه و مراکز تجاری

آن چه که بیش از هر چیزی اهمیت دارد؛ اجرا و پیاده سازی اصولی و استاندارد دکوراسیون فروشگاه و مراکز تجاری است و مجموعه ی پایا دکور با افتخار اعلام می دارد که در این زمینه دارای تجربه و تخصص کافی بوده و آماده ی پذیرش پروژه های مرتبط می باشد. توجه به کیفیت، زیبایی و جذابیت دکوراسیون، ویترین و چیدمان یک مغازه یا فروشگاه از جمله موارد مهمی است که هر یک از مغازه داران و صاحبان کسب و کار باید آن را مد نظر قرار دهند؛ بنابراین اگر دارای شغلی هستید که به نوعی مرتبط با فروش کالا و تعامل مستقیم با مشتریان و مخاطبان است هرچه سریع تر نسبت به بهینه سازی دکوراسیون فروشگاه خود اقدام نمایید.

اولین گام در این راستا بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان مجموعه پایا دکور می باشد که می تواند در تشخیص نیازمندی های کسب و کارتان و تصمیم گیری برای انتخاب و گزینش طرح مناسب به شما کمک بسیاری کند. به یاد داشته باشید که ویترین و دکوراسیون فروشگاه شما معرف کسب و کار و شخصیت و سلیقه ی شخصیتان است؛ پس در نظر مخاطبان خود بهترین جلوه کنید چون به طور مستقیم با افزایش میزان فروش مرتبط خواهد بود.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه

در مورد جزییات طراحی دکوراسیون فروشگاه بیشتر بدانید

  • به این منظور می توان از کلیه ی متریال ها و مصالح مثل چوب، فلز، شیشه، پلاستیک،پارچه، پنل های pvc و … به شرطی که دارای دوام کافی و استحکام در برابر ضربه و تغییرات دمایی بوده و از ظاهر زیبا و رنگ بندی مناسب برخوردار باشند،استفاده نمود.
  • یکی از مهم ترین فاکتورهای در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه این است که تامین کننده ی زیبایی لازم باشد. زیبایی فقط به رنگ و جنس و طرح بستگی ندارد بلکه یک مجموعه است، برای مثال شلوغ بودن یا مینیمال بودن ویترین فروشگاه هم می تواند در مجموعه ی زیبایی قرار گیرد.
  • در مصرف نور صرفه جویی کنید. منظور ما این است که چراغانی کردن و پر نور کردن ویترین یا بخش های دیگر فروشگاه شما تضمین کننده ی بالاتر رفتن میزان فروشتان نخواهد بود . میزان بهره گیری از نور طبیعی، مصنوعی، نوپردازی های موضعی و تاکیدی و … در دکوراسیون فروشگاهی باید به گونه ای باشد که اجناس بهتر دیده شوند و در عین حال مزاحمتی برای دید مشتریان ایجاد نکند.
  • استایل و سبک رایج در یک زمان، حتما و قطعا بهترین و زیباترین نخواهد بود. پیروی کردن از آن چه که در یک زمان خاص به عنوان مد مرسوم شده است تامین کننده ی یک دکوراسیون فروشگاهی مطلوب نخواهد بود؛ پس نیازی به کپی کردن ایده های دیگران که از قبل استفاده شده است ندارید چون شما به عنوان صاحب یک کسب وکار، ابداع کننده ی استایل اختصاصی خودتان هستید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون فروشگاه و مراکز تجاری با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *